Tuhé konopné čistiace pleťové mydlo Balea Hanf

Balea tuhé mydlo na tvár s konope, 65 g je mydlo s konopným olejom, ošetruje a čistí pokožku. Vďaka 100 % čistého lisovaného konopného oleja, ktorý je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, poskytuje pleti šetrné čistenie a jemnú starostlivosť. Provitamín B5 podporuje prirodzenú vlhkosť pokožky. Jemná receptúra je k pokožke pH neutrálna a má upokojujúci účinok. Je vhodné predovšetkým pre citlivú pokožku, neobsahuje parafíny ani silikónové oleje, je bez mikroplastov.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhé konopné čistiace pleťové mydlo Balea Hanf?

Hodnotenia a skúsenosti s Balea tuhým konopným čistiacim pleťovým mydlom Hanf

Máš skúsenosť s Balea tuhým konopným čistiacim pleťovým mydlom Hanf?
romco11  21. jan 2022

Kokosová vôňa ktorá netrhá nosné dierky

Konečne má moja žena vec, ktorá voní ako kokos ale nemám pocit, že mi ide rotrhnúť od toho nos aj keď je 10 metrov odomňa. Vôňa je veľmi príjemná a jemná. Skúsil som to iba raz (bol som zvedavý a žena o tom nevie), takže neviem úplne opísať účinky.
  • jemná príjemná vôňa
slavuska237  25. dec 2021

Prekvapko

Musím povedať, že ma milo prekvapilo. Najmä to, že pleť po ňom neostala suchá a napätá ako je pri mnohých takýchto produktoch bežné. Z iných produktov mi zvyknú ostať suché šupinky. Odporúčam na dennú starostlivosť a čistenie pleti.
  • Nevysušuje pleť
  • Nedráždi pleť
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
iwesska  19. dec 2021

Ideálne pre veľmi citlivú pleť

Keďže mám veľmi citlivú pleť, pred použitím tohto produktu som mala trochu obavy. Boli však úplne zbytočné. Tuhé čistiace pleťové mydlo Balea Hanf s obsahom konope, neutrálnym pH, bez obsahu parafínov a silikónových olejov ma milo prekvapilo. Pokožka po ňom zostala jemná a elastická, takže ho odporúčam každému, kto má podobný problém.
  • - hebká a hydratovaná pokožka
  • - jemná vôňa
  • - žiadne
kate_cs  17. dec 2021

Príjemne prekvapená

Po mydle na tvár by som sama od seba v obchode určite ani nepozrela.
Ale príjemne ma prekvapilo. Jemná až žiadna vôňa, pokožka nebola napätá, suchá a ani podráždená ako by som po mydle čakala. Používam každý deň večer po odlíčení a potom nanášam šípkový olej ako vždy a som spokojná.
  • jemná vôňa
  • nedráždi pokožku
  • nevysušuje pokožku
  • malé skladné balenie
bekyna208  17. dec 2021

Vynikajúce mydielko

S mydlom som bola nadmieru spokojná. Po použití bola pleť jemná a bez akéhokoľvek začervenania, čoho som sa obávala, pretože mám citlivú a problematickú pleť. Parfumácia je tiež príjemná, žiadna vtieravá vôňa. Po spotrebovaní si určite kúpim ďalšie balenie.
  • Príjemná parfumácia
  • Bez pocitu vysušenia
  • Žiadne začervenanie pleti
  • Pokožka príjemná na dotyk
anamor  16. dec 2021

Príjemne prekvapil

Toto pleťové mydlo ma príjemne prekvapilo, na čistenie pleti mám najradšej gél. Toho tuhé konopné mydlo ma veľmi prekapilo, veľmi krásne napení a vyčistí pleť a neštípe do oči /mám citlivé oči, čo veľmi oceňujem/. Po umytí má veľmi prekvapil príjemný pocit, žiadna suchá pleť, či sťahovanie.
Vyhovuje mi konzistencia a vôňa. Cenu vidím veľmi primeranú na tento produkt. Určite odporúčam.
  • nevysušuje pleť
  • príjemne vyčistí pleť
  • vôňa mi vyhovuje
barcusska  15. dec 2021

Jemná starostlivosť

Mydlo ma hneď v úvode oslovilo svojou jemnou neutrálnou vôňou. Jednoducho sa používa, dobre pení a nezanecháva pleť suchú, ako mydlá, ktoré som použila doteraz. Práve naopak, pokožka je hydratovaná a vyživená. Ako ďalšie plus beriem, že neobsahuje parafíny a silikóny.
  • Jemná vôňa
  • Pleť je vyživená
  • Hydratuje
  • Bez parafínov, silikónov
17alexis  14. dec 2021

Nenápadný zázrak

V obchode by som po ňom nesiahla. Predsudky. Mám mastnú pleť, avšak tehotenstvom sa mi zmenila na suchú. Mydielko je super, lebo po použití nemám pocit zmenšenej kože na tvári o tri čísla. 😉 Samozrejme, krém je potrebný lebo trochu vysúša, ale ozaj máličko. Pleť mi vyčistilo dobre, avšak sa nelíčim, takže neviem posúdiť, nakoľko by si poradil tento zázrak s make-upom. Mám výhrady k vôni, lebo skôr mi pripomína pach čistej mydlovej hmoty. Tu by som volila niečo jemne krémové.
  • Papierový obal
  • Čistiaca schopnosť
  • Príliš nevysúša
tinibini  14. dec 2021

Úžasné mydlo bez škodlivých látok

Často sa mi stáva, že mám suché čelo (hlavne po umytí vlasov), ale odkedy si umývam tvár týmto mydlom, sa mi to neuveriteľne zlepšilo. Tvár zanecháva čistú, sviežu a hebkú. Ako ďalšie pozitívum vnímam kokosovú vôňu, ktorá však nie je agresívna, že by z vás bolo cítiť kokos na 10 metrov, ako pri niektorých prípravkoch. Keďže mydlo je v papierovej krabičke, potrebujete k tomu mydelničku na skladovanie, čo je oproti tekutým/krémovým prípravkom možno nevýhoda, ale na druhej strane sa takýmto spôsobom nevytvára žiadny zbytočný odpad navyše.
  • Dobre pení
  • Prírodné zloženie
  • Pokožka je po použití svieža a hebká
  • Bez zbytočného odpadu
  • Potrebujete k tomu mydelničku
igiana  13. dec 2021

Čistá a žiarivá pleť

😉 Tak na toto mydielko som bola extra zvedavá, keďže mám problematickú pleť.
Príjemná kokosová vôňa, jemná pena, dobre sa zmýva, nedráždi, zbavuje pokožku nečistôt a prebytočnej mastnoty, plet ostane jemná a svieža. Po pravidelnom používaní zmierňuje tvorbu akné. Po použití odporúčam na suchú pokožku ešte naniesť hydratačný krém.
Ako bonus k tuhým kozmetickým výrobkom dostanete nový elegantný minimalistický vzhľad kúpelne, bez zbytočných umelohmotných fliaš. A navyše dobrý pocit, že nevytvárate zbytočný odpad. 👍
  • Dokonale vyčistí pleť
  • Nedráždi pokožku
  • Úžasná kokosová vôňa
  • Jemná bohatá pena
  • Stačí malé množstvo, vydrží dlhšie ako prípravky na pleť v umelohmotných fľaštičkách