Rastlinný nápoj NOT M*LK and so yummy dmBio, 1 l

NOT M*LK and so yummy – rastlinný nápoj od dmBio s plnou krémovou chuťou. Vďaka kombinácii celozrnného ovsa a sóje chutí tento lahodný nápoj mierne sladko a jemne krémovo. Vďaka tomu je nápoj obľúbený aj u tých, ktorí sú vo svete rastlinných nápojov nováčikmi. Nápoj je tiež ideálnou alternatívou mlieka do kávy, müsli, hodí sa na pečenie alebo varenie. Pripravte si chutné raňajky s dmBio rastlinným nápojom NOT M*LK and so yummy!

Kde kúpim Rastlinný nápoj NOT M*LK and so yummy dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s rastlinným nápojom NOT M*LK and so yummy dmBio, 1 l

Máš skúsenosť s rastlinným nápojom NOT M*LK and so yummy dmBio, 1 l?
nikelca  19. dec 2023 Overená recenzia

Výborne nemlieko

Sme rozhodne nadšenci mlieka ale toto rastlinné nás nesklamalo. V prípade, že normálne mlieko nechcem/nemôžem použiť, je toto ideálna voľba.
  • Chuť 😉
zuzu6612  17. dec 2023 Overená recenzia

Výborná chuť

Mlieko je veľmi chutné. Využili sme pri varení pudingu a najmä do kávy. Chuť je jemná, sladká. Výborne sa pije len tak studené z chladničky 🙂
  • Príjemná chuť
  • Super do kávy
vtaca  11. dec 2023 Overená recenzia

Skvelá alternatíva kravského mlieka

Toto mlieko je pre mňa a moje deti potravina, ktorá doma nesmie nikdy chýbať. Milujeme jeho krémovú konzistenicu a vyváženú chuť, keďže ho pijeme na litre samotné, s kakavkom, alebo v čaji, nezvyknem ním plytvať do varenia a pečenia. Ale ani tam vás určite nesklame ;)
  • Krémová konzistencia
lenkaajko  10. dec 2023 Overená recenzia

Skvelá voľba pre alergikov

Chutí ako šálka ovsených vločiek, je krémové a veľmi chutné. Chuť prichádza postupne, najprv je to vývar vločiek, potom je to sladké mliečko. V rodine máme intoleranciu už dlho. Dcérka má problém aj s otvoreným pažerákom a musí popíjať vývar z vločiek a toto je úžasná alternatíva😊. Skúsili sme do kávy, do pudingu aj do pohára pre deti, stále úspech, takže za mňa skvelá voľba pre všetkých s intoleranciou napríklad na laktózu.
  • Krémová chuť
  • Výrazné tóny a vôňa
  • Sladkastá dochuť
  • Ľahká príprava
  • Pomáha aj pri dovretí pažeráka

Rastlinné mlieko pre lepšie strávenie

Klasické kravské mlieko mi nie vždy robí dobre napriek tomu, že som vyrastala dokonca na domácom.
Tie alternatívne mlieka sú pre mňa vhodnejšom voľbou, hlavne preto, že mi po nich nebýva ťažko.

Toto mlieko ma prekvapilo tým, že nie je také “vodové”.
Dobre sa s ním pracuje či pri pečení alebo len tak do kaše či kávy. Má plnú chuť.
  • Nevodová konzistencia
  • Vhodné do kávy
luussia  9. dec 2023 Overená recenzia

Mlieko nemlieko

Vyskúšala som už množstvo rastlinných nápojov, tento prvý krát. Nápoj je veľmi chutný, krémový, nezaťažuje trávenie. Skvelá alternatíva mlieka aj pre mňa, keďže klasické mlieko veľmi nemôžem.
Ja som si ho pridávala na raňajky do müsli a použila som ho aj pri varení na zjemnenie polievky.
Mojim deťom nechutil čistý, v polievke ho ani nezbadali.
  • Lahodný a krémový
  • Nezaťažuje trávenie
  • Skvelá alternatíva
  • Nemusí chutiť každému, najmä tým, ktorí nie su zvyknutí na alternatívne nápoje
manus19  7. dec 2023 Overená recenzia

Krémový nápoj

Mlieko - nemlieko tohto druhu som vyskúšala prvýkrát a musím napísať, že ma veľmi prekvapilo. Chutí ako ovsené vločky 😊. Čo bolo skvelé je jeho plná, krémová chuť. Vyskúšali sme do kávičky, pôsobilo tam lahodne. No najviac nám chutilo v desiatej, ktorú nosíme do práce. Zaliate chia, kyslé bobuľové ovocie a oriešky. Nechať postáť v chladničke do rána a máte skvelý dezert, ktorý Vás nadlho zasýti a je aj úžasne zdravý. Vhodný pre alergikov, čo je skvelé. Vôbec som nemala pocit, že to vlastne nie je mlieko, práve naopak. Odporúčame 👍👍👍
  • Krémová chuť
  • Vhodné pre alergikov
greta123  5. dec 2023 Overená recenzia

Výborný nápoj

Mlieko som vyskúšala prvý krát, ale veľmi milo som bola prekvapená jeho lahodnou chuťou a konzistenciou. Je jemne krémové, pridala som si ho do kávy a môžem povedať, že som bola veľmi spokojná. Je pre mňa ľahko stráviteľné.
Použila som ho na prípravu palaciniek. Teflonovú panvicu som jemne potrela kokosovým olejom, palacinky sa veľmi vydarili a boli vynikajúce.
  • Konzistencia
raduska12  4. dec 2023 Overená recenzia

NEmlieko

Toto NOT M*LK je proste úžasné, u nás je ovos ako taký bežnou dennou potravinou. Využili sme ho do muffin ako náhradu mlieka, bežne na pitie a samozrejme do raňajkovej kaše. Jeho chuť je výrazná a tak možno nie každému sadne. U nás nepoužiteľné pre sladkú chuť do slaných jedál.

Špecifická chuť

Takýto druh "mlieka" sme skúsili prvý krát. Má svoju špecifickú chuť, mladšiemu synovi nechutí, staršiemu áno. Použila som do kysnutého cesta, aj do segedínskeho guľášu. Mne chutí tiež tak ovseno, lahodne sa pije, príde mi ľahšie stráviteľné.
  • Ľahšie stráviteľný
  • Krémovejší ako polotučné mlieko
  • Kvôli špecifickej chuti nesadne každému