Tuhé mydlo a šampón 2 v 1 babylove nature

Tuhé mydlo a šampón 2 v 1 babylove nature s bambuckým maslom, olejom z nechtíka a harmančeka dôkladne a šetrne čistí a ošetruje jemnú detskú pokožku a vlásky. Zároveň chráni pred vysušením a zaistí pocit jemnej pokožky a extra dávku starostlivosti. Je vhodné na každodenné použitie. Zloženie s obsahom 92 % zložiek prírodného pôvodu, vrátane vody.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhé mydlo a šampón 2 v 1 babylove nature?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým mydlom a šampónom 2 v 1 babylove nature

Máš skúsenosť s tuhým mydlom a šampónom 2 v 1 babylove nature?
slavuska237  25. dec 2021

Mydli mydli mydlíme a špiny sa zbavíme.

Tuhé mydlo a šampón v jednom odporúčam skôr pre detičky do jedného roka - max dva. Kedy sú detské vlásky jemné. Dcérke na dlhšie vlásky už nepostačuje. Avšak napriek tomu, že s tým bolo viac práce - bolo treba dlhšie mydliť a potom aj zmývať. Vlasky sa začali mastiť až o pár dní. Príjemne vonia a dobre pení.
  • Dobre pení
  • Výborné pre miminka - jen možné napeniť na žinke.
  • Príjemná vôňa.
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
susannah5  21. dec 2021

Testovanie 2 v 1

S týmto mydielkom som bola neskutočne spokojná. Pasuje akurát do ruky a má príjemnú neutrálnu vôňu. Krásne penilo, čo naozaj oceňujem, lebo mám skúsenosť, že tuhé mydlá treba veľmi trieť, aby penili. Malú vôbec neštípalo, keď sa jej pri zmývaní trocha dostalo do očí. A vlásky som jej krásne učesala. Určite kúpime ďalšie, veľká spokojnosť.
  • Veľkosť
  • Neutrálna vôňa
  • Krásne pení
  • Neštípe
  • Ľahké rozčesávanie
iwesska  19. dec 2021

Dobre umylo, pokožku hlavy však rozdráždilo

Mydlo je veľké tak akurát do malej detskej ručičky, takže deti, ktoré sa už vedia umývať samé, to s ním v pohode zvládnu. Dobre pení a pokožka je po ňom príjemná. Dcéru aj mňa však odradila nie veľmi vábna vôňa. Pochopiteľne, keďže je mydlo určené pre deti, nie je parfumované. No aj takéto výrobky dokážu byť vôňou neutrálne. Toto však vôňou pripomína bábätko, ktoré si ublinklo mliečka. 😃 Takže súhlasím v tomto prípade so slovami dcéry, ktorá povedala: „Mohlo by voňať lepšie." 😄 Čo sa týka vláskov, najprv sa zdalo byť všetko v poriadku, ale po pár dňoch som si všimla, že sa dcére začali robiť na pokožke šupinky a dokonca ju to v týchto miestach aj bolelo. Šampón sme preto prestali používať a šupinky zase zmizli. Dcére jednoducho tento produkt na vlasy nesadol.
  • - ideálna veľkosť do malej detskej ruky
  • - dobre pení
  • - vlasy sa rýchlo zamastili
  • - dcére sa vytvorili bolestivé šupinky v hlave
  • - nie veľmi vábna vôňa
adell81  18. dec 2021

Prírodné mydlo pre detičky

Veľmi mi vyhovuje, že je to šampón a mydlo v jednom, takže deti umyjem od hlavy po päty. Má príjemnú, jemnú, prirodzenú vôňu mydla. Veľkosť je akurát do ruky a navyše ekologické balenie.
  • Bez parfumov
  • Bez plastov
kate_cs  17. dec 2021

Jemné a neštípe v očiach

Toto je produkt, ktorý kúpim určite aj nabudúce.
Malé skladné balenie, jemná až neutrálna vôňa (presne toto od produktov pre deti očakávam, žiadne tutti frutti umelé vône). Stačilo trochu namočiť a hneď dobre penilo a pekne som ním umyla krpca a aj vlasy. Rýchle a jednoduché použitie.
  • jemná príjemná vôňa
  • neštípe v očiach
  • stačí ho použiť len trochu
  • bez zbytočného plastového obalu
luulinkaa  16. dec 2021

Spokojnosť

Mydielko je jemné, krásne pení, nie je parfumované, má iba prirodzenú vôňu zo zložiek mydla, super sa nám s ním umývalo. Určite budeme používať, ďakujeme za možnosť testovať.
  • Všetko super
  • Nič
gabika28s  13. dec 2021

Nežné 2 v 1

Pri testovaní tohto produktu som ostala milo prekvapená - výborná penivosť, detská pokožka aj vlásky ostali jemné.
Žiadna prenikavá, výrazná vôňa, ktorá mi na detských produktoch vadí. Vôňa je jemná. Produkt odporúčam, dokonca aj pre dospelých, nielen pre detičky.
nika3033  11. dec 2021

Testovanie

Mali sme možnosť testovať tuhé mydlo a šampón spolu s deťmi a super. Bála som sa, aké vlásky po ňom zostanú, ale ľahúčko sme rozčesali, nebol problém a krásne vonia. Určite si takýto produkt kúpime.