Tmavohnedý výtok a mierne bolesti v podbrušku

sima559
20. mar 2022

Včera ráno po zobudení som išla na toaletu a mala som tmavohnedý výtok. V poobednajších hodinách to bol hnedý výtok s troškou krvi a dnes ráno len taký slabší hnedý výtok, ale už bez krvi. Menštruáciu som mala dostať pred piatimi dňami, ale neprišla namiesto toho prišiel včera ráno tento výtok. Od včera rána mám mierne bolesti v podbrúšku. Zajtra sa chystám ku gyn. Neviete mi zatiaľ napísať, že o čo tak asi môže ísť? Či sa s tým niektorá už nestretla alebo tak.

petamich
20. mar 2022

test si si robila? mohlo to byt biochemicke tehotenstvo a vajicko sa neuhniezdilo alebo sa spusta menstruacia alebo spinis a tehotna si x veci 🤷‍♀️

sima559
autor
20. mar 2022

@petamich nie nerobila zatiaľ, tu som čítala,že ženy ktoré aj boli tehotné a mali to potvrdené aj od lekára a robili si počas špinenia test tak im vyšiel negatívny a potom, keď špinenie skončilo, tak ho mali pozitívny. Radšej počkám a potom si spravím test.

petamich
20. mar 2022

@sima559 spinenie vobec nesuvisi a tym, ci bude test pozitivny alebo nie, prave naopak, pri biochemickom tehotenstve test byva pozitivny, pretoze HCG sa pocas uhniezdovania vajicka zacalo tvorit ale zial vajicko sa neuhniezdi spravne a nasledne sa zacne spinenie a s oneskorenim pride aj menstruacia - test si pokojne mozes spravit, lekar zrejme aj tak nic neuvidi (ak je skoro) a bude ti brat krv na HCG

ale kludne mozes aj pockat a uvidis u lekara, drzim paste, nech je vsetko v poriadku, tak ci onak 🙂

a to co si pisala je naozaj hlupost - ak mas tehotenstvo potvrdene od lekara, neexistuje, ze tehotensky test je negativny 🤷‍♀️ jedine v pripade, ze ide o velmi skore tehotenstvo, lekar nameria z krvi velmi nizku hodnotu a HCG v moci, je menej koncentrovane ako v krvi ale opat so spinenim to nesuvisi