Operačná hysteroskopia

17. okt 2023

Ahojte, zaujimali by ma skusenosti zien co absolvovali operacnu hysteroskopiu. Caka ma tento zakrok, budu mi odstranovat aj myomy a neviem co od toho ocakavat. Ako ste sa po zakroku citili? Boli ste na PN ci ste fungovali normalne? Mali ste jazvy? Ak ste sa snazili o dieta kolko vam povedali ze mate pockat?
Dakujem za vsetky rady

e1i
17. okt 2023

Zalezi od rozsahu vykonu. Mala som diagnosticku, bolesti mierne ako pri ms. Spinenie 4 dni,kupat vo vani a sex som nemohla 2 tydne a sex az po ms. Hsk som mala vo stvrtok a do konca tyzdna som bola doma. Co sa pauzy od snazenia tyka,tiez zalezi od toho kolko tam budu robit,urcite budes mat aj kontrolu ci je vsetko zahojene a daju ti histologiu. Ja som bola januar zakrok a marec vklad (tehotenstvo po ivf).

Jazvy nemam ziadne,je to opticke vysetrenie dutiny maternice. Vsetko sa robi zospodu.

janetinka27
18. okt 2023

ahoj, ja som nemala myomy, mala som kyretaz spojenu s hysteroskopiou, dve hodiny po zakroku som isla domov a bolesti boli minimalne az ziadne. na druhy den som isla do prace. ale ak mas myomy, tak to moze byt narocnejsie, hlavne oddychuj.