Hnedý výtok a bolesti v podbrušku

aneta31
13. apr 2021

Ahojte, dostala som 4.4. krámy meškali mi a mala som ich dostať 1.4. mala som normálne bolesti aj krvácanie a po 3-4 som nemala bolesti už iba krvácanie, na posledný deň keď som nekrvácala, 11.4. som dostala bolesti v podbrušku a bol na vložke taký hnedý výtok ale mala som ju od večera druhého dňa, na ďalší deň som mala také hnedé bodky vo výtoku a dnes tiež, strašne ma bolí hlava a trochou podbruško, môžte mi poradiť o čo ide prosím?

snazilka_bio_mamka
13. apr 2021

nič, más dlhu ms... hneda krv je slabe krvacanie, takze podla mna sa ti končia aj ja mavam raz za uhorsky rok takuto dlhu ms. ALEBO mas nejake hormonalne caviky, alebo si prechladla

aneta31
autor
13. apr 2021

@snazilka_bio_mamka nemôže to byť tehotenstvo? mám aj svrbenie

bebotka
13. apr 2021

@aneta31 o tehotenstve pochybujem, skôr si sa ešte čistila z ms

aneta31
autor
13. apr 2021

@bebotka bojím sa a celkom som v strese, akože ten výtok je normálny ako vždy len sem tam sú malé hnedé bodky alebo ako to povedať miestamy, a podbruško má začína zas viac bolieť, sem tam boli viac sem tam menej, také pichanie, a hlava má boli ako keby mám teplotu a už asi 3 deň, ale ten výtok smrdí inak ako predtým

snazilka_bio_mamka
14. apr 2021

@aneta31 ak si mala riadne MS tak to tehotenstvo nebude, ale dalo by sa to vsetko vyriesiť tehotenským testom, popripade navštevou gynekologa

aneta31
autor
14. apr 2021

@snazilka_bio_mamka dnes som si robila test a mala som negatívny, skúsim ešte neskôr o týždeň a tak, hádam to nebude ono

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre