Tuhý šampón na vlasy alverde mandarínka & bazalka

Tuhý šampón na vlasy s vôňou mandarínky a bazalky prirodzene čistí a jemne ošetruje vlasy. Zloženie s bambuckým maslom a olivovým olejom chráni a intenzívne vyživuje vlasy bez zaťaženia. Jednoducho sa s ním manipuluje a má aj masážny efekt.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhý šampón na vlasy alverde mandarínka & bazalka?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým šampónom na vlasy alverde mandarínka & bazalka

Máš skúsenosť s tuhým šampónom na vlasy alverde mandarínka & bazalka?
nathan3  26. dec 2021

Šampón

Šampón som používal iba ja a syn (7 rokov). Obom nám vyhovoval spôsob použitia (stačí vziať do rúk a napeniť vlasy), pena, ktorú v dostatočnej miere urobil na vlasoch, aj to, aké zanechal vlasy. Veľmi príjemne vonia, vlasy sú dlho po ňom v dobrej forme. Pri tomto šampóne určite zostaneme.
  • vôňa
  • pena
  • zanecháva vlasy dlho v dobre kvalite
slavuska237  25. dec 2021

Pena

Musím povedať, že najviac oceňujem penu. Áno pení fakt výborne. Aj v komente o zapojení sa do testovania som písala, že mi to pri tuhých produktoch veľmi chýba. Mám dlhé, husté vlasy. Mám s nimi čo robiť. Pekne napenil odmastil a pekne aj vonia. Treba si však dať pozor na poriadne umytie vodou. Stalo sa mi viackrát po sebe, že som si nedala pozor - respektíve nepociťovala som už penu a slabo som to zmyla. Stalo sa teda to, že v jednom mieste som mala vlasy mastné. Myslím si, že to spôsobilo nanášanie. Pre lepšiu penu som mydlo vložila do vlasov a šúchala. Zrejme sa uvoľnilo viac šampónu ako bolo potrebné.
  • Dobre pení
  • Umyje aj väčšie, hustejšie, dlhšie vlasy.
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
adri1234  22. dec 2021

Krásna vôňa

Najviac ma zaujala príjemná naturálna vôňa a, samozrejme, oceňujem papierové balenie. Keďže mám rýchlo mastniace sa vlasy, vlasy som mala po umytí ako znovuzrodené. Určite by som ocenila aj väčšie balenie, keďže si vlasy umývam každý druhý deň
  • vôňa
  • papierové balenie
  • väčšie balenie
iwesska  19. dec 2021

Tuhý šampón, ktorý vlasy posilní a nezaťaží

Tuhé šampóny som si zamilovala. Zistila som totiž, že vlasy nezaťažujú tak, ako klasické tekuté šampóny a odkedy ich používam, prestali mi vlasy padať. Tuhý šampón na vlasy alverde mandarínka & bazalka len potvrdil, že aj naďalej bude mať čestné miesto v našej kúpeľni. Dobre sa nanáša, krásne sviežo vonia, výborne pení. A čo je najdôležitejšie, je vyrobený z čisto prírodných zložiek, a tak vlasy zbytočne nezaťažuje.👌
  • - prírodné zloženie
  • - príjemná vôňa
  • - veľmi dobre pení a ľahko sa nanáša
  • - nezaťažuje vlasy
  • - žiadne
adell81  18. dec 2021

Proste tuhý šampon

Tuhé šampóny používam už niekoľko rokov, takže ani s týmto som nemala žiaden problém. Príjemne vonia, skvelé peni.
  • Ekologické balenie
kate_cs  17. dec 2021

Super aj na dlhé mastiace sa vlasy

Tohto som sa bála najviac. Ako použijem mydlo na vlasy, ktoré sú dlhšie ako po pás? Nebude to brblačka?
A som veľmi spokojná. Cena je síce vyššia ako moja rokmi overená klasika, ale určite mi vydrží dlhšie. Na jedno umytie stačí naozaj trochu. Namydliť vo vlhkých rukách a hneď máte penu a umývate. Rýchle a jednoduché použitie, príjemná vôňa, neštípal ma ani v očiach.
Ja som príjemne prekvapená. Mám vlasy, ktoré sa rýchlo mastia a po použití šampónu som síce nezaznamenala, že by bolo treba umývať menej, ale ani častejšie, takže super.
  • príjemná vôňa
  • malé balenie bez zbytočného plastu
  • zaberie minimum miesta na poličke
  • poradil si aj s vlasmi dlhšími ako po pás
  • stačí ho naozaj málo
  • neštípe v očiach
nikelca  17. dec 2021

Príjemne prekvapil

Keď sestra prišla s tým, že má tuhý šampón pripisovala som to jej divnej povahe. Zasa som sa sekla a ona mala pravdu - príjemná vôňa, ľahké nanášanie, pocit čistoty a, ako bonus, nezostane veľký nespratný plastový obal. :) Tento mandarinkový je naozaj výborný, dobre napenil, minula som ho omnoho menej ako tekutého, čo iste poteší aj našu čističku. :) Ľahko sa oplachoval a ani deti sa naň nesťažovali. :) Oplachovať treba opatrne, lebo štípe v očiach.
  • Dobre pení
  • Dobre umyje vlasy
  • Ochrana životného prostredia
  • Dlho vydrží
  • Pri cestovaní sa nevyleje do tašky :)
  • Štípe v očiach, treba opatrne oplachovať
zuzincek  15. dec 2021

Tuhý šampón mandarínka a bazalka

Šampón ma veľmi milo prekvapil. Nie som veľmi fanúšik ovocných vôní vrámci telovej hygieny, ale tento voňal veľmi jemne a príjemne. V porovnaní s inými tuhými šampónmi by som povedala, že penil tak akurát a vlasy boli pekné lesklé. Ďakujem za možnosť otestovať.
  • Jemná vôňa, akurátna penivosť šampónu
domi220  13. dec 2021

Šampón

Tento šampón som si zamilovala. Veľa krát som hľadala šampón na moje vlasy. Pri tomto šampóne som si ich nemusela umývať každý druhý deň, ako pri ostatných. Vlasy ostali vždy svieže.
  • Super aj ako cestovné balenie
  • Čistí vlasy, vydržia dlho svieže
2gabika  15. nov 2021

Osobná skúsenosť

Na začiatku som bola veľmi skeptická ohľadom tuhých šampónov. Každý chválil, aké sú dobré, ekologické a dlho vydržia. Raz som skúsila a už odvtedy iné ani nemáme doma. Postupne som kúpila celej rodine. 😊 Najviac mi pasuje značka Alverde. Príjemná vôňa, dlho vydrží a aj moje vlásky ich majú rady, vyzerajú zdravšie. Za mňa top. 😊
  • Dlho vydrží
  • Praktický