2 skúsenosti

Sencor SVC 0725BK je bezšnúrový tyčový vysávač 4v1 s odnímateľnou ručnou jednotkou a funkciou vytierania. Poháňaný je vysoko výkonným digitálnym motorom 400 W s dlhou životnosťou. Je ľahký, tichý a ľahko sa ovláda, vďaka čomu sa stane vaším obľúbeným pomocníkom pri každodennom upratovaní akéhokoľvek povrchu aj ťažko dostupných miest vo výškach. Mopovacia funkcia zaistí perfektne čisté tvrdé podlahy.

Odnímateľná jednotka spoločne so širokou voľbou príslušenstva umožní rýchlo odstrániť všetky nečistoty a prach z nábytku, stola alebo v aute. Keď ju prepojíte. s motorizovaným integrovaným UV dezinfekčným svetlom, vydezinfikuje všetky čistené povrchy. Vďaka HEPA cyklónovému filtračnému systému, bezsáčkovej technológii, XL nádobe na nečistoty s objemom 0,5 l, vynikajúcej ovládateľnosti a bohatému príslušenstvu je tento vysávač vynikajúcou voľbou pre každú domácnosť. Rotačná kefa s nezávislým motorom zabezpečuje vynikajúce výsledky na každom type podlahy a zlepšuje vysávanie nečistôt z kobercov.
Technológia 360 ° umožňuje prístup do každého kúta od podlahy až po strop.
Vynikajúca ovládateľnosť a manévrovanie okolo nábytku sú možné vďaka nízkej hmotnosti a hlavici otáčateľnej o 180 °.

Tyčový vysávač Sencor 4 v 1 SVC 0725BK

Výkonná Li-ion batéria 25,2 V s vysokou kapacitou 2 500 mAh dosiahne úplné nabitie už za 4 hodiny a na jedno nabitie s ňou môžete vysávať až 50 minút. Disponuje nabíjacou základňou, ktorá je vybavená integrovaným držiakom príslušenstva.

Vysavač má tri rýchlostné stupne prevádzky: turbo, vysoká rýchlosť alebo predĺžený čas vysávania.

Mopovacia funkcia, ktorou vysavač disponuje, vám dopraje pôžitok z perfektne vytretých podláh. Upratovanie za vlhka odstráni aj tie najjemnejšie čiastočky, a tak bude podlaha úplne bez škvrnky.

Tyčový vysávač Sencor 4 v 1 SVC 0725BK

CAT & DOG mini kefa s UV-C dezinfekčným svetlom je dokonalým pomocníkom pri odstraňovaní chlpov a dôkladnom čistení čalúneného nábytku alebo autosedačiek.
Keď sa kefová jednotka doplní UV-C lampou, odstráni potenciálne infekčné organizmy z čistených povrchov dvojnásobnou silou.

Kde kúpim vysávač Sencor 4 v 1 SVC 0725BK?

Hodnotenia a skúsenosti s tyčovým vysávačom Sencor 4 v 1 SVC 0725BK

Máš skúsenosť s tyčovým vysávačom Sencor 4 v 1 SVC 0725BK?
elistek13  13. okt 2022

Darcek

Tento vysavac sme kupili mamine ako darcek na narodeniny. Ja mam tiez tycovy vysavac od tejto znacky a vyhovuje mi, zato som sa rozhodla, ze aj pre maminu vyberiem od tejto znacky. Pochvaluje si ho. Dobre sa s nim vysava, lahko sa s nim manipuluje, maju vo vnutri psika, Miu, takze u nasich je vysavanie sedacky na dennom poriadku a vdaka tomuto vysavacu to je jedna radost. Aj po nas, po malom ked namrvi tak rychlo vsetko povysavane. Za mna super tycak. A cena tiez velmi prijemna.
  • Dobra manipulacia
  • Prijatelna cena
  • 4v1
konik_testuje  25. nov 2021

Najlepší priateľ každej ženy

Tyčový vysávač Sencor 4v1 s mopom si naozaj poradil s každým povrchom v našej redakcii, od podlahy až po strop. Povysávali sme, ako podlahy, tak dlažbu (aj umyli), čalúnený nábytok, žalúzie, prach z nedostupných poličiek, či dlhšie nedotknutých kníh v knižnici. Posvietili sme si aj na pavučiny v rohoch miestností, či na svietidlách. Pri prevádzke v režime predĺženého času vysávania sme to zvládli na 2 úplné nabitia.

Povedzme si pravdu, upratovať s deťmi v dome je ako umývať si zuby a jesť pri tom makové buchty. Keď tie vaše zase niečo rozsypú, zašpinia, či natrúsia, je fajn mať v zálohe takéhoto parťáka. Na každý povrch, priestor, akokoľvek nedostupnú škáročku má vhodné príslušenstvo. Je to skutočne veľmi dobrý pomocník pre každodenné upratovanie v domácnosti, ktorý vám ušetrí kopu času aj nervov. Za redakciu Modrého koníka ho rozhodne odporúčame.
  • vynikajúca ovládateľnosť
  • nízka hmotnosť
  • mopovacia funkcia
  • UV-C dezinfekčné svetlo
  • bohaté príslušenstvo k vysávaču
  • Li-ion batéria s vysokou kapacitou
  • umožňuje až 50-minútové vysávanie
  • trojúrovňový cyklónový filtračný systém HEPA
  • objemná XL nádoba na nečistoty
  • veľmi dobrý pomocník pre každodenné upratovanie v domácnosti
  • nie je určený na veľké upratovania