DmBio Tortilla čipsy s morskou soľou, 125 g

Vyrábajú sa v Španielsku podľa mexickej receptúry. Na ich výrobu sú potrebné len tri prísady. Kukuričné zrná sa pred ďalším spracovaním na cesto niekoľko hodín namáčajú a varia, pričom sa počas varenia nerozpadne ich vrchná časť. Výsledkom sú chrumkavé tortillové čipsy s jedinečnou výraznou kukuričnou chuťou, posypané jemnou morskou soľou. Výborne chutia samostatne alebo ako pochúťka s hummusom, nátierkami alebo cottage syrom.

Kde kúpim dmBio Tortilla čipsy s morskou soľou, 125 g

Hodnotenia a skúsenosti s dmBio Tortilla čipsami s morskou soľou, 125 g

Máš skúsenosť s dmBio Tortilla čipsami s morskou soľou, 125 g?
tinibini  23. feb 2023

Super

Chutné tortilly, aj po niekoľkých dňoch chutili fajn. Za mňa by mohli byť trochu viac slané, ale inak veľmi dobrý produkt aj zložením aj chuťovo, aj cenou.
  • Chrumkavosť
tratatundra  13. feb 2023

Mls k telke

Milujem tortillové čipsy a som teda náročný konzument. A tieto sú naozaj skvelé. 💜 Nemám voči nim výhrady.
  • Chrumkavé
  • Nie príliš slané
  • Chutné
  • Zloženie s vysokým podielom kukurice
tinusiatko  12. feb 2023

Tortilla

Prekvapilo ma, že boli viac-menej naozaj v celku aj napriek donáške kuriérom. Plná kukuričná chuť, chrumkavosť a celkový dojem navodil efekt kina. Moje dieťa sa do nich pustilo ešte na fotení a veru dlho nevydržali - zjedli sa :), efekt fokonalý . Človek mal pocit, že je v kine a za veľké peniaze chrumká a ono to tak vôbec nebolo.
Ak chcete sebe, či deťom dopriať super pochúťku nie len k fimu - toto je to pravé.
  • chuť
  • primeraná slanosť
  • chrumkavosť
  • dokonalosť
ajush5  12. feb 2023

Čipsy

Už sme postupne v kine prešli z pukancov na nachos a tieto tortilové čipsy su za mňa ešte o level vyššie. Výborná kukuričná chuť v kombinácii so syrovou omáčkou alebo salsou je perfektné kombo k večernému filmu.
  • Tvar
  • Množstvo produktu v balíku
8domcatko888  10. feb 2023

Tortilla čipsy

Neskutočné. Ani som nedúfala, že by mohli takto dobre chutiť. Super chutné, výborne dochutené, sýte.
  • Super chuť
  • Sýte
  • Troška slanšie
hajanka  10. feb 2023

Dlho sa u nás neohriali

Chrumkavé a lákavé, chutia asi každému. U nás kupujeme pravidelne.
  • Kukuričná chuť
  • Chrumkavé
cutelina5  10. feb 2023

Sú dobré, malý ich veľmi ľúbi

Vhodné ked človek ide von ako mlsanie do kočíka.
tetaandulkova  9. feb 2023

Tortiila chips

Večer pred Tv ako stvorené. Chuť dobrá, taká ako sa od tortille očakáva -slaná a kukuričná, avšak ja som mala v sáčku všetky polámané, možno som len vychytala taký kus, ale v konečnom dôsledku je to len estetická stránka, na chuti to nezmenilo nič 🙂
  • Chuť, zloženie a spratné balenie
  • Veľmi veľa pomrvených, polamaných kúskov
misinka0611  6. feb 2023

Ideálny snack, ktorý nikdy neomrzí

Tortilla čipsy sú pre mňa klasikou ktorú si v pravidelných intervaloch kupujem a konzumujem so syrovou omáčkou.

Čipsy som si pripravila s domácou syrovou cheddar omáčkou ktorú mám najradšej a vďaka príchuti s morskou soľou vytvorili veľmi chutnú kombináciu. Veľkým plusom u mňa bolo, že obsahujú morskú soľ a tiež vysoké percento kukurice ( 90 % ), čo v chuti bolo aj cítiť. Čipsy sú príjemne chrumkavé a nie sú vôbec mastné. Vďaka neutrálnejšej chuti sa dajú kombinovať s rôznymi dipmi, alebo omáčkami. Chutné sú aj na konzumáciu samotné. Mne tieto tortilla čipsy veľmi chutili 🙂
  • - vysoký podiel kukurice, ktorý je aj v chuti cítiť
  • - ochutené morskou soľou
  • - chrumkavé a primerane veľké
  • - nie sú mastné
tweetinka.co  31. jan 2023

Ako v kine

Low cost kino. Tortily sú chrumkavé, štruktúrou skôr tvrdšie, výrazná (chutne výrazná) chuť kukurice s akurát osolením. Tortily chuťou, vôňou aj výzorom pripomínajú tie drahé v kine. Keď si chcete doma navodiť pocit kina, tak sú mega. Babám chutia samotné. Manželovi s dipom alebo sojakremom. Oceňujem, že takmer všetky tortily mali svoj pekný trojuholníkový vzhľad - napriek doprave, si zachovali svoj tvar 👌.
  • Vydržia čerstvé aj keď ostali v miske
  • Príjemne chrumkavé
  • Pre milovníkov kukurice
dexana  23. jan 2023

Chrumkavé

Odporúčam sú síce na nás trocha tvrdé ale majú jemnu kukuričnú chuť
  • Zdravé a chutné