Madonan - kontaktná ZOO

Kam s deťmi? Farma Madonan je ideálne miesto pre relax s deťmi. Deti tu nájdu kopec možností zábavy a rodičia si môžu vychutnať pohodu, napríklad v bare. V lete je možné zúčastniť sa letných táborov, cez rok programu aj pre školy a individuálne skupiny. V prípade záujmu je možné na farme zorganizovať aj detskú oslavu. Nachádza sa v obci Bojničky neďaleko Hlohovca. Areál je kompletne oplotený, v blízkosti lesa a viníc, mimo miestnych komunikácii.

Hodnotenia a skúsenosti s Madonan - kontaktnou ZOO

Máš skúsenosť s Madonan - kontaktnou ZOO?
tweetinka.co  13. júl 2023 Overená recenzia

Za nás ako miesto ano

Madonan sme objavili ako začínali a prešli obrovskou premenou. Nám sa páči ako miesto. zvieratká - tých bolo aj je, veľmi málinko. Oceňujeme spartan dráhu, rôzne kurzy /workshopy. Mega trampolíny 👌👌👌.
Majitelia veľmi milý
  • Veľké trampolíny.
  • Spartan dráha
  • Mini stanové mestečko.
  • Domace kvalitné jogurty
  • Príjemní majitelia
  • Tubingova draha
  • Dlhé otváracie hodiny
  • Vozenie na koňovi 2 mini okruhy 3 eura.
  • Jedlo nič moc
  • Malo zvieratiek a ešte menej kontaktu so zvieratkami
megganie  19. jún 2023

Neodporucam

Ja určite neodporúčam.
Boli sme tam v pondelok, nikde žiadne upozornenie, že atrakcie, ktoré sú mimochodom tak kvetnato popísané , nemožno využívať. Nedalo sa odviesť dráhou, odviesť na koni, nešla strelnica a vlastne nič okrem hupaciek, trampolíny sa teda nedalo robiť. Čo sa týka zvierat, videli sme iba kačky,kozy a trochu kone, ostatné boli poschovavane. Tak sme sa chceli aspoň "najesť" keď sme už zaplatili vstupné 20€ a musíme sa. Deti si vybrali langoše, ten nemali, potom dolky, tie tiež nemali, tak som sa spýtala, čo teda majú, odpoveď bola hranolky.
Pre mňa zbytočne vyhodené peniaze
  • Zatvorené atrakcie cez týždeň bez upozornenia
  • Zvieratá sa nedalo poriadne vidieť
  • V reštaurácii mali iba hranolky
  • Celkový vzhľad nepekny
3 ľudia považujú za užitočné
322sima123  4. mar 2023

Taký priemer..

Dobrý deň, chodíme s deťmi po ZOO a podobných veciach a keď sme prišli tu tak to naozaj nebolo nič moc v porovnaní s inými Zoo, čo nás ale potešilo bolo že sa tam dalo kúpiť domáce kozie mlieko či syr a malé kuriatka sa dali myslím chytiť a pohladkať. Ta kĺzačka na pneumatikách bola akurát zavretá, škoda. Povedala by som, že je to skôr pre väčšie deti.
  • možnosť prespať v stane a niečo si opiecť ( Spoplatnené osobitne)
  • možnosť kúpiť si domáce kozie mlieko
  • málo atrakcií.
nexellka1  10. aug 2022

Za nás velké sklamanie, NEODPORUCAME!

My sme boli v Bojnickach včera, aj sme navštívili kontaktu ZOO.
Boli sme komplet rodinka 2+2 deti..
No za nás VELKÉ sklamanie 👎👎👎
Areál je velmi malý, zvierat tam nebolo velmi (len ozaj také základně, co sa dá vidiet aj bezne inde) ,
vstupne 5€, no vsetky atrakcie v areáli spoplatnene..
Prednedavnom sme boli v Ekoparku v Piestanoch a tam sa nám ommoho viac pacilo..
Vela atrakcí pre deti, aj ovela viac zvieratok (ako napr. korytnacky, morske prasiatka, papagaje, plameniaky a vela dalších inych)

Madonan za nás nie..
Neodporucame 👎
  • - velmi malý areal
  • - len základne zvieratka
  • - vsetky aktivity pre deti v areáli spoplatnene
  • - velmi na slabej urovni
3 ľudia považujú za užitočné
katyfely  9. mar 2022

Veľmi príjemné miesto na čas s deťmi

Odporúčam, boli sme tam so synom, pozreli aj pohladkali sme zvieratká, syn sa zahral, zaskákal si, občerstvili sme sa, strávili sme tam celkom dlhý čas a s domácim medom sme odchádzali domov :-)
januska131  22. okt 2021

#tipnavylet

Na toto miesto som kdesi na Instagrame zahliadla odporúčanie, tak sme sa tam jednu slnečnú sobotu s Hanči vybrali.
Je to taká väčšia rodinná farma, majú veľké množstvo rôznych preliezok, domčekov, ihriská, ale aj tobogan a skákačky, na ktoré Hanča nechcela ísť, zatiaľ.
Cena vstupného bola tuším 4 eurá na chodiacu osobu (nespomínam si presne, ale za hot dog, hranolky a 2 vstupy pre nás dve som platila 14,5 EUR) .
V reštaurácii sa dajú kúpiť domáce mliečne výrobky.
Zvieratká sú skôr domáce, aj voľné pustené, takže sa dajú pohľadkať. Parkovisko je pred areálom bezplatné.
Určite odporúčame, budeme sa pravidelne vracať, keďže to máme od Nitry blízko.