Kakaové nibsy dmBio, 200 g

Kakaové nibsy značky dmBio sú vyrobené z kakaových strukov z 15 metrov vysokého kakaového stromu. Plody sa oberajú ručne, otvárajú mačetou a niekoľko dní kvasia. Fermentáciou sa mení farba z pôvodne žltej na čokoládovo-hnedú a rozvíja sa ich jedinečná, jemne horkastá chuť. Kakaové nibsy sa dajú použiť mnohými spôsobmi. Vyskúšajte ich v ovsených vločkách, v miske s bobuľami açai alebo na pečenie koláčikov či muffinov. Presvedčte sa sami o lahodnej, intenzívnej kakaovej vôni a chuti kakaových nibsov dmBio!

Kde kúpim Kakaové nibsy dmBio, 200 g?

Hodnotenia a skúsenosti s kakaovými nibsami dmBio, 200 g

Máš skúsenosť s kakaovými nibsami dmBio, 200 g?

Horké potešenie na rôzne spôsoby

Tieto kakaové nibsy boli pre mňa docela prekvapením.
Sú horké, čo ja milujem. Majú široké využitie, napríklad ako chrumkavá posýpka na raňajkovú kašu (top je za mňa čokoladová DM bio), do brownie, do bábovky, proste na akékoľvek pečenie.
Sú chrumkavé, ale nie tvrdé. Nečakajte sladké kúsky čokolády ako ja. Ale toto je pre mňa ešte lepšia a zdravšia verzia.
  • Horká čistá chuť
  • Chrumkavé
  • Vhodné na rôzne použitie
nikelca  13. dec 2023 Overená recenzia

Chrumkavá záchrana

Príjemná chuť, textúra všetko. Na pečenie aj ako chrumkanie popri práci ideálne ❤️
  • Nie presladene
  • Bio
  • V koláči sa to nestratí ako bežná čokoláda

Nie sú pre každého

Ak má človek rád horkú čokoládu, naozaj si na nibsoch pochutná. Ak nie, môže ho ich chuť zaskočiť. Ako doplnok do jogurtu alebo kaše v kombinácií s orieškami, ovocím a vločkami sa osvedčili a za nás je to mňamka.
  • chrumkavé
  • v bio kvalite
vtaca  11. dec 2023 Overená recenzia

Zdravé chrumkanie

Páči sa mi, že chuť je dobre známa a zároveň konzistencia je prekvapivá a nová. Kakaové nibsy vynikajúco ozvláštnia kašu, jogurt, nahradia kúsky čokolády v keksíkoch či inom pečive a posunú chuť domácej granoly na vyššiu úroveň. Svojim vzhľadom môžu tiež zdobiť dezerty a pri všetkých týchto chutných a chrumkavých využitiach sú nibs ešte aj zdravé! Výnimočná maškrta, ktorá sa uplatní v každej kuchyni.
  • Chutné
  • Chrumkavé
  • Dekoratívne
  • Výživné
lenkaajko  10. dec 2023 Overená recenzia

Chrumkavá lahôdka

Tieto fajnotky ja môžem - nasypem si to do misky a pojedám počas varenia🙈. Inokedy si to pridávam do kaše alebo deťom. Piecť sme s nimi ešte neskúšali, ale určite to skúsime.
Chuť je jemne horkastá, ale ja milovník horkej čokoládky to zbožňujem, sú tvrdé ako oriešky a teda aj dostatočne chrumkavé. Sú super aj v jogurte. Určite sa oplatí do nich investovať nie len pre chuť, ale aj preto, že znižujú tlak a dopomáhajú zlepšiť náladu.
  • Výrazná kakaová chuť
  • Jemná horkosť kakaa
  • Chrumkavosť
luussia  8. dec 2023 Overená recenzia

Kakaové nibsy

Kakaové nibsy obsahujú veľa zdraviu prospešných látok. Sú skvelou voľbou pre milovníkov horkej čokolády, pre svoju intenzívnu horkastú chuť. Sú vhodné na akékoľvek použitie: priama konzumácia, k červenému vínku, na pečenie....
Ja som ich jedla priamo, veľmi mi chutia a dala som si ich do raňajkovej kaše. Použila som ich pri pečení muffiniek, kde sa ich chuť zjemnila a zároveň ostali krásne chrumkavé.
  • Intenzívna horkastá chuť
  • Zdraviu prospešné
poleva  6. dec 2023 Overená recenzia

Kakaové nibsy

Kakaové nibsy som vyskúšala 1.krát. Dlho som rozmýšľala, ako by som ich použila. Nakoniec som.sa rozhodla, že ich použijem namiesto granka ako posýpku na parené buchty. Osobne mi to veľmi chutilo. Cítila som čistú chuť pravého kakaa. Buchty boli s touto kakaovou posýpkou veľmi dobré.
  • Výborná chuť,
  • Super chrumkavé
  • Vysoká cena
greta123  5. dec 2023 Overená recenzia

Kakaové nibsy

Nibsy som vyskúšala prvý krát a môžem povedať, že boli super chrumkavé, chutné a ich výrazná kakaová chuť ma veľmi oslovila.
Nakoľko sú už Vianoce predo dvermi, vyskúšala som nibsy na nepečené chrumkavé gulôčky. Pridala som ich do zmesi pri ich príprave a tiež som ich v nibsoch obalila.
Boli vynikajúce, každému veľmi chutili. Určite som ich nerobila prvý krát.
Okrem toho sú vhodné ako vysoko kvalitná čokoláda len tak na pochutenie a tiež do bublaniny, či do iných koláčov alebo zákuskov. Ich čokoládová chuť je neodolateľná!
  • Výrazná kakaová chuť
  • Chrumkavosť
  • Zdravá náhrada čokolády
raduska12  4. dec 2023 Overená recenzia

Nibs

Kakaové nibsy sme skúsili prvý krát. Skúsili sme ich pridať do muffin namiesto čokolády - pochutili si všetci. Chuť bola o niečo jemnejšia. Na druhý deň sme si ju ráno s manželom pridali do kaše. Boli chrumkavejšie, s tým sme rátali a bolo to výborné obohatenie kaše o inú chuť. Veľmi ma teší zloženie nibsov a veľkosť balenia.
  • Výrazná kakaová chuť s horkastým nádychom
  • Výborná alternatíva sladkej čokolády
  • Vhodná do kaší aj na pečenie