Denné šošovky Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)

1 skúsenosť

Denné šošovky Dailies TOTAL1¹ (30 šošoviek) od spoločnosti Alcon prinášajú úplne nový smer vo vývoji kontaktných šošoviek. Unikátna technológia výroby kombinuje silikón-hydrogél s vysokou priepustnosťou kyslíka a klasický hydrogél s vysokým obsahom vody tak, aby ste z nich získali len to najlepšie. Kontaktné šošovky Dailies TOTAL1¹ prinášajú novú éru komfortu nosenia.

Pohodlie a zdravé oči bez začervenania

Dailies TOTAL1¹ sú prvé a jediné šošovky s variabilným obsahom vody. Jadro tvorí silikón-hydrogél s obsahom vody 33 %, čím je zaistená vysoká priepustnosť kyslíka. Naopak povrch šošovky, ktorý prichádza do styku s jemnými a citlivými tkanivami oka, je z klasického hydrogélu s vysokým obsahom vody. Spojenie týchto parametrov vám zaistí výnimočný pocit pohodlia po celý deň.

Najzdravší spôsob nosenia

Dailies TOTAL1¹ patria medzi jednodňové kontaktné šošovky. Každý deň rozbalíte nový pár, ktorý po použití jednoducho vyhodíte. Ide o jednoznačne najpohodlnejší variant nosenia kontaktných šošoviek, pretože odpadá všetká starostlivosť o šošovky a tiež o variant najsterilnější, a teda aj najmenej rizikový.

Dostupné tiež v balení po 90 kusov.

Kde kúpim Denné šošovky Dailies TOTAL1¹ (30 šošoviek)?

¹ Kontaktné šošovky Alcon Dailies Total1 sú zdravotnícke prostriedky pre korekciu refrakčných vád, čítajte príbalový leták. ©Alcon 2022

Hodnotenia a skúsenosti s dennými šošovkami Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)

Máš skúsenosť s dennými šošovkami Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)?

Šošovky, o ktorých ani neviete, že ich máte

Jednodňové kontaktné šošovky sú často odporúčané pre ich hygienické výhody a jednoduchosť použitia. Ja som mal možnosť testovať šošovky Alcon Dailies Total1, ktoré sľubujú revolúciu v pohodlí a ochrane očí, vďaka unikátnej kombinácii silikón-hydrogélu s vysokou priepustnosťou kyslíka a klasického hydrogélu s bohatým obsahom vody. Ako to dopadlo? Od prvého momentu, ako som si šošovky nasadil, som pocítil výrazný rozdiel. Tradične som cítil prítomnosť šošoviek v očiach, síce mierne, ale stále. No s Alcon Dailies Total1 som reálne zabudol, že ich vôbec mám. Pohodlie bolo konzistentné od rána do večera, bez potreby použitia doplnkových zvlhčovacích kvapiek, ktoré som inokedy považoval za nevyhnutnosť.

Jedna z hlavných výziev pri nosení kontaktných šošoviek bol u mňa pocit suchosti a únavy očí, najmä po dlhých hodinách strávených pri počítači. S Alcon Dailies Total1 som tento problém nemal. Veľmi sa mi páči, že v porovnaní s mesačnými šošovkami nemusím riešiť ich čistenie, dokupovanie roztokov. Je to praktické, pohodlné a hygienické. Denné šošovky večer jednoducho zahodím. Šošovky Alcon Dailies Total1 sú podľa mňa super pre „začiatočníkov“ v nosení šošoviek, keďže odpadá starostlivost o ne a taktiež ich jednoducho v očiach necítiť. A tak odpadá stres z nepohodlia pri nosení. Za redakciu Modrého koníka môžeme šošovky Alcon Dailies Total1 odporučiť.
  • - Vysoký komfort nosenia
  • - Necítiť ich v očiach
  • - Pohodlné
  • - Praktické použitie
  • - Bez potreby starať sa o šošovky – každý deň sa nasadzuje nový pár.
3 ľudia považujú za užitočné