Tuhé telové maslo Balea Rosy Pomegranate

Tuhé telové maslo Balea Rosy Pomegranate (40 g) je praktická náhrada telového mlieka s kakaovým maslom, ošetrujúcim bambuckým maslom a včelím voskom. Tuhé maslo vašu pleť dokonale hydratuje, zvláčni a udrží ju dlho hebkú. Vašu pokožku zanechá jemnú a postará sa o príjemný a hebký pocit. Zloženie má znížený obsah vody. Skvelým benefitom je iskrivá vôňa granátového jablka a ruží.

Typ pleti:
- normálna/každý typ pokožky, suchá/veľmi suchá
Oblasť použitia:
- telo
Vlastnosti produktu:
- bez konzervantov, bez parabénov, bez parafínov/minerálnych olejov

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhé telové maslo Balea Rosy Pomegranate?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým telovým maslom Balea Rosy Pomegranate

Máš skúsenosť s tuhým telovým maslom Balea Rosy Pomegranate?
romco11  21. jan 2022

Žena voní úplne super

Moja žena si zaobstarala túto vecičku a keď prišla domov s tým, že má tuhé telové mlieko... Prišlo mi to divné. Ale musím povedať, že po jeho použití voní výborne ;) presvedčila ma, aby som to skúsil a je to úplne okej. Rozotiera sa to presne tak, ako som si predstavoval. Len ak to chcete skladovať v tej krabičke tak po čase je krabička riadne hnusná :D
  • super voní
  • nedá sa skladovať v pôvodnom obale
slavuska237  25. dec 2021

Naj -top- super

Pre mňa, ženu zmyslov, veľmi dobrý zážitok. Vôňa mi sadla ako už dávno nie. Mám dosť suchú pokožku, nebola som si istá, či je tento produkt pre mňa vhodný. Ale naozaj ma prekvapil. Tuhosť masla je šťastie v nešťastí. Určite sa horšie nanáša ako bežné telové maslo-mlieko, ale mne veľmi vyhovovalo pre rýchle nanášanie. Normálne som si ho trela o telo hlavne kolená a lakte, a potom už len jemne rozoztrela.
  • Vôňa!!!!
  • Manipulácia prekvapivo dobrá
  • Nedráždi
  • O eko obale snáď nemusím písať pri každom produkte.
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
iwesska  19. dec 2021

Ťažko sa rozotiera

Telové maslá sú pre mňa novinkou vo svete prírodnej kozmetiky, bola som teda zvedavá, čím prekvapí tuhé telové maslo Balea Rosy Pomegranate. Príjemná vôňa granátového jablka ma naozaj nadchla. No pravdupovediac, to bolo asi všetko. Síce sa maslo rýchlo po zahriatí rozpúšťa v rukách, pri nanášaní na pokožku však trpeli všetky moje chlpy na rukách. 😂 Rozotieralo sa ťažšie, ako som zvyknutá pri kokosovom oleji, ale tak taký je údel asi každého telového masla. 😃
  • - pekná vôňa
  • - rýchlo sa rozpúšťa v rukách
  • - ťažko sa rozotiera
kate_cs  17. dec 2021

Ja vám neviem, telové mlieko je telové mlieko

Skúsila som, dala som mu šancu, používam po každej sprche, ale keď ho miniem, vrátim sa ku klasike.
Za mňa sa ťažko nanáša aj keď som ho zohriala v rukách a nanášala na pokožku hneď po sprche. Krásne vonia, má dobrú veľkosť a pokožka je jemná, ale to nanášanie ma niekedy otravovalo a zdržovalo.
Po dvoch použitiach sa na ňom urobili malinké hrudky. Neviem či to tak má byť, nikdy som tuhú kozmetiku nepoužívala, neprekážalo mi to však.
Cenovo je na tom lepšie ako telové mlieko, má dobré zloženie a obal bez plastu, no aj tak ma nepresvedčilo.
  • obal bez plastu
  • príjemná jemná vôňa
  • pokožka je po ňom hladká a jemná
  • zaberie na poličke podstatne menej miesta ako klasický krém/mlieko
  • naozaj ťažké nanášanie aj keď je zohriate a použije sa hneď po sprche
luulinkaa  16. dec 2021

Super👌

Tento produkt som dostala na testovanie, vôbec som nevedela, že Balea má aj tuhé telové maslo. Bola som veľmi prekvapená kvalitou (už som vyskúšala iné, drahšie značky, s ktorými sa môže bez problémov porovnávať). Maslo krásne vonia, mne skôr po granátovom jablku ako po ružiach, a vôňa je nevtieravá a dlhotrvajúca. Najlepšie sa topí hneď po kúpeli a sprche, kým je pokožka teplá, potom už je to horšie. Vstrebáva sa pomalšie tak ako telové maslo. 😁 Čo mne vôbec nevadí, zbožňujem takéto produkty a používam ich ako „wellness" procedúry po dlhom kúpeli. Inak je to skvelá vec na cestovanie, teda pokiaľ nie je leto, lebo sa vám to roztopí... Keď som zbadala cenu na internete skoro som odpadla. 🤣Ja určite ešte vyskúšam iné vône balea tuhého masla. ☺️ Odporúčam každej žienke, ktorá má rada seba samú a dopraje si.
  • Všetko
  • Jediný nedostatok, že po pár použitiach sa robia na masle hrudky, ale mne to vôbec neprekážalo.
tinibini  14. dec 2021

Voňavučké telové maslo

S tuhým telovým maslom som doteraz nemala žiadne skúsenosti, tak som bola veľmi zvedavá na tento produkt.
Telové maslo sa teplom rúk topí a stáva sa ľahko natierateľným. Úžasnú vôňu telového masla je cítiť na pokožke aj po niekoľkých hodinách. Pokožka po použití ostáva hydratovaná a super hebká.
Negatívum telového masla je, že sa z neho odlupujú malé kúsky pri procese natierania. Doba vstrebávania je dlhšia ako pri bežných krémoch. Ďalší mínus je, že sa nedá dlhodobo skladovať v krabičke, v ktorej je zabalené, keďže krabica je od telového masla 'mastná'.
  • Úžasná vôňa
  • Dlhotrvajúca hydratácia pokožky
  • Pokožka ostáva hebká
  • Dlho sa vstrebáva
  • Mrví sa
  • Potrebujete k tomu plastovú/ kovovú krabičku na skladovanie
17alexis  13. dec 2021

Prijemne prekvapenie

Na telove maslo som sa z testovanych veci najviac tesila. Za normalnych okolnosti telove mlieka ani masla nepouzivam, ale nakolko momentalne cakam babo, tak mi to padlo vhod. Z tejto znacky pouzivam iba pletove masky, a tak som bola zvedava na tento zazrak. Ako prve ma zaujala naozaj prijemna vona. Popisala by som ju ako mierne sladkastu, v ziadnom pripade nie presladenu. Maslo sa lahko nanasa lebo po kratkej dobe sa nahrievanim akoby rozpusta. Samozrejme, v primeranej miere. 😉 Masielko sa dlhsie vstrebava, preto by som ho odporucala pouzivat po vecernej sprche, nie rannej. Co sa mi este paci, je, ze nezanechava lepkavy pocit. Tomuto vyrobku naozaj nemam co vytknut.
  • Vona
  • Obal bez plastu
  • Nezanechava lepkavy pocit
  • Lahke nanasanie
  • Niekomu moze prekazat dlhsie vstrebavanie
nikelca  13. dec 2021

Príjemný pocit, príjemná vôňa

Trochu som sa obávala či sa bude dať tuhé maslo natierať, ale šlo to bez problémov, po kúpaní či sprche naozaj udržalo príjemný pocit čistoty, nebolo lepkavé a vôňa bola naozaj očarujúca a vydržala skutočne dlho. Trochu ma prekvapilo, ako rýchlo sa u nás doma maslo minulo. :)
  • Vôňa naozaj príjemná
  • Rýchlo zmäkne
  • Dobre sa rozotiera
  • Nedráždi kožu
  • Dlho zachová vôňu aj hebký pocit
  • Oproti tekutým prípravkom po kúpaní nenecháva lepkavú kožu
  • Nerozleje sa vďaka tuhej konzistencii
  • Kvôli tvaru si ho deti zamenili s mydlom
konikbaby  11. dec 2021

Príjemne voňajúce telové maslo

Telové maslo má príjemnú vôňu, nevtieravú. Teplom rúk sa rýchlo zmení na krém. Troška dlhšie trvá, kým sa vpije, ale zostáva jemný film, ktorý chráni pokožku. Určite odporúčam je to výhodné cestovné balenie na pár dní.
  • rýchle nanášanie
  • dlhšie sa vstrebáva