Bude problém pri žiadosti o úver alebo hypotéku, keď má žiadateľ účet v stávkovej kancelárii?

Zodpovedané
18. júl 2024

Dobrý deň,

rád by som sa poradil.

Bude problém pri žiadosti o úver alebo hypotéku, keď má žiadateľ účet v stávkovej kancelárii (Nike, Fortuna)?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, môže to robiť problém.

Ak by však bral hypotéku alebo úver v inej banke ako stávkuje, malo by to byť poriadku. Ak má príjem na TPP a overí sa mu cez Sociálnu poisťovňu, kedy nemusí dokladovať výpisy z účtu.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk