Upokojujúci krém z ovsených vločiek na atopický ekzém Wooden Spoon, 100ml

Upokojujúci krém z ovsených vločiek na atopický ekzém Wooden Spoon je skvelým riešením pre citlivú atopickú pokožku detí so sklonom k suchosti a rosacei. Tento prírodný krém je ideálny pre deti trpiace atopickou dermatitídou, atopiou, či atopickým ekzémom. Jeho jedinečná formula s vysokým obsahom koloidných ovsených vločiek je navrhnutá tak, aby účinne podporovala obnovu oslabenej kožnej bariéry, čím zabezpečuje optimálnu hydratáciu a ochranu, čo je kľúčové pre liečbu atopickej dermatitídy u detí.

Upokojujúci krém z ovsených vločiek na atopický ekzém Wooden Spoon

Spolu s bylinnými výťažkami pomáhajú zmierniť podráždenie, svrbenie a ďalšie prejavy kožných problémov či už na tvári alebo iných častiach tela. S upokojujúcim krémom z ovsených vločiek od Wooden Spoon môžete mať istotu, že poskytujete svojmu dieťaťu kvalitnú starostlivosť, ktorá spĺňa najvyššie štandardy dermatologickej bezpečnosti a zároveň využíva prírodnú silu koloidných ovsených vločiek a bylinných extraktov pre zdravú a šťastnú pokožku.

Výhody používania:

• upokojuje podráždenie a minimalizuje svrbenie atopickej pokožky,
  • redukuje začervenanie miest postihnutých ekzémom,
  • hĺbkovo hydratuje a udržuje prirodzenú hladinu pH,
  • podporuje obnovu kožnej bariéry,
  • tíši zápaly a regeneruje.

Upokojujúci krém z ovsených vločiek na atopický ekzém Wooden Spoon, 100ml

S čím vám môže ovsený krém od WoodenSpoon pomôcť?

Upokojuje pokožku a minimalizuje svrbenie

Potešte svoju pokožku s úžasným upokojujúcim krémom, ktorý nie len že minimalizuje svrbenie, ale poskytuje aj špeciálnu starostlivosť vďaka koloidnej ovsenej múke, kozmetickej kvality.

Redukuje začervenanie pokožky

Vďaka 100% obsahu prírodných zložiek je krém veľmi šetrný k podráždenej detskej pokožke. Účinne ošetruje podráždené a začervenané miesta a podporuje optimálnu funkciu pokožky.

Hĺbkovo hydratuje

Krém poskytuje účinnú starostlivosť o citlivú pokožku so sklonom k suchosti. Vďaka aktívnej zložke - koloidné ovsené vločky, superpotravine pre suchú, citlivú a podráždenú pokožku. Zadržiava molekuly vody a zanecháva pokožku hladkú, jemnú a hydratovanú.

Podporuje obnovu kožnej bariéry

Klinicky testovaná zložka koloidnej ovsenej múky je vhodná pre pokožku náchylnú na výskyt ekzémov. Aktívne podporuje obnovu kožnej bariéry, ošetruje podráždenú, začervenanú a suchú pokožku. Vďaka týmto vlastnostiam je ovsený krém ideálnym riešením aj pre deti trpiace plienkovou dermatitídou.

Tíši zápaly a regeneruje

Ovsený krém nie je obyčajný produkt, je to rituál starostlivosti o pokožku, ktorý prináša úľavu a obnovu. Jeho tajomstvo spočíva v špeciálnych bylinných výťažkoch z harmančeka lekárskeho a ľubovníka bodkovaného. Tieto prírodné zázraky spolu s koloidnými ovsenými vločkami vytvárajú silný tandem pre tíšenie zápalov a regeneráciu pokožky. Harmanček je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami, zatiaľ čo ľubovník bodkovaný sa vyznačuje schopnosťou podporovať procesy regenerácie.

Ako dlho krém vydrží?

Upokojujúci krém z ovsených vločiek je dodávaný v praktickom, znovu použiteľnom balení s obsahom 100ml. Jeho výdrž v 100ml prevedení je približne 2-3 mesiace. Avšak je to naozaj individuálne. Záleží predovšetkým na veľkosti ošetrovanej plochy a pravidelnosti používania.

Vďaka unikátnemu zloženiu stačí použiť malé množstvo ktoré sa pri kontakte s pokožkou a vplyvom telesnej teploty topí, vďaka čomu sa ľahko rozotiera, účinne zadržiava vlhkosť a poskytuje žiarivý vzhľad pokožky. Pre každodennú starostlivosť je skvelým riešením krém v 100ml balení. Zatiaľ čo na cestovanie alebo prípadné odskúšanie produktu je lepšia voľba menšia a praktickejšia 15ml verzia balenia krému.

Použitie

Stačí aplikovať malé množstvo na postihnuté miesto podľa potreby a jemne vmasírovať. Nechajte krém pôsobiť, aby priniesol úľavu a podporil regeneráciu pokožky.
Vhodný pre všetky vekové kategórie.

Upozornenie

Nepoužívajte pri alergii na niektorú zo zložiek. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami.

Kde kúpim Upokojujúci krém z ovsených vločiek na atopický ekzém Wooden Spoon, 100ml?

#test_woodenspoon3

Hodnotenia a skúsenosti s Upokojujúcim krémom z ovsených vločiek na atopický ekzém Wooden Spoon 100ml

Máš skúsenosť s Upokojujúcim krémom z ovsených vločiek na atopický ekzém Wooden Spoon 100ml?
ividorkova  15. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie krému

Skúšali sme natierať ruky a nohy niekoľko dní. Na rukách jej pekne pomohlo, ale na nohách nie. Ale nevadí, pretože so suchšou pokožkou jej pomohol. Krémik odporúčame.
  • Krásne vonia
  • Premastená pokožka
monqy  15. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie krému Wooden Spoon

Doma máme malú trojročnú ekzematičku, ale napokon sme testovali celá rodina a krém môžem jednoznačne odporučiť na suchšiu pokožku.
Po dvoch týždňoch je pokožka vláčnejšia, suché miesta sú premastené. Pri zhoršení ekzému sme museli použiť aj kortikoidy, ale výrazne sme ich obmedzili.
Syn mal veľmi suché ruky, stačilo natierať poctivo každý večer a zmenu k lepšiemu sme si všimli po pár dňoch.
Určite budeme krém používať aj naďalej 🤗.
  • - intenzívne premastenie
  • - rýchla absorbsia do pokožky
  • - zlepšený stav suchej pokožky
  • - žlté sfarbenie
paralela  15. apr 2024 Overená recenzia

Konečne niečo čo pomáha a je to prírodné

Ako mama dieťaťa s citlivou pokožkou som neustále v pohotovosti, hľadám produkty, ktoré by mu mohli uľaviť od nepríjemného svrbenia a suchosti. Našou poslednou záchranou sa stal Upokojujúci krém z ovsených vločiek na atopický ekzém od Wooden Spoon.

Jeho príjemná, maslovitá textúra sa na pokožke rozpúšťa ako sen a nezanecháva žiadny mastný film. Hoci má trochu silnejšiu vôňu harmančeka, mojim deťom to vôbec nevadí, ba naopak. Vďaka obsahu koloidných ovsených vločiek sme zaznamenali skutočné zlepšenie – svrbenie a začervenanie pokožky sú po použití výrazne zmiernené.

Pravidelné používanie tohto krému pomohlo obnoviť kožnú bariéru mojich detí a udržať ich pokožku hlboko hydratovanú a zdravú. Prirodzené zloženie krému mi dodáva istotu, že sa o ich pokožku starám s najväčšou možnou opatrnosťou.
  • Príjemná textúra a rýchla vstrebateľnosť.
  • Efektívne zmierni svrbenie a podráždenie pokožky.
  • Pomáha hydratovať a regenerovať citlivú pokožku.
  • 100% prírodné zloženie je ideálne pre detskú pokožku.

Famózna vôňa, našlahaná konzistencia a ešte aj skutočne pomáha!

Krém má prijemnú konzistenciu, ktorá je takmer ako maslo a pri kontakte s pokožkou sa krásne roztopí. Čo ma na ňom najviac potešilo, bola rýchlosť, s ktorou sa vstrebe do pokožky, takže nemusíme čakať dlho, kým sa deti môžu obliecť. Jeho jemná vôňa je upokojujúca, mne úplne sadla, pripomína mi vôňu bielej čokolády.

Už po pár dňoch používania som si všimla, že detská pokožka je menej suchá a viac pružná. Zmiernenie svrbenia vďaka obsahu ovsených vločiek bol pre nás veľký bonus, pretože práve to deti najviac trápilo. Krém sme používali hlavne po kúpeli, ale aj kedykoľvek počas dňa, keď som videla, že je to potrebné. Svojou 100% prírodnou zložkou bol vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku našich detí.
  • Výborne sa vstrebáva, takže pokožka nie je dlho mastná.
  • Zmierni svrbenie a začervenanie pokožky, čo pomáha v boji s ekzémom.
  • Intenzívne hydratuje a udržiava prirodzenú hladinu pH pokožky.
  • Obsahuje prírodné zložky, ktoré sú šetrné aj k veľmi citlivej detskej pokožke.
nikelca  14. apr 2024 Overená recenzia

Pre deti aj dospelých

Keď prišla jar začala som hľadať krém pre deti a ich suché červené ekzémy. Tento ma naozaj očaril a po týždni sa ozaj osvedčil. Ráno aj večer deti samé chodili nech im natriem lakte aby svrbenie prestalo a po týždni už ani neprišli, suché miesta boli preč. Určite ostane u nás ako prvá pomoc 😊.
  • Zmierňuje svrbenie
  • Pekne, nevtieravo vonia
  • Dobre sa nanáša
  • Rýchlo sa vypije
  • Škatuľka vystačí celej rodine na dlhšie obdobie
  • Dobre sa zatvára, nebojím sa že mi vytečie
gujami  14. apr 2024 Overená recenzia

Testovala som zázrak

Mne osobne sa vôňa veľmi nepáčila, ale ide o produkt a nie vôňu. Dcérke som oznámila, že bude pokusný králik a vôbec nenamietala.
Hneď večer po sprche dostala prvé pomazanie na rukách a tiež na lícach.Výhrady mala iba voči pocitu mastnoty, ale inak v poriadku.
Ako šli dni, krém jej zmierňoval príznaky, čo sa teda doteraz s iným nestalo, tak za mňa rozhodne môžem odporučiť.
  • Vhodný od narodenia
  • Vstrebal sa
  • Príznaky poľavili
  • Na vôňu si treba len zvyknúť

Voňavý a ľahko sa rozotierajúci krém na suchú, atopickú pokožku.

S atopickým ekzémom mám bohaté skúsenosti. Trápim/e sa ním prakticky od synovho narodenia. Obdobie kľudu sa strieda s obdobiami nepríjemného svrbenia a červených ložísk hlavne na rukách a nohách.

O značke WOODEN SPOON som počula len v súvislosti s opaľovacím krémom, na ktorý som čítala chvály a preto som veľmi rada, že som mohla vyskúšať tento krém.

Krém by som skôr prirovnala k maslu. Krásne sa naberá na prsty a po dotyku s pokožkou sa takmer okamžite roztopí a na pokožke vytvorí film, ktorý sa rýchlo do pokožky vstrebe, takže nehrozí, aby ste teraz čakali s obliekaním desiatky minút, lebo dieťa je mastné. Krém vonia po harmančeku, ktorý pre mňa bol celkom výrazný, ale vôbec nie rušivý. Niekomu však vôňa môže prekážať.

Krém som používala viackrát denne. Predovšetkým po osprchovaní, keďže natrieť čerstvo vlhkú pokožku je pre ekzematikov ideálne. Spozorovala som, že koža po pár dňoch nebola taká suchá. Bola skôr hydratovanejšia a pružnejšia. Videla som aj progres v liečení začervenaných ložísk. S krémom sa natieral aj môj 6 ročný syn a vďaka jeho konzistencii nabral potrebné množstvo.

Ovsené vločky ktoré krém obsahuje sú ideálne pre upokojenie a zmiernenie svrbenia. Ja som zvykla dieťa v nich kúpať a preto som bola rada, že ich tento krém obsahuje. Krém je vhodný od narodenia, takže zloženie je naozaj šetrné k jemnej detskej pokožke. V zložení som sa dočítala, že je 100% prírodný, čo je naozaj veľké + pre deti s atopickou pokožkou.

To, čo som očakávala od tohto krému bolo splnené, takže za mňa palec hore. Každopádne, po tých rokoch boja s atopickou pokožkou som zistila, že každému dieťaťu zaberá niečo iné. Treba dodržovať veľa vecí aby bola pokožka v čo najlepšom stave. Tento krém je však príjemným a super doplnkom v liečení suchej, atopickej pokožky.
  • - zloženie je 100% prírodné
  • - konzistencia krému
  • - vstrebateľnosť krému
  • - hydratácia
  • - zmiernenie svrbenia
  • - zmiernenie začervenania
  • - obsah ovsených vločiek
  • - výraznejšia vôňa ( niekomu môže prekážať )
25jesss25  12. apr 2024 Overená recenzia

Spokojnosť 50:50

Testovala som produkt na 6 ročnom synovi, ťažkom ekzematikovi od narodenia. Natierala som mu problémové miesta 2x denne. Výsledky som videla hneď na druhý deň, pokožka bola hladšia, pružnejšia, začervenanie sa viditeľne upokojovalo. Veľmi som sa začala tešiť, že sme našli konečne niečo, čo pomáha a ešte k tomu tak rýchlo, no naneštastie to bola predčasná radosť. Po týždni akoby prestal účinkovať a pokožka aj napriek natieraniu bola suchá a začervenaná. Jediné, čo sa nezhoršovalo bola tvár, tam zostala pokožka naďalej hydratovanejšia ako predtým. Čiže produkt budeme používať určite naďalej na tvár.
Krém by som konzistenciou prirovnala skôr k maslu, je tuhý, no pri rozotieraní sa ihneď topí a vstrebáva do pokožky, čo je určite plus. K nevýhodám by som pridala napríklad, že v teplejšom počasí som ho nemohla mať v kabelke zo sebou, pretože sa topil a úplne zmenil konzistenciu. Neviem či by to malo vplyv aj na účinok (zrejme nie), ale pre istotu som ho nechala stuhnúť pri izbovej teplote a až tak znova natierala.
Vo výsledku ani neviem ako produkt ohodnotiť. Pretože určite pomáha na suchšiu pokožku (ktorú má syn na tvári) bez ekzémových ložísk, ale na samotný atopický ekzém učinkuje len krátkodobo. Čiže u nás je to 50:50.
  • Okamžite viditeľne hydratuje pokožku
  • Tuhá konzistencia, ktorá sa pri natieraní okamžite topí
  • Dlhá výdrž balenia, aj pri každodennom natieraní
  • Na ekzematické ložiská má len krátkodobý účinok
  • V teplejšom prostredí sa topí a mení konzistenciu
kesis  12. apr 2024 Overená recenzia

Ako zatočiť s atopickým ekzémom ✔️

Neuveriteľné! S upokojujúcim krémom Wooden Spoon sa nám to podarilo 💛.
Samozrejme ani pri treťom synčekovi nás neobišiel problém s ekzémom.
To, čo pomáhalo pri prvom, nepomáhalo pri druhom, to čo pomohlo Riškovi a Vikimu samozrejme ako som predpokladala nepomáhalo Ediemu.
Takže som začala hľadať ten správny krém, ktorý by pomohol.
Edie má pol roka a dovtedy som vyskúšala 3 produkty. Wooden spoon bol náš štvrtý.
Ekzém má na tváričke a na nožičke, nadšená som sa pustila do natierania/testovania.
Na piaty deň to prišlo, ekzém sa nám začal zhoršovať :(
Už som aj myslela že nebudeme pokračovať v testovaní, ale vtedy ma napadlo, že predsa keď sa niečo hojí, môže sa to zhoršiť.
Tak som tomu dala ešte šancu a dobre som spravila, neuveríte, ale ekzém na tváričke zmizol a na nožičke je úplne minimum.
Som neuveriteľne štastná, že som neprestala a verím, že práve teto krém môže pomôcť aj Vám, keď už nezaberie to, čo máte overené.
  • konzistencia
  • vstrebateľnosť
  • ľahko sa rozotiera
  • mne sa páči aj obal a ľahko sa otváral
  • vhodný pre všetky vekové kategórie
  • mne trošku vadila aróma/vôňa (ale to je môj subjektívny názor, napríklad manželovi nevadila)
tatianka97  10. apr 2024 Overená recenzia

Naša testovačka 🙂

Zapojila som sa do testovania kvôli 7m dcérke, ktorá trpí ekzémom. Raz je to lepšie, raz zasa horšie. Hľadáme, skúšame rôzne krémy, mastičky, ale aj diéty.
Keď nám prišiel krém od Wooden Spoon, akurát mala Tami ekzém zhoršený. Tak sme sa do toho hneď pustili.🙂
Prekvapila ma vôňa, taká jemná, prírodná. Roztiera sa ľahko a pekne premastí pokožku. Po pár dňoch sa jej ekzém ozaj zlepšil. Potešilo by, keby bolo väčšie balenie krému, my sme premasťovali celé telo, tak sme ho za tie 2 týždne minuli celé.
Určite musím odporučiť tento krém.
  • Ľahko roztierateľný
  • Malé balenie
  • Zanecháva žlté oblečenie, ale dá sa oprať
teri512  10. apr 2024 Overená recenzia

Krém na atopický ekzém

Dcérka trpí atopickym ekzémom, no tento rok to bolo niečo strašné, tak som chcela skúsiť niečo nové. Krém sme natierali denne, ale strašne pomaly bolo vidno výsledky.
Nakoniec sme museli navštíviť kožnú doktorku, hovorila mi, že keď je aj Alergická, tak jej krém nemusí zabrať, dala nám iné krémy, ale určite si ho nechám a vyskúšam ešte. :)
  • Roztierateľný
  • Ostáva na oblečení, ale dá sa vyprať.
adoska717  9. apr 2024 Overená recenzia

Wooden Spoon

Mám doma 2 ročnú ekzemistku a skúšam všelijaké krémy, maste, babské rady. Z vecí čo som vyskúšala najlepšie zabral krém od kožnej lekárky. Ale keďže ja osobne nepoužívam lieky, tak sa snažím hľadať iné prírodnejšie možnosti aj pre deti. Preto som sa rozhodla otestovať tento produkt a musím povedať, že som veľmi spokojná a chystám sa zaobstarať si ďalšiu krabičku. Pri prvom testovaní mala moja malá už miestami rozškriabaný ekzém na chrbte, behom 3 dní sa jej to pekne stiahlo a ostali jej už len malé chrastičky z toho, čo si to predtým škrabala. Za mňa teba super.
  • Dobre sa roztiera
  • Celkom dobre vonia

Boli sme zapojení do testovania o krém Wooden Spoon

Kremík sme otestovali a hneď po týždni boli viditeľné zmeny ekzému. Ekzémik na tvári nám zmizol, za čo som veľmi rada, za takú krátku chvíľu s týmto krémikom. Krásne a rýchlo sa vstrebáva, je ľahko rozotierateľný, ako keby som rozotierala olejček. Vonia pekne, aj malý po ňom krásne voňal. Takže s krémikom sme spokojní. Určite si ho ešte pre deti kúpim keď ho miniem. Môžem odporúčať.
  • Výborný, ekzém nám rýchlo zmizol
  • Pekne vstrebateľný
  • Vôňa je príjemná po ovsených vločkách
janicaz  8. apr 2024 Overená recenzia

Naša testovačka

Do testovania som sa zapojila kvôli dcére, ktorá bojuje s ekzémom od narodenia, už 12. rok. Sme veľmi milo prekvapené 👍☺️. Počas nášho testovania sa jej krásne zahojila a zcelila prasklina za uškom, ktorá ju často trápi (foto priložené). Krém sa ľahko nanáša, príjemne vonia a krásne premastí. Ja som tiež krémik vyskúšala na svojich suchých perách a musím len pochváliť, upokojené, zjemnené takmer hneď 👌 U nás si našiel svoje čestné miesto ❤️
  • Ukľudnuje a premasťuje
  • Na pokožke sa priam roztápa, čo uľahčuje rozotieranie
  • Praktické balenie
zuzka421  8. apr 2024 Overená recenzia

Upokojujúci krém

Dobrý deň, moja skúsenosť s krémom je zatiaľ vo fáze skúšania, nakoľko dcéra má mapovité plochy na tele a hojí sa jej to postupne. Krém jej suché miesta pekne premasťuje, čo je pre nás dobre. Zatiaľ hodnotím pozitívne.
  • premasťuje pokožku

Ovsený zázrak

Kremík sme začali používať spolu s mojím synčekom v období prvých príkrmov a rastu zúbkov. Liečili sme ekzém na tváričke a zákolennom priestore a je naozaj skvelý svojim zložením, ale aj konzistenciou. Žiaľ dva týždne nám nestačili na doliečenie ložísk, no napriek tomu máme z testovania pozitívne skúsenosti.
  • Jemná textúra krému
  • Žlté sfarbenie
monny222  8. apr 2024 Overená recenzia

Ideálny krém pre suchú pokožku

Krém som natierala svojmu synovi pretože má ekzém. Pred začiatkom používania mal suché fliačiky na stehnách. Používala som denne ráno a večer priamo na suché miesta, ale zároveň som ho natrela aj po tele na premastenie. Popravde, použila som ho aj ja občas, len tak na ruky, keď som mala suché a teda pre mňa je to top pocit, keď mám ruky takto krásne premastené. Krásna kokosová vôňa dopomáhala tomu super pocitu. Takže celkovo na ekzém synovi pomohol, no pravdupovediac jemu vždy pomôže každý takýto mastnejší krém. Rýchlo sa ale míňa.
  • Ľahké nanášanie - hneď sa roztopí v rukách
  • Krásna vôňa
  • Krásne premastí pokožku

Testovanie s veľkým pomocníkom 😍

Naše testovanie sa začalo s mojím veľkým pomocníkom. Tak, ako aj jeho traja súrodenci, aj on zdedil po mne problematickú atopickú pokožku.
Na prvý pocit veľmi príjemná textúra krému, jemná ovsená vôňa a rýchlo sa vstrebáva .Ako bonus je šikovné balenie.
Natierali sme sa celá rodina, deti si užívali aj jemnú masáž a dokonca som krém použila na okolie mojej popáleniny od vriacej vody a pomohol mi na obnovu pokožky.
U nás sa veľmi dobre ujal, atopický ekzém a svrbenie pokožky sme zmiernili a pokračujeme v používaní 🙂
  • Prírodné zloženie
  • Jemná vôňa
  • Rýchle vstrebávanie
  • Dobre zvláčni pokožku
  • Uľaví od svrbenia suchej pokožky
zuzulkamr  8. apr 2024 Overená recenzia

Testovačka s dvoma huncútmi

Tento krém sme používali denne, keďže malá má ekzém a syn suchšiu pokožku. Krém je veľmi príjemný na rozotieranie, má jemnú vôňu. Ľahko sa nanáša aj keď je trocha tuhší. Krém pomohol, suché ložiská na nohách sú preč a pokožka je znova jemná 😉. Môžem len odporučiť, keďže už sme vyskúšali tých krémov fakt veľa, ale tento ma milo prekvapil.
  • Ľahká konzistencia na nanášanie
  • Príjemná vôňa s kokosovým nádychom
  • zanecháva žltý povlak na oblečení, ktorý ide ale oprať
misurka7  8. apr 2024 Overená recenzia

Testovačka 😉

Tento krém sme používali denne, keďže malá má ekzém. Krém je veľmi príjemný na rozotieranie, má jemnú vôňu. Ľahko sa nanáša, čo je výhoda pri malých deťoch. Krém pomohol, suché ložiská na nohách sú preč a pokožka je znova jemná ako má byť pri malých deťoch 😉. Môžem len odporučiť, keďže už sme vyskúšali tých krémov fakt veľa, ale tento ma milo prekvapil.
  • Ľahká konzistencia na nanášanie
  • Trochu zanecháva žltý povlak na oblečení, ale ide to oprať
lili30041991  12. mar 2024

Atopicky ekzem

Tento krem na ekzem mi velmi pomohol a ak by sa mi znova vyskytol urcite ho vyuzijem znova
  • Bol super