Tuhé sprchovacie mydlo alverde s vôňou granátového jablka

Tuhé sprchovacie mydlo alverde s vôňou granátového jablka je skvelá náhrada bežného sprchovacieho gélu. Tuhé mydlo s vôňou granátového jablka si nájde miesto v každej kúpeľni. Pokožku dôkladne čistí, hydratuje, zjemňuje a ešte aj krásne vonia. Kokosový tenzid obsiahnutý v prípravku má peniace vlastnosti, v kombinácii s bambuckým maslom a kakaovým maslom pôsobí na pokožku obzvlášť šetrne a dokonale hydratačne.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhé sprchovacie mydlo alverde s vôňou granátového jablka?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým sprchovacím mydlom alverde s vôňou granátového jablka

Máš skúsenosť s tuhým sprchovacím mydlom alverde s vôňou granátového jablka?
slavuska237  25. dec 2021

Ďalší topkoš

Rovnako ako maslo aj toto zahralo na moje zmysly. Super vonia, nedráždi, nesuší a výborne pení.
  • Super pení
  • Nesuší
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku, na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
susannah5  21. dec 2021

Tuhé mydlo

Vôňu granátového jablka mám veľmi rada, takže mňa si toto mydlo hneď získalo. Pekne padne do ruky a aj dobre pení. Pokožka mi po ňom zostala pekne jemná a príjemne voňavá.
Jediné, čo mi trocha vadilo bolo to, že som si ho nemala kam v sprche položiť. Ocenila by som nejakú šnúrku na zavesenie.
  • Veľkosť
  • Dobre pení
  • Chýba mu šnúrka na zavesenie
iwesska  19. dec 2021

Voňavý zázrak osvieži telo aj myseľ

Tuhé mydlá od Alverde používam pre ich čisto prírodné zloženie už dlhšie, toto konkrétne som však ešte neskúšala. Má veľmi príjemnú sviežu vôňu, po nanesení dobre pení a moja citlivá pokožka po jeho použití nehlásia žiadny problém. :-) Takže super. 👌 Asi jediné mínus je, že sa pomerne rýchlo míňa. Pri každodennom použití vám vydrží cca 3 týždne.
  • - veľmi pekná vôňa
  • - dobre pení
  • - má prírodné zloženie
  • - rýchlo sa míňa
kate_cs  17. dec 2021

Spokojnosť

Jednoducho mydlo. Tam nie je veľmi čo pokaziť. Príjemná vôňa granátového jablka, dobrý tvar do ruky, stačí použiť málo a tak dlho vydrží, pokožka nebola podráždená, ale pekne voňala.
Za mňa vysoká cena, oproti tomu, že kupujem sprchový gél z dm okolo 1€ a som s ním spokojná.
  • príjemná vôňa
  • obal bez plastu
  • zloženie
  • zaberie minimum miesta
  • ľahko a rýchlo sa používa
  • cena
anamor  16. dec 2021

Krásna vôňa

Tuhé mydlo od alverde krásne vonia a veľmi dobre pení. Nahrádza skutočne sprchový gél. Kto sa rád umýva mydlom spokojný až tak nebude, lebo je mastnejšie ako klasické mydlo. Na tele po umytí zostane krásny ako keby mastnejší film.
Vyzdvihla by som penivosť a príjemnú vôňu.
  • zvláčni pokožku
  • pekne pení
  • porovnateľné so sprchovým gélom
  • vysoká cena
kishtika  13. dec 2021

Príjemné mydielko

Rada používam tuhé mydlá a toto je super. Veľmi príjemná sladká, ale jemná vôňa granátového jabĺčka. Penivosť je veľmi dobrá a po umytí ostala pokožka jemná a vláčna, vôbec nevysúša. Bonus je čisto prírodne zloženie, čo veľmi oceňujem. Konečne si môžem v drogérii kúpiť prírodné a ekologické mydlo. Odporúčam.
  • prírodné zloženie
  • príjemná vôňa
  • nevysúša
gabika28s  13. dec 2021

Jemné pohladenie

Toto tuhé sprchovacie mydielko na telo môžem po svojej skúsenosti len odporučiť, jemná svieža vôňa, príjemná konzistencia a dôkladné namydlenie, ktoré mi neskutočne vyhovuje. Pokožka po ňom ostáva hydratovaná, svieža. Žiadna prenikavá, prehnaná vôňa. Jemná svieža vôňa po exotickom ovocí. Ako výhodu kvitujem aj to, že ide o bez odpadový produkt (papierový obal poslúžil ako podkurka v kotli na tuhé palivo 🤗), ktorý po vybalení budem ešte veľmi dlho používať, keďže po namydlení pár pošúchaním rúk bublinkami pokryjem celé telo. :)
  • Bezodpadkový produkt
  • Výborná penivosť