Problém s pohlavným orgánom

romandvorsky
2. sep 2021

Ahojte, viem ze tato otazka patri ku urologovi no nenašiel som žiadnu urologicku poradňu tak dufam ze mi aspon tu poradite zo svojich skúsenosti (manžela). Odkedy som zacal chodit do roboty, tak sa mi vyzorovo zmenšil pohlavny orgán, ked je v kľudnom stave tak je menši na pohľad ako predtym aj tenši (počas celeho dňa). Môže to byť z vycerpanosti alebo zo stresu, ake môžu byť všetky príčiny, vráti sa do svojej normalnej velkosti po čase keď budem oddychovat doma, pretože už je to mesiac odkedy som to zpozoroval a stale je to tak isto. Ak mi s tymto mojím problemom viete pomôcť, či náhodou nenavštivit urologa osobne alebo niečo, bol by som Vam velmi vďačný, strašne ma to v poslednom case trápi, myslim to seriozne, nie je to žiadna sranda, tyka sa to ohladne mňa. Ďakujem.

elizabet173
2. sep 2021

@romandvorsky takúto radu hľadáš na fóre pre mamičky a budúce mamičky? Čo očakávaš celý žeravý, že ti napíšu? Obávam sa, že sa ti zmenšuje niečo iné, pohlavný orgán to ale nebude

simona139469
2. sep 2021

@elizabet173 čo tak radšej nič nepísať keď k tomu nemáš čo písať??? Pytal sa ci s tým nemáš skúsenosť alebo tvoj manžel. Nič zle nespravil… tebe sa asi zmenšuje percento kvality zraku keď si to nevieš prečítať… lebo aj mamičky a budúce mamičky neotehotneli zo vzduchu ale vďaka manželom ktorí by čistou náhodou niečo vedieť mohli. Prepáč ale mna by sa dotklo keby mi to takto napises

@romandvorsky možno navštív aj toho urológie keď tak… neviem ale myslím že zato nič nedáš. Možno je to fakt problém tak radšej chod pre istotu

elizabet173
2. sep 2021

@simona139469 skús si prečítať ten príspevok ešte raz a zamysli sa, či toto môže napísať jeden dospelý muž a či skutočne musí hľadať pomoc na takomto fóre.

miadi
2. sep 2021

Ked robis v mraziacom boxe dava to zmysel .,

oli18
2. sep 2021

@romandvorsky prečítala som to môjmu mužovi, tak povedal, že psychiater ti isto pomôže 😉

romandvorsky
autor
2. sep 2021

@elizabet173 prepacte ak som Vas nejako pohoršil, mám 23 rokov a je mi veľmi trápne ist za urologom s touto otázkou, tak som si myslel ze nájdem aspon na tomto fóre nejaké odpovede. Uvedomujem si aj to, že to nebol najlepsi nápad písat prave do tohto typu fóra. Ešte raz sa ospravedlňujem.

romandvorsky
autor
2. sep 2021

@simona139469 velmi si vážim tvoju odpoveď a tvoj čas. Určite sa predobjednám k urologovi, ale je mi to veľmi trápne ist s takymto problemom. Nuž nic ine mi neostava. Este raz dakujem.

karolinakr
2. sep 2021

@romandvorsky ked máš 23 rokov, nijaký orgán sa ti nezmenšuje, to tak možno po 75r, vtedysa scvrkáva všetko , na to máš 50 rokov času. A čo ti urológ pove? Scvrkol sa ti, lebo pracuješ za pásom? však to nemá zmysel, sam uznaj

heleninamama
2. sep 2021

@romandvorsky No chápeme Ťa, ale uznaj, ako to môžeme objektívne zhodnotiť bez priloženej fotky?

karolinakr
2. sep 2021

@heleninamama že robí v mraziacom boxe

ankare
2. sep 2021

Napíš do skupiny Zdravotníci na MK

simona139469
2. sep 2021

@elizabet173 ja nevravím, že dáva 100% zmysel, iba no možno ma fakt problém nikdy nevieš.

klip0
2. sep 2021

Inak vieš že si tu dal svoj vek, čo to zo života (nová práca atď) a aj meno a priezvisko, ak teda je tvoje. Len tak aby ti nebolo nepríjemné ak ťa niekto spozná.
A ak máš naozaj niečo také, tak skús napísať do tej skupiny zdravotníci na MK, sú tam aj lekárky a poradia lepšie, alebo rovno k urológovi.

ailiba
2. sep 2021

@romandvorsky podľa mňa to nebude prácou, ale na vašom mieste by som išla za tým urologom. Viem, že je to veľmi nepríjemné, ale hlavne to môže byť z iného, možno aj zdravotné vážnejšieho dovodu. Pochybujem, že to bude z prace.... Mimochodom, čo je to za práca? Ešte som nič také nepočula. A co sa týka urológa, netreba sa báť, oni už videli a počuli všeličo... určite ich to nesokuje viac, ako tu na fóre, aj vám lepšie poradia...

mijunik
2. sep 2021

@romandvorsky nemá Ti prečo byť trápne ísť za urológom. Veď je to jeho práca. Chápem, že k zubárovi sa ide jednoduchšie, či sa intimity týka, nuž ale problém treba riešiť s odborníkom. Ak by si tu aj dostal tipy, čo podobné problémy spôsobilo u iných mužov, u Teba to môže byť niečo úplne iné.