Tuhé rastlinné olejové mydlo alverde s bio verbenou

Tuhé rastlinné olejové mydlo alverde s bio verbenou je ako stvorené pre všetkých milovníkov verbeny a prírodnej kozmetiky. Obsahuje drobné rastlinné čiastočky, ktoré odstraňujú odumreté bunky, a tým podporujú regeneráciu pokožky. Rastlinný glycerín navyše ošetruje a ochraňuje vaše ruky pred vysušovaním. S čerstvou vôňou prírodného limetkového, citrónového a pomarančového oleja. Pre potešenie zmyslov a šetrnú starostlivosť o pokožku.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhé rastlinné olejové mydlo alverde s bio verbenou?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým rastlinným olejovým mydlom alverde s bio verbenou

Máš skúsenosť s tuhým rastlinným olejovým mydlom alverde s bio verbenou?
nathan3  26. dec 2021

Mydlo

Celá rodina si ho obľúbila. Jemná vôňa, príjemné zloženie, veľmi dobre sa s ním umýva a zanecháva príjemný pocit na pokožke. Veľká spokojnosť.
  • príjemná vôňa
  • výborne sa ním umýva
  • zanecháva dobrý pocit na pokožke
slavuska237  25. dec 2021

Mydlo - základ čistoty

V dnešnej dobe naozaj mydlo ide nonstop.
Potešilo ma, že akosi nám drží dlhšie ako tekuté. Príjemne vonia, nesuší pokožku. Dobre pení. Oceňujem prírodné zloženie. Deti ho rady používajú. Veľmi sa mi páči, že sa neuvoľnujú pri dlhšom státí väčšie kúsky.
  • Vhodné na používanie aj viackrát do dňa
  • Dobre pení
  • Nevysušuje ruky
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
iwesska  19. dec 2021

Nesklame účinkom, nadchne cenou

Mydlo na ruky od Alverde sme si vyskúšali všetci. Kombinácia 3 druhov citrusových olejov príjemne osviežila nielen naše ruky, ale aj nosy. :-) Vôňa verbeny je skutočne lákavá. Až tak, že hoci je určené najmä na ruky, pokojne by som ho použila na celé telo. V zložení som totiž nenašla nič, čo by tomu prekážalo. Naše ruky po ňom zostali hebké. Ako najväčšie plus vnímam cenu, ktorá je na rozdiel od iných, čisto prírodných tuhých mydiel, viac než lákavá.
  • - svieža vôňa
  • - prírodné zloženie
  • - hebká pokožka
  • - super cena
  • - žiadne
kate_cs  17. dec 2021

Dobrý výsledok sa ešte lepšiu cenu

Príjemná vôňa, veľkosť, super zloženie a aj cena. Zaberie málo miesta, dobre sa používa a bez zbytočného plastového obalu.
  • cena
  • vôňa
  • dobre sa používa
kishtika  14. dec 2021

Svieže mydielko

Už to bude nejaká doba, čo som prešla z tekutých mydiel na tie tuhé a v podstate sa tým vrátila do detstva, kedy ešte nebola tekutá verzia. Klasické mydlá však dosť vysušujú a nemajú prírodné zloženie. Preto som vždy kupovala hand made mydielka cez internet, ktoré majú prírodné zloženie, pekne voňajú, ale sú teda podstatne drahšie.
Toto mydielko ma príjemne prekvapilo svojím zložením - žiadne zbytočné prídavné látky, má aj príjemnú vôňu, ľahko dostupné v drogérii a fajn cena. Má dobrý tvar do ruky. Používam ho zatiaľ len krátko, tak ešte neviem, ako dlho vydrží, a či si udrží tvar až do konca, lebo niektoré mydlá sa zvyknú rozpadnúť. Zatiaľ spokojnosť.
  • zloženie
  • cena
  • dostupnosť
  • tvar do ruky
17alexis  14. dec 2021

Za málo peňazí veľa muziky

Ako prvé som si prečítala zloženie. Okrem Glycerínu sa mi veľmi páči. Používam prírodné mydlá ako náhradu sprchovacích gélov už pár rokov a ich cena je niekoľkonásobne vyššia ako tá, ktorá je uvedená pri tomto mydle. Toto mydielko som teda používala nie iba na ruky, ale na celé telo. Vôňa je veľmi príjemná, škoda len, že koža nevonia aj po usušení, ale pri prírodných je to normálne. Ruky mi trochu vysušovalo, určite treba použiť krém, avšak na tele bol ok. Chválim jeho tvar, v tomto mi vyhovuje máloktoré. Veľký benefit je tiež to, že vydrží omnoho dlhšie ako tekuté, čiže je to aj ekonomické a aj ekologické.
  • Tvar akurát do ruky
  • Výdrž
igiana  13. dec 2021

Sviežosť a čistota

Teším sa, že som mohla vyskúšať toto tuhé mydielko. Už pri otvorení obalu si ma získalo sviežou citrusovou vôňou. Ako inak, nevydržala som, a hneď som ho musela vyskúšať. 😄 Jemná pena, dôkladne umyté ruky, pocit sviežosti. Nedráždi pokožku. Stačí ho skutočne málinko na dostatočné napenenie. Na podložke nezanechalo takmer žiadne stopy, rýchlo uschlo. Mám extra suchú pokožku, preto som vždy po umytí použila aj výživný krém na ruky.
Ako bonus k tuhým kozmetickým výrobkom dostanete nový elegantný minimalistický vzhľad kúpelne, bez zbytočných umelohmotných fliaš. A navyše dobrý pocit, že nevytvárate zbytočný odpad 👍.
  • Svieža prírodná vôňa
  • Jemná pena
  • Dôkladne umýva
  • Nedráždi pokožku
  • Míňa sa pomaly
  • Bez zbytočnej chémie a odpadu