Wellness čaj – Popradský Zelený čaj a Matcha - Imunita a koncentrácia

Poznáte MATCHA? Je to veľmi jemný prášok zelenej farby. Získava sa z lístkov čajovníka pestovaného tradičným japonským spôsobom. Podporuje správne fungovanie imunity a obranyschopnosť organizmu vďaka zelenému čaju. V tomto čajíku nájdete aj fantastické živiny teanín a teofylín, ktoré sa uvoľňujú postupne a zlepšujú tak celkovú koncentráciu organizmu. Wellness čaj – Popradský Zelený čaj a Matcha - Imunita a koncentrácia je vďaka pridanému ananásu nasládlý, veľmi lahodný a vďaka nevtieravej chuti je možné ho piť niekoľkokrát denne.

Zloženie:

zelený čaj (86 %), aróma (ananás), citrónová kôra, čaj matcha (2 %), granule ananásovej šťavy (2 %).

Kde kúpim Wellness čaj – Popradský Zelený čaj a Matcha - Imunita a koncentrácia?

Hodnotenia a skúsenosti s Wellness čajom – Popradský Zelený čaj a Matcha - Imunita a koncentrácia

Máš skúsenosť s Wellness čajom – Popradský Zelený čaj a Matcha - Imunita a koncentrácia?
evka2512  20. nov 2022

Imunita na každý deň

Výborná chuť čaju MATCHA na posilnenie imunity a koncentrácie ma prekvapila, krásne v ňom cítiť ananás. Určite ho odporúčam piť každému, hlavne teraz, keď je počasie ako na hojdačke. Zlepšuje koncentráciu počas celého dňa.
  • Aróma
  • Účinok
berry59  20. nov 2022

Imunity nieje nikdy dosť = MATCHA

Tento čaj a jeho skvelé zloženie zeleného prášku Matcha je výborné na správne fungovanie imunitného systému. Už len ten názov, imunita a koncentrácia a zaručene s tým spojený pohyb ma nutkalo navariť čaj do termosky a vybrať sa s ním na turistiku.
  • Skvelé zloženie
  • Príjemná sladká chuť po ananáse
bveronikab  19. nov 2022

Wellness čaj MATCHA

Kedže je takéto sychravé počasie, tento čajík je ako stvorený na každodenné pitie. Momentálne ho pijeme so synčekom každý deň na podporu imunitny, kedže sme aj nachladnutí.
Ma veľmi príjemnú sladkastú chuť a tiež vôňu ananásu🍍🍍🍍🍍🍍.
  • Všetky čajíky welnes popradský majú pekné balenie
  • Príjemná chuť
  • Chutí aj deťom (11 ročnému)
  • Má sladkastú chuť
  • Podporuje imunitu
mam1na  6. nov 2022

Práve toto potrebujem!

V mojom pitnom režime práve zelený čaj boduje. Spojením s matchou, jemne dochutený ananásom, vzniká akési nutkanie dopriať si práve túto kombináciu chutí niekoľkokrát za deň. 😋🍀👌
  • Dávam do popredia jeho chuť
  • Vôňa, ktorá okamžite upokojuje
  • Balenie
luciamiridi  26. okt 2022

❤️

Na tento čaj som sa nesmierne tešila, až ho ochutnám, keďže milujem zelený čaj. Som veľmi milo prekvapená, ale za mňa je chuťovo neporovnateľný s inými čajmi. Teším sa na dlhodobé pitie čaju, keďže by mal zrýchliť metabolizmus a to je presne jedna z vecí, ktoré potrebujem.
  • Výrazná chuť
  • Aróma