DmBio Superfood tyčinka drvené kakaové bôby & kešu, 40 g

Ovocná tyčinka s datľami, drvenými kakaovými bôbmi a kešu orechmi. Je vyrobená z tých najkvalitnejších surovín z ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje vysoký podiel datlí či kešu orechov. Orechová zmes je dokonale zjemnená jablkovou šťavou. Je skvelým snackom na každý deň,ktorý nielen zasýti, ale aj fantasticky chutí.

Kde kúpim dmBio Superfood tyčinku drvené kakaové bôby & kešu, 40 g

Hodnotenia a skúsenosti s dmBio Superfood tyčinkou drvené kakaové bôby & kešu, 40 g

Máš skúsenosť s dmBio Superfood tyčinkou drvené kakaové bôby & kešu, 40 g?
marshmallow  14. feb 2023

Kakaová tyčinka

Pre mňa veľmi kakaova chuť, mne neulahodila 🙈
tweetinka.co  10. feb 2023

Chutná

Ďatle, kešu a kakao - je vždy dobrá kombinácia. Akurát sladká (nie presladená), príjemne kyslasto jemnulinko horký závan sýtej tyčinky. Výborná aj v lete na výlety, lebo sa neroztopí, dodá kopec dobrej energie. Vzhľadom na suroviny, je vo veľmi dobrej cene 👌
  • Výživnosť a sýta chuť
  • Netopí sa
  • Dobrá kombinácia chutí
  • Veľkosť
8domcatko888  10. feb 2023

Tyčinka

Tak táto tyčinka nám veľmi chutila všetkým. Prevláda v nej chuť ďatlí. Je naozaj chutná a dosť sladká.
  • Super na cesty
  • Sladká chuť
hajanka  10. feb 2023

Chutné

Ideálny snack pre zaneprázdnených ako som ja, keď narýchlo príde hlad, táto tyčinka by mala byť vždy po ruke ako rezerva.
  • Chutná
cutelina5  10. feb 2023

Kúpime aj inokedy

My sme veľmi spokojní, je veľmi dobrá.
tetaandulkova  9. feb 2023

Tyčinka

Vhodná varianta do kabelky na cesty alebo len tak, keď človek dostane na niečo fajn chuť. Bonus je, že je bez cukru. Hneď by som si dala ďalšiu 😛
  • výborná chuť
  • chrumkavá s kúskami orechov
  • bez konzervantov, človek vie čo je
  • bez cukru
  • ďatle vytvoria tú pravú sladkastú chuť
janasofi  8. feb 2023

Chvíľka iba pre mňa

Môj denný kolotoč: budíček-cvičenie-dieťa do školy-ja do práce-z práce-dieťa zo školy-domáce úlohy-domáce práce....
Dnes to bolo príjemným spestrením o chvíľku iba pre mňa kedy som si vychutnala dmBio Superfood. Kakaová chuť sa miešala s kyslastou chuťou datlí, sem-tam chrúmol kešu orech.
  • Dobrá kakaová chuť
  • Nie moc presladené
  • Mäkká
  • Málo kešu orechov
viera16  6. feb 2023

Výborná chuť

Nám tyčinka veľmi chutila. Má naozaj výraznú kakaovú chuť a našu raňajkovú pohánku kašu doplnila fantasticky.
  • Chutná
  • Výrazná kakaová chuť
inguska3  6. feb 2023

Výborná chuť

Tyčinka mi veľmi chutila, zobrala som si ju na prechádzku so synom. Milujem kúsky orechov v jedle, takže je zhotovená presne podľa mojej chuti. Výrobná maškrta.
  • Výborná chuť
puskaruka  6. feb 2023

Rýchla desiata

Tyčinka mi veľmi chutila, odporúčam, isto v budúcnosti kúpim.
  • Chuť kešu orieškov
  • Sladká dobrota
  • Je malá
viki75  31. jan 2023

Testujem DM bio tycinku

Za mna absolútne sklamanie😕 Podobné tyčinky často kupujem a nikdy sa mi nestala takáto skusenost….
V tyčinke ihneď po ochutnani prevláda zatuchnuta umelohmotná chuť starehoho kokosoveho tuku. Tato nevabna aróma zatienila všetky ostatne chute. Bolo to tak zle, že som ju ani nedojedla. Určite si ju nekúpim a ani ju neodporucam.
  • Prevládajúca umelohmotna vôňa starého kokosoveho tuku.
dexana  23. jan 2023

Veľmi dobrá

Tyčinka je vynikajúca, cítim tam viac ďatle trocha menej kešu.
  • Menej sladká chuť, čo mi vyhovuje.
ocko6  12. jan 2023

Odporúčam