Zmena menštruačného cyklu po vysadení HAK

vanesadanielova18
10. jún 2019

Neviem ci sa mi to tu zapáčilo alebo co😂😂 ale dnes som si robila test, zas bol negatívny... Moja otázka znie brala som dva roky antikoncepciu... Po antikoncepcii sa mi zmenil cyklus z 28 dní na 32 dní.. Ale kazdy mesiac som mala menstruaciu normálne... Je možné že po 7 mesiacoch vysadeni HAK aj keď som mala doteraz MS normálne ze by mi uplne na mesiac vynechalo?

kikaaa444
10. jún 2019

@vanesadanielova18 neviem prečo ženy vynechanú menštruáciu automaticky pripisujú tehotenstvu a ešte k tomu keď test je negatívny 🤦🏽‍♀️ Veď je tooooolko xy dôvodov prečo sa ms nedostavila že sa to ani zrátať nedá .. takze utekaj k doktorovi ..

vanesadanielova18
autor
10. jún 2019

@kikaaa444 ne pripisujem to k tehotenstvu... Ale také ze stres.. Choroba a ostatné blbosti nad ktorými som rozmýšľala tak som hneď aj vyradila lebo to neni kvôli tomu... U doktora som bola... Odpísal ma ani len krv mi nechcel zobrat tak co mam robit jedine zmeniť doktora lenze to sa tak rýchlo nedá

kikaaa444
10. jún 2019

@vanesadanielova18 môže byt stres .. ale tak nemôžeš si byt istá čo je to koli chorobe alebo nie . To môže posúdiť len doktor . Treba poriadne vyšetriť a zistiť príčinu

vanesadanielova18
autor
10. jún 2019

@kikaaa444 stres som nemala... A chora som každý mesiac... Stále som na antibiotikach.. A nikdy som nemala tak ze mi vôbec nedošli... Samozrejme ze. To musí posúdiť doktor ale ked. Mam takého doktora jebnutehp uz s prepáčením ze sa ho opýtam.. Preco mi meska je tichp a ked mu poviem nech mi zoberie krv ma odjebe ze netreba... Dokopy som bola vnútri asi 10 minut neviem ci bol nafetovany alebo co ale takéto som ešte nezažila

kikaaa444
11. jún 2019

@vanesadanielova18 no ale tu odpoved nenájdeš mi do teba nevidime nie sme doktori .. treba navštíviť iného doktora jednoduchá vec