Ako získať prostriedky na začiatok podnikania v rámci eseročky?

Zodpovedané
26. júl 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom začiatku podnikania.

Akým spôsobom sa dajú získať prostriedky na začiatok podnikania v rámci eseročky?

Ďakujem

Dobrý deň,

prostriedky na začatie podnikania viete získať jedine neoficiálne cez americkú hypotéku (založenie nehnuteľnosti a načerpanie hypotéky bez dokladovania účelu), alebo potom cez spotrebný úver. Keďže daná s.r.o. ešte nemá tržby a ani žiadnu históriu, podnikateľský úver nedostanete.

Počul som ešte o možnosti získať pôžičku na rozbeh podnikania cez NPC (národné podnikateľské centrum), ale o tom neviem všetky detaily.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk