Wellness čaj – Popradský Ginko pamäť a cievy

Viete o tom, že Ginko je najstarší strom na svete a pochádza z Číny? V osemnástom storočí sa dostal do Európy a jeho plody obsahujú čo žiadna rastlina na svete a to ginkgolides. Tieto látky majú ochranný účinok na bunky ľudského organizmu. Wellness čaj – Popradský Ginko pamäť a cievy posilňuje cievy a revitalizuje činnosť mozgu. Je ideálnym spoločníkom pre studené končatiny, keďže prekrvuje a zahrieva telo. Obsahuje až 20% Ginka.

Zloženie:

mäta kučeravá, ginko biloba (20 %), mäta pieporná, citrónová tráva (vôňovec), koreň sladkého drievka, aróma (malina), prírodná aróma vanilky, maliny (0,5 %). Obsahuje sladké drievko - ľudia s vysokým krvným tlakom by sa mali vyhýbať nadmernej konzumácii.

Kde kúpim Wellness čaj – Popradský Ginko pamäť a cievy?

Hodnotenia a skúsenosti s Wellness čajom – Popradským Ginko pamäť a cievy

Máš skúsenosť s Wellness čajom – Popradským Ginko pamäť a cievy?
evka2512  20. nov 2022

Zdravá pamäť

Kto ma pozná vie , že mi je stále zima 🙂. Ginko je dobré nielen na pamäť a cievy, ale aj keď máme stále zimné ruky a nohy. Chutí výborne a vonia krásne po malinách. Určite si ho budem pravidelne kupovať.
  • Účinok
  • Zahreje
berry59  20. nov 2022

Ginko čajík na pamäť a cievy

Veľmi chutný čaj, ktorý prekrví a zahreje končatiny. Každý deň povinne navarený do školy pre detičky a pre mňa do práce, keďže Ginko zlepšuje činnosť mozgu.
  • Výborná chuť maliny
  • Zahreje končatiny
  • Cenovo veľmi dostupný
bveronikab  19. nov 2022

Čaj Ginko

Veľmi chutný čajík, malina mu dodá naozaj príjemnú chuť a vôňu. U mňa má tento čaj úspech, pretože mi pomáha zahriať 🔥 moje stále studené končatiny.
  • Dobre rozprúdi krv
  • Príjemná vôňa a chuť maliny
luciamiridi  15. nov 2022

Dokonalosť

Na tento čaj som si nechala najviac času na hodnotenie. Každý vieme, aké blahodárne účinky má Ginko na činnosť mozgu. 3 roky na materskej sa podpísali aj na mne a nakoľko som začala opäť študovať, padol mi ako dar z nebies. Za seba hovorím jedno veľké ÁNO!!!!!! Po pár dňoch pravidelného pitia čaju Ginko som na sebe badala rozdiel najmä v sústredení sa na učivo. Dokážem si viac zapamätať.
  • Špecifická aróma
  • Dokonalá chuť
mam1na  7. nov 2022

Posilovať zdravie sa oplatí

Z čaju Ginko cítiť akúsi silu. Chute sú dobre namiešané. Keď som si minule nemohla spomenúť, ako sa píše veľké písané G, hneď som siahla po synovej písanke, ktorú máme nachystanú na budúci rok, že si predsa len precvičím učivo prvej triedy ZŠ. 🤩
K tomu samozrejme nesmie chýbať tento podporný čaj na pamäť. 🤗😉 Teším sa na jeho účinok, že sa dostavia výsledky pri dlhodobejšom užívaní. Treba sa ním vyzásobiť do budúcna. Mňam! 👍💚🍀😇
  • Pije sa výborne
  • Výrazná chuť
  • Účinok
  • Pekné balenie
perpac242  28. okt 2022

Odporúčam

Veľmi často kupujem Ginko čaj popradský, je to chutný a zdraviu prospešný čaj
  • zdraviu prospešný
smochi  10. okt 2022

Výborný

Mala som ginko a je výborný. 🙂