Balea krémový píling, 75 ml

Balea krémový píling, 75 ml – krémový píling s mandľovým olejom vám vyčaruje žiarivú a výrazne hladšiu pleť. Jemné minerálne pílingové zrniečka z lávového kameňa odstránia odumreté kožné bunky a dôkladne vyčistia vašu pleť. Bohaté zloženie s mandľovým olejom pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu vlhkosti pleti. Neobsahuje živočíšne zložky a mikroplasty a je ideálny pre suchú a citlivú pleť.

Kde kúpim Balea krémový píling, 75 ml

#test_dm44

Hodnotenia a skúsenosti s Balea krémovým pílingom, 75 ml

Máš skúsenosť s Balea krémovým pílingom, 75 ml?
rybkaa  7. aug 2023 Overená recenzia

Píling na tvár

Píling je skutočne krémový, je veľmi zrnitý, čiže čistenie je naozaj citeľné. Napriek tomu však nedráždi pokožku tváre. Po aplikácii je pleť čistá, odmastená, nie je vysušená. Mandľový olej tam je poznať, pretože je pleť aj na dotyk jemná. Vôňa je málo výrazná, nevtieravá. Aplikácia by postačovala aj raz týždenne, píling je dosť zrnitý na to, aby dôkladne odstránil odumreté bunky. Balenie je postačujúce, nakoľko nie je potrebné používať tak často a ani netreba veľké množstvo.
  • Jemná vôňa
  • Výborne odmastí pleť
  • Krémové zloženie s mandľovým olejom
  • Nevysušuje pleť
amnesia  6. aug 2023 Overená recenzia

Krémový peeling

Tento peeling ma prekvapil jemným krémom. Dosatok drobných čiastočiek v použitom množstve bez premiešavania obsahu tuby. Konzistencia krému umožňuje dostať zmes všade, kde to potrebujem. Po umytí tváre zostala pleť jemná a hladká bez podráždenia a hlavne nebola suchá. Vyskúšala som preto peeling aj na pery a neľutujem. Pery sú tiež hladké a jemné. Pre istotu som ale hneď použila balzam na pery a výsledok super.
  • Jemný, nedráždivý aj pre citlivejšiu pleť.
  • Uzáver po dvoch použitiach neprilieha.
tinibini  6. aug 2023 Overená recenzia

Super

Za mňa úžasne voňajúci peeling. Pleť je hladšia a jemnejšia po použití. Podľa mňa veľkosť balenia je úplne ideálna, ľahko sa zmestí do kozmetickej taštičky, takže sa dá zobrať so sebou bez problémov aj na výlety. Jediná negatívna vec pre mňa je, že odvtedy čo som peeling prvýkrát použila už sa nedá úplne zavrieť, ale nevyteká (možno vadný kus).
  • Menšie balenie
  • Dobré zloženie
  • Jemnejšia pleť
  • Nedá sa zavrieť poriadne

Jemnejšia pokožka

Hoci používam krátko, pleť sa mi zdá jemnejšia a hladšia. Má príjemnú, hoci trošku intenzívnejšiu vôňu, zrniečkovú krémovú konzistenciu. Páči sa mi aj jeho vegan zloženie. Na tvár aj s dekoltom mi postačila tri dávky peelingu vo veľkosti hrášku. Použila som aj na iné časti tela s rovnakým účinkom (výborný je napr. na chodidlá). Za tú cenu je super, keby to bolo možné, dala by som 4,5 hviezdičky.
  • Jemnosť, ktorú zanecháva
  • Vegan zloženie s mandľovým olejom
  • Za mňa by mohol byť väčší (aspoň 100 ml)
  • Rozhodne nepoužívam tak často, ako odporúčajú na obale, namiesto 1-2x za týždeň bohate stačí 1-2x za mesiac.

Žiarivá a výrazne hladšia pleť

Je s mandľovým olejom. Mám výrazne hladšiu pleť.
  • vhodný na citlivú pokožku
  • dobré účinky
  • výborne riešené dávkovanie
  • kompaktné balenie
  • výborná konzistencia krému
  • jemná vôňa

Píling

Bola som zvedavá na tento píling. Používam produkty Balea, ale tento píling som predtým nemala. Prekvapil ma. Ja som s ním spokojná. Mne sa vôňa páči.
  • jemnejšia pleť
  • mandľový olej
  • vôňa
  • vegan
  • nevysušuje pleť
adazdca  3. aug 2023 Overená recenzia

Jemná kúra pre pokožku

Minulý týždeň sa mi podarilo vyskúšať produkt Balea Creme Peeling. Už v názve je napísané creme, t.j. krémový. Naozaj bol aj vďaka mandľovému oleju.

Pre mňa bola vôňa vcelku príjemná, konzistencia ako už pri peelingoch býva, t.j.: predstavte si, že ste niekde na pieskovej pláži, natriete vaše dieťa mliekom na opaľovanie a vaša ratolesť vám hneď na to capne do piesku a všetko sa to na ňu naĺepí a musíte to odstrániť :-) Tak to je ten pocit, keď si natierate peeling na tvár. Určite netreba priveľmi tlačiť, radšej opatrnejšie.

V návode píšu, že používať 1-2x do týždňa. Tu nemôžem súhlasiť, nakoľko pokožka má schopnosť obnovy každé 3-4 týždne a staršia pokožka dokonca 5-6 týždňov. Ak by ste peeling používali na pleť 1-2x týždenne, dosiahnete akurát to, že by ste vrchnú vrstvu pokožky veľmi stenšili a Vaša pleť stratí vrchnú ochrannú vrstvu a stane sa citlivou.

Odskúšala som použiť peeling na rôzne časti tela, nielen na tvár. Urobila som si napr. kúru na ruky. Často robím v záhrade, takže vyčistila som si ruky peelingom, dala som si ich potom na 5 min. do igelitových rukavíc /získaš napr. pri nákupe pečiva/, následne som ich umyla vlažnou vodou a ošetrila krémom na ruky. Pocit bol božský. Jemný, hladký povrch rúk.. Vyskúšajte.

Ďalej by som odporučila napr. tak cca 3 týždne po tom, čo sa vrátite od mora. Poznáte isto aj vy, že pokožka zostane suchšia a sem tam sa začne zlupovať. Tak na to by som určite tiež využila tento peeling a ošetrila si napr. dekolt, ruky ale kľudne aj chodidlá.

Vzhľadom na to, že peeling je v cenovej relácii do 2,- Eur za kus, určite sa oplatí skúsiť :-)
  • vegan produkt
  • obsah mandľového oleja
  • primeraná veľkosť balenia 75 ml
  • priaznivá cena
  • nesprávne uvedené doporučenie na frekvenciu používania
  • výraznejšia vôna, ktorá môže niekomu vadiť
gabccia  2. aug 2023 Overená recenzia

Píling na tvár

Krémový píling s mandľovým olejom pre suchú a citlivú pleť, neobsahuje živočíšne zložky a mikroplasty, čo úplne oceňujem. Má krémovú konzistenciu, čo je super a tiež obsahuje bohato zrniečok. To ja mám na pílingoch rada, pretože poriadne sa tým pleť prekrví pri používaní. Je krémový, takže pleť po použití ostala krásne jemná a hebká. Mne osobne nevyhovuje jeho intenzívna vôňa, čo ja nemám rada a už vôbec nie tak intenzívnu vôňu kvetinovú.
  • - vegan produkt
  • - bohatý na zrniečka
  • - cena
  • - obsah mandľového oleja
  • - intenzívna vôňa

Bohato zrniečkový píling na tvár

Pílingy na tvár mám veľmi rada a patria u mňa medzi stálice v starostlivosti o pleť.

Raz za mesiac sa pravidelne obnovuje vrchná vrstva kože a je potrebné odstraňovať odumreté zvyšky kože, o čo sa píling hravo postará. Pleť zanechá hladkú, prekrvenú a sviežu.

Tento píling od Balea má bohaté množstvo zrniečok, čo mne osobne vyhovuje. Zrniečka trošku na tvári škriabali, ale nič hrozné, práve naopak, mala som pocit, že si svoju tvár dostatočne masírujem. Na pílingu je uvedené, že by sa mal používať 1-2 týždenne, čo je v poriadku pri normálnej až mastnejšej pleti. U citlivej by som zvážila používanie pílingu, nie tento od Balea, ale všeobecne. Pleť po použití bola jemná a príjemná na dotyk. Vôňa je intenzívnejšia a píling má príjemnú konzistenciu, skôr ako hutnejší krém. Myslím si, že svoju úlohu splnil dostatočne a ja ho s pokojným svedomím môžem odporúčať.
  • - bohaté množstvo zrniečok
  • - praktické balenie
  • - pleť po použití na dotyk aj na pocit jemnejšia
  • - bez začervenania
  • - intenzívnejšia vôňa
patkaaaa  1. aug 2023 Overená recenzia

Balea

Veľmi milo ma prekvapil, pleť je po ňom hebká a svieža.
  • Balenie
puskaruka  31. júl 2023 Overená recenzia

Ozaj účinný píling

S týmto pílingom na pleť som veľmi spokojná. Príjemne vonia. Obsahuje drobné zrniečka, ktoré vyčistia a prekrvia pokožku a vďaka mandľovému oleju pleť ostane hladká, jemná a prevoňaná.
  • Vhodný na suchú a citlivú pleť
  • Zjemňuje pleť
  • Čistí pleť
  • Prekrví pokožku vďaka drobným zrniečkam
  • Obsah mandľového oleja
  • Príjemne vonia