Tuhý krém na ruky alverde s vôňou rakytníka rešetliakového

Tuhý krém na ruky alverde s vôňou rakytníka rešetliakového rozmaznáva vaše ruky pomocou prírodných masiel a olejov. Dokonale sa postará o pokožku vašich rúk. Receptúra na báze prírodných zložiek, ako bambucké a kakaové maslo, mandľový olej či včelí vosk, obdaruje ruky jemnosťou a hebkosťou. Tuhá konzistencia sa pri kontakte s pokožkou jemne topí a ľahko sa vstrebáva do rúk. Pokožka tak získava jemnosť a hebkosť, a je tiež dlhodobo hydratovaná. Vysokokvalitné zložky ju chránia pred chladom a vysúšaním.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým krémom na ruky alverde s vôňou rakytníka rešetliakového

Máš skúsenosť s tuhým krémom na ruky alverde s vôňou rakytníka rešetliakového?
slavuska237  25. dec 2021

Krééémik

Krém na ruky prekvapil príjemnou vôňou a kompaktným balením. Keďže ho chceme používať iba na ruky ocenila by som lepšie rozpúšťanie a lepšie vstrebávanie.
  • Akurát do ruky
  • Super na cesty
  • Slabé uvoľňovanie a vstrebávanie
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
iwesska  19. dec 2021

Výživová bomba na pokožku rúk

Maličká, ale riadne klzká vecička. 😂 Rýchlo sa začal v dlani rozpúšťať a kĺzať, čo je spôsobené obsahom výživného mandľového oleja. V kombinácii s kakaovým maslom, bambuckým maslom a včelím voskom, je to skutočná výživová bomba pre vaše ruky. Všetky tieto zložky vytvárajú zároveň veľmi harmonickú jemnú vôňu. Ruky však po ňom zostali lepivé a dosť dlho mastné, takže som musela sedieť a dlhšie sa nehýbať, aby som niečo nezamastila. 😂 Cez to všetko však boli veľmi dobre hydratované.
  • - veľmi dobré zloženie
  • - pekná vôňa
  • - rýchlo sa rozpúšťa
  • - lepkavý pocit po nanesení
  • - ruky zostávajú dlhšie mastné
  • - horšie sa vstrebáva
kishtika  19. dec 2021

Prekvapivý produkt

Forma tohto krémiku ma veľmi prekvapila, keďže som sa ešte nikdy nestretla s tým, že by krém mohol byť v tuhej forme. Veľmi ma to potešilo, pretože krémik je maličký, čiže je veľmi praktický, dá sa šupnúť aj do kabelky a nezaberie takmer žiadne miesto. Bonus je eko papierový obal. Zloženie krému je prírodné a minimalistické. Krém má jemnú vôňu, ľahko sa nanáša, stačí ho pošúchať medzi dlaňami ako tuhé mydlo. Krémik je mastnejší, preto ho používam hlavne po umývaní riadu, keď mám veľmi suché ruky, alebo na noc, keďže chvíľku trvá, kým sa úplne vsiakne. Suché ruky veľmi dobre premastí a nepraská mi po ňom pokožka, takže je naozaj funkčný.
Našla som však aj jeden nedostatok, keď máte studené ruky, prípadne chladnejšie v byte teraz cez zimu, pri nanášaní sa z krémika uvoľňujú jeho časti ako malé hrudky a tie nejdú rozotrieť, a to mi trošku prekáža. Verím však, že len čo bude teplejšie počasie, krémik nebude taký tuhý a bude sa rozotierať hladko.
  • premastí suchú pokožku
  • príjemná vôňa
  • praktické veľkosť
  • prírodné zloženie
  • eko balenie
  • v zime je príliš tuhý a ťažšie sa rozotiera, vznikajú malé hrudky
kate_cs  17. dec 2021

Malý a ľahko sa používa

Krém má príjemnú vôňu, stačí ho použiť naozaj málo a hneď sú ruky hydratované. Chvíľku kým sa vstrebe, ale to je tak pri väčšine krémov. Má naozaj malé balenie, ktoré sa vám zmestí aj do kabelky a mne sa aj jednoducho používal. Má aj fajn cenu.
  • príjemná vôňa
  • balenie bez plastu
  • rýchlo sa nanáša
  • malá veľkosť, ktorá sa zmestí aj do kabelky a nezaberá miesto
  • dlhšie vstrebávanie (nie však nič katastrofálne)
bekyna208  17. dec 2021

Výživný krém

Pri kréme musím oceniť jeho vyživujúce vlastnosti, pokožka bola príjemná, výživená a hladká. Parfumácia bola taktiež príjemná. Jedinou nevýhodou bolo dlhšie vstrebávanie krému do pokožky, ktorá bola, aspoň pre mňa, veľmi dlho olejová.
  • Jemná a výživená pokožka
  • Príjemná parfumácia
  • Dlhý pocit hydratovanej pokožky
  • Dlhé vstrebávanie krému do pokožky
tinibini  14. dec 2021

Malý, ale veľmi účinný krém

Veľmi ma potešila pozitívna skúsenosť s týmto krémom, keďže počas zimy sa mi ruky vysušujú často až tak, že mi koža popraská. Tento tuhý krém mi ruky zatiaľ dokonale ochránil pred vplyvom chladných dní. Pokožka je po kréme síce dlho mastná, ale o to dlhšie ostáva hydratovaná, hebká a chránená. Krém vonia ako rakytník, čo sa mne páči, ale manželovi sa to napríklad nepáči... Chlapi. 😅
  • Prírodné zloženie
  • Bez zbytočného odpadu
  • Dlhotrvajúci účinok
  • Ochrana pred zimou
  • Vôňa krému nemusí sadnúť každému
  • Dlhšie trvá nanesenie krému
  • Dlhšie sa vstrebáva
nika3033  11. dec 2021

Testovanie

Prekvapil ma tento tuhý krém na ruky. Krásne vonia, nanášanie síce trvá, ale je perfektný do kabelky. Testovali sme s mojou svokričkou - máme rady krémiky rôzne a potešilo. Svokrička má už kúpený doma takýto. 😍
anamor  11. dec 2021

Niečo nové, príjemné, treba vyskúšat

Zaujímavá forma krému na ruky, v tuhej forme vo forme malého mydielka. Teplom sa v rukách rozpustí celkom rýchlo. Ja ho nosím v kabelke v krabičke. Nanášanie trvá trošku dlhšie ako bežný krém na ruky. Príjemne vonia. Typ výrobku ma príjemné prekvapil.
  • Mám pocit že pekne ochráni ruky /v chladnejšom období/
  • Trošku menej mastné ruky by som ja prijala hneď po nanesení, inak ok
konikbaby  11. dec 2021

Jemný krém na ruky

Krém sa dobre rozotiera, skôr by som ho odporúčala na noc, nakoľko ostáva jemná ošetrujúca vrstva na pokožke. Krém vonia príjemne.
  • dobre sa rozotiera
  • ideálny aj ako kabelková verzia krému
  • nejaký výrazný nedostatok neevidujem