Chodník korunami stromov Bachledka

1 skúsenosť

Chodník korunami stromov Bachledka sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Pieninského národného parku. Trasa o dĺžke viac ako 600 m vás prevedie druhovo pestrým lesom, kde na vás čakajú rôzne prekvapenia. Spoznáte jedinečnú prírodu Spišskej Magury. Stanete sa súčasťou lesného života a spoznáte mnoho živočíchov a rastlín, ktoré nájdete len málokde. Získa si vás výhľad z 32 metrov vysokej veže, vďaka ktorému budete mať ako na dlani štíty Belianskych Tatier, unikátnu scenériu Pienin i malebné Zamagurie.

Chodník korunami stromov Bachledka

Hodnotenia a skúsenosti chodníkom korunami stromov Bachledka

Máš skúsenosť chodníkom korunami stromov Bachledka?
clevertina  27. okt 2021

Výlet s kočíkom

V prvom rade napíšem, že sme hľadali v Tatrách miesta, kam ísť s kočíkom, lebo predsa ich až toľko nie je. Bachledka milo prekvapila. S kočíkom sme sa vyviezli kabínkovou lanovkou, a potom pohodlne s krpcom celým chodníčkom až do korún stromov. Za mňa super výlet. Malú riadne potešil detský kútik v hornej reštaurácii pri výstupe z lanovky, kde sme sa boli najesť a mňa zase vybavenosť pre rodiny. Šli sme pripravení, ale nemuseli sme. Mali všetko od prebaľovacieho kútika, ohrievača fliaš, detského riadu, až po držiaky na dieťa v dámskom WC. Ešte sme po príchode na chodník zistili, že sme ani len kočík nemuseli brať, požičiavajú tam zdarma kočíky a nosiče. Tomu hovorím baby friendly. Za mňa určite palec hore.
  • Super baby vybavenie v reštaurácii
  • Pekný detský kútik (zdarma)
  • Úplná bezbariérovosť
  • Požičovňa kočíkov, nosičov zdarma
  • Pekné detské ihriská
  • Iné atrakcie počas výletu (bobová dráha, napr.)
  • Vyššia cena (tak ako všade v Tatrách :( )
  • Veľa ľudí cez pekný víkend.
  • Pešia cesta ku chodníku nie je vhodná pre kočíky (ide tam len turistický chodník, treba ísť lanovkou)