Pšeničná celozrnná múka dmBio, 1000 g

Celozrnná pšeničná múka od dmBio sa perfektne hodí na pečenie výdatného chleba, slaného či sladkého pečiva a koláčov. Do celozrnnej múky je pomleté celé zrno, ktoré je bohaté na výživné hodnotné zložky. Chlieb, koláče, kekse, rôzne slané a sladké dobroty sa vydaria práve s ňou. Chutí vynikajúco! Zaujme vás tiež certifikácia Naturland-om, čo značí najvyššiu kvalitu výrobku.

Kde kúpim Pšeničnú celozrnnú múku dmBio, 1000 g?

Hodnotenia a skúsenosti s Pšeničnou celozrnnou múkou dmBio, 1000 g

Máš skúsenosť s Pšeničnou celozrnnou múkou dmBio, 1000 g?

Celozrnná alternatíva bežnej múky

Túto múku kupujem pravidelne. Je skvelá aj bez preosievania, nehrudkuje a výborne sa s ňou pracuje. Podarilo sa vďaka nej aj vianočné pečivo.
  • nehrudkuje
  • netreba ju preosievať
  • zdravšia alternatíva bežnej hladkej múky
  • bio kvalita
paralela  11. dec 2023 Overená recenzia

Keď už sladko, tak aspoň zdravo

Obávala som sa trošku pečenia z celozrnnej múky, vždy som používala len klasickú hladkú, no táto múka je ideálna na vianočné pečivo. Chuť je výborná, maškrty sú zdravšie. Linecké aj vanilkové rohlíčky sú vláčne a jemné. Určtie sa stane stálicou u nás doma.
  • bio kvalita
  • celozrnná
  • ideálna na vianočné pečivo
  • jemná, napriek tomu, že je celozrnná
  • nie je potrebné meniť recepty, ktoré sú "nastavené" na klasickú hladkú

Vianočné muffinky

U nás je zvyk v decembri robiť muffinky každý víkend až do Vianoc. Vždy sa ich snažím robiť trochu inak, aby sme nemali zakaždým tie isté. Tentokrát som ich urobila s BIO pšeničnou celozrnnou múkou z DM a musím povedať, že chutili zo všetkých doteraz urobených najviac. Deti trochu prekvapila farba muffiniek, boli zvyknuté na bledšie a táto múka je po upečení tmavšia, no na chuti jej len pridala. Jednoducho sa s ňou pracovalo, čakala som aj malinké kúsky v múke, no bola krásne hladká bez kúskov, čo ma osobne potešilo. Myslím, že už máme jasno v tom, s akou múkou odteraz budeme piecť nie len muffinky.
  • BIO kvalita
  • Dobrá chuť
  • Jednoduchá manipulácia
manus19  10. dec 2023 Overená recenzia

Zdravšie vianočne koláčiky

Túto múku používam pravidelne. Piekla som z nej už nespočetné množstvo koláčikov, aj chlieb. Je hebká, vláčna, nikdy ju netreba preosievať a je hlavne zdravšia. Z tejto som upiekla 1 dávku lineckých koláčikov a kávové oválky. Top 👌
  • 👍vláčna
  • 👍vhodná na slané aj sladké pečenie
  • 👍zdravá

Perfektná múka na pečenie

S touto múkou od Dm upečiem takmer všetko. Múka sa v mixéri nelepí, aj keď miešam cesto ručne nerobia sa hrudky.
Nie je potrebné ani preosievať.

Podarila sa mi z nej parádna bábovka, brownie, škoricovníky.
  • Nerobia sa hrudky
  • Nelepí sa
  • Bio
lenkaajko  9. dec 2023 Overená recenzia

Skvelá a ľahká

Dnes sme si skúsili narýchlo chlebík, ja pridávam aj semiačka. Múka je ľahká, cesto úžasne vláčne a chutné. Veľmi sa mi podarila chrumkavá kôrka a teda zmizol za pár sekúnd🥰.
  • Ľahká
  • Chutná
  • Bez zápachu
poleva  9. dec 2023 Overená recenzia

Zdravšie pečenie s celozrnnou múkou

Rada pečiem s celozrnnou múkou, resp. bielu už roky vôbec nekupujem. Napiekla som bublaninu, ktorá neskutočne chutila. Pracovalo sa s ňou veľmi dobre. Určite ju napíšem do nákupného zoznamu :-)
  • Bio kvalita
  • Múka v zdravšej celozrnnej verzii
  • Prijateľná cena
raduska12  4. dec 2023 Overená recenzia

Prekvapivo ideálna

Táto pšeničná celozrnná múka ma milo prekvapila, jej jemné pomletie celého zrna zaručuje úspech ako pri bežnej múke. Aróma je taktiež jemná, vôbec nie je prenikavá. Pre porovnanie sme z nej skúsili upiecť perníkové muffiny, ktoré bežne robíme, či pocítime zmenu. Na naše prekvapenie, muffiny boli nadýchné a vôbec neboli hutne ťažké. Určite je táto múka tento rok pre nás číslo jedna pri pečení vianočných koláčikov. Pre zaujímavosť, táto múka je bohatá na obsah živín a vlákniny, čo je určite veľké plus.
  • Bohatá na živiny a vlákninu
  • Použitie bežné, bez nejakých zmien v recepte
  • Jemná, čo nie je samozrejmosťou pri celozrnnej múke

Skvelá celozrnná múka

Táto múka bola pre mňa úplne najväčším prekvapením, pretože celkovo mám pred celozrnnými múkami obrovský rešpekt, lebo vždy sa mi všetko rozsypalo, nedržalo, v bežnom živote ich proste nepoužívam. Ale bola to výborná spolupráca s touto múkou :). Robila som z nej linecké koláčiky, akurát som múku mixla aj s obyčajnou hladkou v pomere 2:1 + som podsypavala celozrnnou. No klobúk dole, muž povedal, že lepšie linecké v živote nejedol, takže odteraz už len s touto múkou :) .Ešte pridávam bonusovú fotku z pečenia - celá dóza lineckeho pečiva :) muž aj tak povie, že málo 😁.
  • Zdravšia alternatíva
  • Na linecké koláčiky už len túto :)
  • Výborne sa mi s múkou robilo
  • Super cena
nikar92  4. dec 2023 Overená recenzia

Múka

Super zdravšia varianta pečenia medovníkov. Urobila som svoj overený recept s pridaním tejto múky. Úžasné! Medovníky sú stále mäkké, úžasná chuť, nadýchané. Odporúčam aj na pečenie vianočného pečiva
  • Konzistencia
petulka51  4. dec 2023 Overená recenzia

Celozrnná múka

Výborná múka vhodná na koláče alebo chlebík. My sme z nej upiekli chleba.
  • Výborne sa s ňou robilo
  • Skvelá konzistencia
  • Upiekli sme chlebík