Vyrážka na intímnom mieste

7. máj 2024

Ahojte, mám taký problém, že sa mi objavila vyrážka na intomnom mieste. Pre chvíľou som si to vytlačila išlo z toho nejaká biela tekutina (zrejme hnis) a potom trošku krvi. Som stále panna, čiže nejaká sexuálna choroba to nemôže byť. U gynekológa som stále ešte nebola a ani neplánujem. Teraz si to dezinfikujem alpou a je to také ctilivé na dotyk. Na HPV vírus som očkovaná. Ešte dodám že som pár dni po menštrácií (neskúšala som nič nové) ani som sa neholila. Je to take fialové a trošku ploché. Nerada by som išla ku gynekológovi (cítim sa nepríjemne keby som tam išla) ďakujem za všetky odpovede

top_manazerka
7. máj 2024

Aj ja to mávam. Len to vydezinfikuj a za dva dni je po tom.

mamina7070
7. máj 2024

ppdkozny vred staci dezinfikovat dobuducna natriet napr ichtamolom aby vyhnisal

nika23t
7. máj 2024

Nič vážne, len vyrážka, presne, ako máš v popise. Zapálilo sa to, par dni a bude po všetkom. Neryp sa v tom, neskriab, ono sa to zahojí.

kitycat
7. máj 2024

Mormalny jebak. To fialove je krv, to sa vstrebe

gabika0825
10. máj 2024

Keď ti to nezmizne, tak veru by bolo vhodne navštíviť gynekológa. Môžeš mat kľudne aj vred. A HPV to nemôže byt už len z toho dôvodu že si panna a HPV sa vo vacsinach prípadov neprejavuje nijak, ak to teda nie je typ, kde sú prítomné bradavice. Prítomnosť hpv ti vie zistiť jedine gynekolog. Ja som taktiez bola veľmi hrdinska, mala som nejaké problémy predtým než som ešte navštívila gynekológa a ani som ešte vtedy nemala intímny styk, nakoniec má riešili na pohotovosti, lebo som to nechala zájsť daleko a tam sa na teba pozerá viac ľudí ako jeden lekar. Čiže keď tá bude niečo trápiť a nebudeš si ista, mala by si bez hanby navštíviť gynekológa, však je to lekar ako každý iný.