Ak sa berie hypotéka na rekonštrukciu domu, sú nejaké všeobecné zásady?

Zodpovedané
30. aug 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Ak sa berie hypotéka na rekonštrukciu domu, sú nejaké všeobecné zásady?

Môžem si z toho kúpiť solárne panely, dať vyvŕtať studňu alebo spraviť bazén?

Dá sa s bankou dohodnúť vopred?

Ďakujem

Dobrý deň,

ideálne je založiť daný dom a zobrať americkú hypotéku. Americká hypotéka je hypotéka bez dokladovania účelu, na čo sa peniaze použijú. Najlepšiu americkú hypotéku na trhu majú VÚB banka, 365 banka a SLSP. Všetky tieto banky sú bez prirážky na úrokovej sadzbe a so splatnosťou až na 30 rokov (čo znamená najnižšiu možnú mesačnú splátku).

Ak by ste potrebovali poradiť bližšie a porovnať všetky možnosti, pokojne mi napíšte na mail a poradím Vám.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk