Bupi family

Bupi prichádza s novinkou - radom pre celú rodinu - Bupi family.

Bupi family sú produkty určené pre všetkých členov rodiny. Univerzálne prípravky pre malých i veľkých, so šetrným a jemným zložením, vhodným aj pre citlivú pokožku alergikov. Sú vhodné pre deti od 3 rokov a pre dospelých, ktorí majú citlivú pokožku so sklonmi k alergickým reakciám.

Bupi Family

Rokmi overená slovenská značka Bupi dbá na to, aby jej výrobky boli bez parabénov, bez parafínu, bez alergénov, bez farbív a alkoholu a s obsahom prírodných látok. Preto ich odporúča Slovenská pediatrická spoločnosť.

Senzitívne pracie produkty pre šetrné a bezpečné pranie pre celú rodinu

S prírodnými bylinkami, ktoré prirodzeným účinkom zabezpečia čistotu, sviežosť a hygienu bielizne celej rodiny.

- Bupi family tekutý prací prostriedok Sensitive s citrónovou trávou 1,5 l - Bylinky citrónová tráva a breza zabezpečia čistotu a hygienu bielizne vašich najbližších. Prací prostriedok je určený pre celú rodinu, vďaka svojmu jemnému zloženiu, ktoré je vhodné pre citlivú pokožku.

- Bupi family aviváž Sensitive s citrónovou trávou 1,5 l - Jej špeciálne zloženie bez alergizujúcich zložiek je vhodné aj pre citlivú pokožku. Po vypratí bielizeň ostáva mäkučká, hebká, s osviežujúcou vôňou.

Senzitívne pracie produkty pre šetrné a bezpečné pranie pre celú rodinu
 Bupi Family

Produkty pre šetrnú a bezpečnú hygienu pre celú rodinu

- Umývací gél 3 v 1 s antibakteriálnou citrónovou trávou Bupi family 500 ml - Jemný umývací gél Bupi family s dvomi blahodarnými bylinkami, ktoré majú prírodný antibakteriálny účinok a prirodzene chránia pokožku vašich najbližších. Gél počas umývania aj prirodzene dezinfikuje a zbavuje nežiaducich baktérií. Môže sa používať ako sprchovací gél, šampón či pena do kúpeľa.

- Tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou citrónovou trávou Bupi family 500ml - Je určené pre šetrné umývanie rúk a je vhodné aj pre citlivú pokožku detí.

- Sprchový gél s hojivým nechtíkom Bupi family 500 ml - Je určený pre šetrné umývanie pokožky, ktorú počas umývania aj prirodzene ošetruje. Je vhodný pre extra citlivú pokožku detí i dospelých, ktorí majú pokožku so sklonom k podráždeniu, k vysúšaniu a alergiám.

- Tekuté mydlo na ruky s nechtíkom Bupi family 500 ml - Je určené pre šetrné umývanie rúk a je vhodné aj pre extra citlivú pokožku detí. Jednoduchú aplikáciu pumpičkou zvládnu aj tí najmenší členovia rodiny.

Hodnotenia a skúsenosti s Bupi family

Máš skúsenosť s Bupi family?
nikelca  19. okt 2021

Celý rad Bupi family odporúčam každému

Príjemná vôňa, ktorá vydrží aj po uschnutí prádla. Veci sú príjemne mäkké a nedráždia pokožku - vhodné aj pre malých citlivých upírov. :)
Penový šampón super umyje aj detské spotené vlásky a vďaka zábavnej pene z pumpičky sa toho ani trojročný drobec nebál, a bez plaču si ju sám dal na hlavu.
  • Úžasná vôňa - citrónová, ale nie ťažká ako pri osviežovačoch
  • Naozaj stačí predpísaná odmerka
  • Nedráždi pokožku
  • Poteší deti pri kúpaní
  • Prírodné antibakteriálne mydlo - neviem, ako veľmi je vhodné do domácej ČOV
bibyke  18. okt 2021

Bupi produkty jednoznačne odporúčam

Celá rodina sme s produktmi spokojní. Sú vhodné aj pre citlivú pokožku, s krásnou citrusovou vôňou!
  • Vhodné pre citlivú pokožku
  • Nenašla som žiadne
miriamka24  18. okt 2021

Bupi ozaj pre celú rodinu

Patrím medzi tie, ktoré z drogérie neodídu bez akéhokoľvek čistiaceho, pracieho či kozmetického prípravku.
Novinka od BUPI padla na úrodnú pôdu. Aviváž, prací prostriedok, mydlá na ruky a umývacie gély, hneď oslovili svojou praktickou veľkosťou, vôňou. Po prvom použití milo prekvapili aj účinkom. Jemné na pokožku a dlhotrvajúca vôňa bola ďalším plusom.
Vrelo teda budem všetkým mamičkám i nemamičkám odporúčať tieto výrobky, a budem po nich siahať aj v budúcnosti.
  • - balenie
  • - vôňa
  • - účinok
  • - nenašla som
matricia  18. okt 2021

Produkty Bupi family

S týmito produktmi sme veľmi spokojní, pretože nevysušujú pokožku a obsahujú prírodné výťažky z rôznych rastlin, ako nechtík, breza, citrónová tráva. Oceňujeme šetrné prírodné zloženie, ktore zároveň čistí a pôsobí proti baktériám. Deti, ako alergici, nemali s touto kozmetikou a pracími prostriedkami žiaden problém, ich pokožka bola jemná, voňavá. Výrobky majú príjemnú vôňu a praktické veľké balenia.
  • Veľké balenie
  • Prírodné zloženie
  • Príjemná svieža vôňa
  • Dobrá penivosť
  • Nevysušujú pokožku
  • Nepostrehli sme žiadne nedostatky
23lenka  17. okt 2021

Bupi Family - produkty, ktoré vás dostanú

TOP produkty, ktoré pozná snáď každá maminka. :-)
Vhodné pre celú rodinu.
  • - Rozumná cena
  • - Praktické balenia
  • - Krásna svieža vôňa
  • - Prírodné zložky
  • Nemám čo vytknúť
chymenitta33  17. okt 2021

Bupi 🖤

Medzi najkrajšie momenty, ktoré mi utkveli v pamati, keď si bol mimi, patrí jednoznačne kúpanie. 💦🛁
Braček, chystal všetky vecičky, ocko vyhrieval miestnosť, aby si mal teplúčko. Len ja som bola natoľko odvážna, že som sa ťa nebála a držala v dlani ako malého zajka. 🐰

Zatvorím oči a cítim tú vôňu..
Cítim vôňu BUPI - bezpečnú, šetrnú a príjemnú pre celú rodinu.
Produkty sú veľmi vďačné, aj čo sa týka dostupnosti, aj ceny.
vika0308  16. okt 2021

Produkty pre celú rodinu

S radom produktov Bupi family je spokojná celá naša rodina. Keďže majú manžel aj naše dcérky citlivú pokožku, tieto produkty sú pre nich ako stvorené.
  • Prírodné zložky
  • Produkty sú vhodné pre citlivú pokožku
simi252  15. okt 2021

Bupi family pre celú rodinu

Som veľmi vďačná, že mi bolo umožnené testovať novinku Bupi family. Ako výhodu vnímam, že sa do testovania mohla zapojiť celá moja štvorčlenná rodina. Testovali sme doma celkovo 6 produktov. Bupi family prací gél sensitive s vôňou citrónovej trávy a brezy a Bupi family aviváž sensitive s vôňou citrónovej trávy a brezy sú dobrými pomocníkmi v praní. Prací gél v boji proti škvrnám obstál veľmi dobre a to dokonca aj pri nízkej teplote. Aviváž tiež spĺňala svoju funkciu a bielizeň zjemnila. Jediné, čo sa mi nepáčilo je, žiaľ, vôňa, ktorá nápadne pripomína vôňu čistiaceho prostriedku na riad. Ďalší produkt bol Bupi family sprchový gél 3 v 1 s vôňou citrónovej trávy a brezy. K tomuto produktu až na vôňu nemám žiadne výhrady. Dobrý ako sprchový gél, výborný ako pena do kúpeľa. Ako šampón odporúčam skôr na kratšie vlasy. S touto vôňou bol v balíčku ešte jeden produkt a to Bupi family tekuté mydlo na ruky s prírodnou antibakteriálnou zložkou. Taktiež nemožno produktu nič vytknúť. Svoju funkciu spĺňa, vyborne pení, dobre sa s ním umývajú ruky a má praktické balenie s pumpičkou, ktorého obsluhu zvládnu aj najmenšie deti. S dvoma produktmi som bola nadmieru spokojná vo všetkých smeroch, a to Bupi family sprchový gél s hojivým nechtíkom a Bupi family tekuté mydlo na ruky. Môžem odporučiť pre všetky detičky, ale aj dospelých, ktorí majú citlivú pokožku alebo sklon k atopii. Vôbec nevysušuje, pokožka je hebká, hydratovaná. Vôňa je príjemná, nevtieravá, taká typická bábätkovská. Práve tieto dva produkty sú mojimi srdcovkami a určite sa k ním ešte vrátim.
  • Perfektná tolerancia produktov na citlivej až atopickej pokožke.
  • Príjemná vôňa produktov Bupi family s hojivým nechtíkom.
  • Praktické balenia gélov a mydiel s pumpičkou.
  • Viditeľná a praktická riska spotreby pracieho gélu a aviváže na balení.
  • Nepáči sa mi vôňa citrónovej trávy a brezy.
  • Potrebné väčšie množstvo pracieho gélu.
miriamka24  11. okt 2021

Perfektné produkty

Perfektné produkty, ktoré vrelo odporúčam rodinám s deťmi. praktické balenia, príjemné vône, zloženie a účinok.
  • Vôňa, balenie, zloženie, praktickosť
  • Bez nedostatkov
miriamka24  28. sep 2021

Sprchový gél s hojivým nechtíkom Bupi family 500 ml

Sprchový gél s hojivým nechtíkom Bupi family vás vráti do krásnych detských čias. Vôňa sprchovacieho gélu je jednoducho úžasná. Gél pri sprchovaní krásne prevonia pokožku a po sprchovaní sa budete cítiť veľmi príjemne. Prijala by som ešte aj telové mlieko z rovnakého radu. Kladne hodnotím veľkosť balenia, praktickú pumpičku a to, že je produkt určený pre celú rodinu - stačí jeden produkt a máte o starostlivosť pri umývaní postarané.
  • - balenie
  • - praktická pumpička
  • - vôňa
  • - príjemný pocit na pokožke
  • - bez nedostatkov
dominika0805  27. sep 2021

Bupi

Bupi produkty používame od narodenia sme s nimi veľmi spokojní.
ivana2504  23. sep 2021

Bupi je supi! 😂

Bupi je fajn, používam pracie prostriedky, pre syna aj kozmetiku. Má 3 mesiace. Vyhovuje nám kvalitou, vôňou aj cenou. Budem rada, ak sa portfólio rozšíri a môžeme poskúšať. 😊 Potešili by ma aj nejaké väčšie, zvýhodnené balenia.
domcii69  21. sep 2021

Spokojnosť

Spokojnosť. Používame už od narodenia.
vvmartina  16. sep 2021

Bupi

S Bupi kozmetikou som veľmi spokojná. Prvýkrát som ju začala používať, keď som bola tehotná, pretože z inej kozmetky mi bolo zle, kedže som zvracala z rôznych vôní a pachov. Keď som vyskúšala Bupi kozmetiku, hneď sa mi zapáčila tá jemná, ale veľmi príjemná nevtieravá vôňa. Aj na pokožku bola príjemná. Mám 4,5-ročného synčeka. Od narodenia mu kupujem Bupi celú kozmetickú sadu, aj na pranie používame prací prostriedok Bupi aj aviváž. Ja som doteraz zostala verná pevnému mydlu, za mňa je to top produkt. 😉👍 Slovom, skvelá slovenská kozmetika pre detičky za rozumnú cenu. 🙂
  • Skvelá jemná vôňa
katarina0607  16. sep 2021

Bupi šampónik je úžasný 🙂

Od narodenia dcérky sme používali Bupi čistiaci gél s levanduľou a šampón na vlásky. Teraz som začala používať aj gél na pranie a aviváž tejto značky. S výrobkami som zatiaľ spokojná. Aj keď občas "uletím" k iným výrobkom. Nakoniec sa k Bupi značke vždy vrátim.
  • Šampónik neštípe očká
  • Nemám nedostatky, iba by sa mi občas zišlo cestovné 100ml balenie detského sprcháčika
masiarova1  16. sep 2021

Sprchový gél s nechtíkom

Sprchový gél s hojivým nechtíkom Bupi family sme vyskúšali v našej rodine. Dcérin priateľ používa tento gél na ekzém a veľmi mu pomáha.
  • Konzistencia
  • Nevysušuje
zivotsdetmi  16. sep 2021

Voňavé bupi

Bupi používame radi. Vonia super.
wewitta  16. sep 2021

Poznáme 😊

Používali sme kozmetiku Bupi pri dcérke. :)
katka3342  16. sep 2021

Vyskúšali sme, sme spokojné :)

Značku Bupi sme dostali do daru a sme s ňou veľmi spokojné. :) Mojej Eliške vyhovuje aj pri kúpaní, neštípu očká, vo vaničke nezostáva tak veľa peny ako pri ostatných značkách. :) Takže za nás vyskúšané, spokojnosť. :)
bystrica833  16. sep 2021

Jednuducho dobrá značka

Bupi používame už od narodenia mojej prvej dcéry, ktorá už má 12 a druhá, trojročná, v tradícii pokračuje. Nemenila by som, som nadmieru spokojná. Šampóny neštípu, mlieko krásne vonia, krémy na tvár sú top.
  • Jemnosť
moncherry710  15. sep 2021

Mydlo pre deti

Bupi výrobky poznám len veľmi málo.
Skôr je to pre mňa mydlo pre deti, ktoré dcérka používala od narodenia. A ja som skúšala sprchový gél, no bola som veľmi spokojná.
  • Nesuší pokožku
sal16  14. sep 2021

Žabka

Používam od narodenia dcérky. Či prací gél alebo sprchový gél na dobrú noc. 😊
  • Jemná vôňa
  • Objem
verahrabakova  14. sep 2021

Supiš BUPI

Výrobky Bupi používame dlhé roky, sú kvalitné a to je dôležité pre moju rodinu.
  • Jemnosť
nikola217  14. sep 2021

Bupi je top

Mam 4-mesačný zázrak a od narodenia používame iba Bupi, je skvelý.
icel  14. sep 2021

Veľmi dobrá značka, moje deti chcú iba túto

Moje deti používsjú túto značku.
judita1306  14. sep 2021

Bupi výrobky sú TOP

Mám 13-ročnú dcéru, odmalička používame výrobky Bupi.
2 ľudia považujú za užitočné
lenkya  14. sep 2021

Bupi

Produkty značky Bupi používame pri synčekovi od narodenia a ja ich používam už dlhšiu dobu, keďže mám kožné problémy ja edine produkty Bupi mi neškodia. Takže za mňa TOP, čo sa týka aj pracích prostriedkov a mydiel. 😉
  • Veľmi šetrný k pokožke
  • Krásna jemná vôňa
  • Málo produktov značky Bupi v bežných obchodoch
keathli  14. sep 2021

Len pozitívne

Doma používajú Bupi obe dcérky pri kúpeli. Tuhé mydlo a pena do kúpeľa je základ, to už starsia vždy v obchode pripomína, že treba „žabky” dokúpiť. 😍
Že sú aj pracie prostriedky, ma doteraz nejako míňalo, takže by sme určite doma vyskúšali. 😉
  • „Naša” značka
  • Bez alergickej reakcie obe dcérky
  • Jemná, nevtieravá vôňa
  • Že som doteraz nevedela o všetkých produktoch 🤦‍♀️
zaira2016  13. sep 2021

Bupi

Značka Bupi je súčasťou našej rodiny už piaty rok, odkedy sa nám narodilo prvé dieťa. Najprv sme používali len práci prostriedok, no teraz použivame aj šampón a sprchový gél, keďže našim deťom žiadna iná značka neprospieva. Hlavne šampón je na detské vlásky najlepší, sú po ňom krásne mäkké a jemné, takže určite odporúčame všetkými desiatimi. 👌🍀🍀🍀
  • Dostupnost
  • Žiaden
simon7  13. sep 2021

Bupi

S konkrétnym radom výrobkov skúsenosť nemám, ale vyzerá úžasne. Bupi kupujem, keďže mám dve malé deti, lebo mi veľmi vonia a som spokojná s pomerom ceny a kvality. Teším sa už na skúšku tohto radu. 💚
nikolka125  13. sep 2021

Bupi skúsenosť

Bupi kozmetiku som vybrala pre syna, ešte keď bol v bruchu.
Bolo to z dôvodu, že mi veľmi pekne voňala a našla som veľa pozitívnych recenzií na túto detskú kozmetiku.
Odteraz mi vôňa pracieho géu a aviáže uz navždy bude pripomínať tehotenstvo so synom, keď som prala a pripravovala veci pred jeho narodením.
Má 2 roky a stále používame praci gél, aviváž a detskú osobnú kozmetiku.
  • Úžasná vôňa
  • Jemný parfum aviváže
  • Prijateľná cena
  • Skvelé recenzie
greta123  13. sep 2021

Super Bupi

Mám so značkou Bupi výborné skúsenosti a vrelo odporúčam a ďakujem.
  • kvalita
  • vôňa
  • jemnosť
sofinka1301  13. sep 2021

Bupi

Bupi sme začali používať pri synovi, keď sa mal narodiť. Kúpili sme všetko na osobnú hygienu preňho, až po pranie. Aj pri našej mladšej dcére používame všetky produkty od Bupi. 😊Momentálne používam Bupi šampón na vlasy aj ja, keďže mám veľmi citlivú pokožku hlavy a je to jediný šampón, ktorý mi nevadí. 😊 Takže za nás značku Bupi vrelo odporúčam.