Tuhé telové maslo babylove nature

Tuhé telové maslo babylove nature s bambuckým a kakaovým maslom sa ľahko rozpúšťa a postará sa o pocit jemnej pokožky. Výťažok zo slezu a harmančeka ošetruje a chráni pokožku pred vysušením. Ideálne pre každodenné použitie. Zloženie s obsahom 92 % zložiek prírodného pôvodu, vrátane vody.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhé telové maslo babylove nature?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým telovým maslom babylove nature

Máš skúsenosť s tuhým telovým maslom babylove nature?
slavuska237  25. dec 2021

Ako sa s tým popasujeme?

Telové maslo malo veľmi jemnú vôňu, osobne by som prijala aj intenzívnejšiu vôňu, no nie na úkor kvality. Je potrebné ho dlhšie podržať v ruke pre jednoduchšie nanášanie. Príjemne zvlhčuje pokožku a dobre sa vstrebáva.
  • Zvlhčuje dostatočne detskú pokožku .
  • Padne akurát do ruky.
  • Jemná vôňa.
  • Vhodné aj pre citlivú pokožku.
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
  • Je potrebný dlhší čas na nanášanie-potrebné ohriať v ruke.
susannah5  21. dec 2021

Telové maslo

Prvýkrát som mala možnosť vyskúšať toto detské maslo. Celkovo ho hodnotím dobre. Má peknú vôňu, je dostatočne mastné na premastenie detskej pokožky, veľkosť vhodná akurát do ruky, pekne tvarované. Ako jediné negatívum hodnotím nanášanie na detskú pokožku. Musela som ho veľmi trieť, aby som mala niečo na rukách a mohla tým natrieť dcérku. Prišlo mi, že sa až príliš rýchlo vstrebáva, čo môže byť aj výhoda, ale skôr pri starších detičkách.
  • Veľkosť
  • Tvar
  • Rýchle vstrebávanie
  • Problematické nanášanie na detskú pokožku
iwesska  19. dec 2021

Telové maslo v atraktívnom dizajne

Netradičná forma telového masla v tvare ❤️ moje deti veľmi zaujala. Keďže je produkt ideálny aj do malej detskej ručičky, deti si jeho nanášanie vyskúšali samy. Rýchlo ich to však prešlo, keď im zostali ruky mastné. 😂 A tak som musela asistovať. Plusom tohto produktu je šetrné zloženie, dávam však za pravdu deťom, že nanášanie nie je úplne komfortné. Hoci sa rýchlo po zahriatí topí v rukách, ťažko sa mi nanášalo na pokožku a ruky mi po ňom zostali dlho mastné. Myslím, že v tomto prípade zostaneme verní skôr kokosovému oleju, ktorý sa vstrebáva rýchlejšie.
  • - atraktívny tvar pre deti
  • - ideálne do malej detskej ručičky
  • - rýchlo sa rozpúšťa v rukách
  • - šetrné zloženie
  • - ťažko sa nanáša
  • - horšie sa vstrebáva
  • - deťom tento spôsob aplikácie nebol príjemný
luulinkaa  19. dec 2021

Fajn, ale asi skôr pre väčšie detičky

Telové maslo pre bábätká som testovala s takmer ročným synčekom. Jemná vôňa, rýchlo sa topilo. Je to oveľa pracnejšie a náročnejšie ako dieťa nakrémovať, hlavne keď tak vymýšľa. Myslím, že by to bola dobrá voľba na cestovanie, alebo ak máte po kúpaní pomocníka na zabávanie dieťatka. 🤣 Inak je to naozaj dosť náročné, možno tak pre detičky 2- až 3-ročné fajn. Ale to nie je chyba tohto prooduktu, problém je len akčnosť detí, keď im to chceme naniesť. 🤣
  • Ekologický produkt
  • Jemná vôňa
  • Skladnosť
  • Náročnosť aplikovania pri akčnom dieťati
kate_cs  17. dec 2021

Otestované deťmi

Maslo som otestovala s mojimi chlapcami. Má príjemnú jemnú vôňu, dobre sa nanáša na teplú pokožku po sprche a nie je zbytočne mastné.
Ale ak máte doma tornáda ako ja, je pre nich strašné zdržiavanie chvíľku stáť a nechať matku natrieť ich.
Doteraz som pre nich nepoužívala žiaden produkt na telo a asi pri tom aj zostanem.
A miniem im ho ja. Ha! ;-)
  • jemná vôňa
  • malé skladné balenie
  • bez zbytočného plastového farebného škaredého obalu
  • nie je zbytočne mastné a hneď sa môžu deti obliecť
  • moje deti neobstoja ani chvíľu, a kým som ho naniesla, už mi utekali
domi220  13. dec 2021

Moja skúsenosť s telovým maslom

Telové maslo pre tie najmenšie stvorenia má byť vždy v 100% kvalite a vždy treba dbať aj na jeho zloženie. Tento produkt je ako stvorený pre detskú pokožku. Vyskúšala som ho na našom synovi vždy po kúpeli,super sa rozotieralo na teplej pokožke, nezanecháva mastnú pokožku, skôr príjemný film na pokožke dieťaťa. Príjemne a jemnučko vonia, nakoľko niektoré výrobky pre deti sú zbytočne prehnane parfumované.
  • Není extrémne mastné
  • Hebká pokožka
gabika28s  13. dec 2021

Tuhé maslo

Toto tuhé maslo som testovala spolu s deťmi, príjemná jemná vôňa, výborné nanášanie, za mňa však lepšie na vlhkú pokožku. Výborný je aj obal, ktorý je možné zúžitkovať tak, aby nezaťažoval planétu, to sa oceňuje v tejto dobe. :)
Po minutí sa k tomuto tuhému maslu určite opäť vrátime.
  • Dostatočne mastné na premastenie pokožky
  • Bez silnej vône, ktorá mi častokrát pri detských produktoch prekáža
  • Bez odpadkový produkt
nika3033  11. dec 2021

Testovanie

Testovala som tuhé telové maslo aj s deťmi. Prvýkrát sme mali takéto niečo. Ešte som o tom ani nepočula a som príjemne prekvapená.Krásne vonia - tak jemne, pokožka ostala hladká, takže sme spokojní určite.