Ako sa môžem po finančnej stránke pripraviť na možnú invaliditu?

Zodpovedané
Dnes o 09:14

Dobrý deň,

pár mesiacov dozadu som ohluchla na 1 ucho a teraz mi teraz začali problémy aj s druhým. Bojím sa, že môžem úplne ohluchnúť a nebudem môcť pracovať. Pochybujem,že nejaká poisťovňa by so mnou uzavrela zdravotné poistenie na invaliditu.

Je nejaký spôsob ako sa pripraviť finančne na takúto udalosť?

Ďakujem

Zdravím.

Jedine si odkladať bokom peniaze a zhodnocovať ich + samozrejme čo najviac zarábať a najmenej míňať kým sa dá. Poisťovňa vás ale môže teoreticky prijať s nejakou prirížkou na cene za zvýšené riziko aj teraz, prípadne ak by sa vám to ustálilo tak po čase sa viete skúsiť poistiť.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk