1 skúsenosť

Na základe podnetov od zákazníkov bol vytvorený Bi-Oil Ošetrujúci olej (prírodný) so 100% prírodným zložením. Má rovnaký efekt ako obľúbená klasika. Zlepšuje vzhľad jaziev, strií i vrások a poradí si aj s dehydratovanou pokožkou.

Bi-Oil Ošetrujúci olej (prírodný)

Bi-Oil Ošetrujúci olej (Prírodný) je vhodný na citlivú pokožku a rýchlo sa vstrebáva. Okrem vyššie uvedených vlastností pôsobí priaznivo aj na nerovnaké odtiene pokožky teda napríklad tzv. pečeňové škvrny alebo tmavšie tóny po zjazvení a pod.

Čo obsahuje?

Obsahuje vitamíny A a E a prírodné rastlinné oleje z nechtíka, levandule, rozmarínu a harmančeka.

S čím pomáha?

Bi-Oil pomáha znižovať viditeľnosť nových i starých jaziev. Znižuje pravdepodobnosť vzniku strií v priebehu tehotenstva, prudkého rastu v dospievaní a v období rýchlych váhových prírastkov. Je vhodný aj na už existujúce strie. Olej zlepšuje vzhľad pigmentových škvŕn a znamienok spôsobených hormonálnymi výkyvmi, zosvetlením pleti alebo nadmerným slnením. Napomáha pokožku vyhladiť, zladiť tón stárnucej a vráskavej pokožky na tvári i tele a udržať pokožku hydratovanú.

Prečo ho používať?

Vďaka jedinečnému zloženiu sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Je vhodný na citlivú pokožku a neupcháva póry. A skvelo funguje!

Hodnotenia a skúsenosti s Bi-Oil Ošetrujúcim olejom (prírodným)

Máš skúsenosť s Bi-Oil Ošetrujúcim olejom (prírodným)?

Rovnaký efekt ako obľúbená klasika, avšak so 100% prírodným zložením

Človek by neveril, aký veľký prínos môže mať malá fľaštička, ktorú si len tak „keby niečo” vloží do batožiny, ktorú si berie na dovolenku. Bi-Oil bol môj parťák počas celého tehotenstva.

Natierala som si ním celé telo. A to nielen ako prevenciu proti striám. A za toto obdobie som si naň zvykla. A tak bol jasnou voľbou na ošetrenie slniečkom a chlorovou vodou skúšanej pleti celej rodiny.

Či človek chce, alebo nie, pokožku na dovolenke pred vplyvmi kúpania sa a slnenia na sto percent neuchráni. Domov sa často vraciame nielen so spálenou pokožkou, ale tiež so suchými miestami na pokožke. Preto sme sa každý večer poctivo mazali Bi-Oilom. Len tak, preventívne. Od hlavy po päty. A domov sme sa vrátili s pokožkou ako novorodenec.

Navyše, všetko vyššie uvedené sa odrazí (predovšetkým u žien) často aj na našej korune krásy. A preto som sa rozhodla skúsiť jeho účinok aj na vlasoch. Vlasy po týždni šantenia vo vode a slnenia, hoci značne vybledli, nestratili lesk a vytalitu a snáď po prvýkrát moje kroky nesmerovali z dovolenky priamo do kaderníckeho kresla. Po letnom období som sa často stretávala tiež s tým, že sa mi na tvári i rôzne na tele objavili pigmentové škvrny. Tento rok však mám pocit, že je pleť jednotnejšia a bez výraznejších pigmentových škvŕn, hoci som ju vôbec nešetrila, čo sa týka pobytu na slniečku. Navyše, Bi-Oil Natural je 100% prírodný a neupcháva póry.
  • 100 % prírodné zloženie
  • obsahuje prírodné oleje z nechtíka, levandule, rozmarínu a harmančeka.
  • ľahko sa roztiera
  • pokožka sa po použití nelepí
  • rýchlo sa vstrebáva a nie je potrebné dlho čakať, kým sa človek oblečie
  • pomáha v boji s pigmentovými škvrnami
  • vyživuje a hydratuje celé telo
  • pomáha v boji proti striám a celulitíde