Operácia myómu cez brušnú dutinu

jaruna123
8. jún 2021

Ahojte bola niektora z Vas na vybratie myomu cez brusnu dutinu? Ja mam termin v Saci- Kosice. Alebo ma niektora z vas termin ? Pomohlo vam vybratie otehotniet? Co potrebujem do nemocnice? Ako prebieha zotavovanie? Dakujem

ancovicka21a
8. jún 2021

Ahoj..mne vyberali myomy uz niekoľkokrát..ale az ten posledny vyber bol úspešný a otehotnela som o dva mesiace,ledva sa mi jazvy zahojili..ale keď Rastlo bruško,tak jazva nad pupkom bolela ako šľak..a do nemocnice potrebuješ nočnú košeľu,hygienu..a hlavne vložky,keďže budes krvacat par dni,ale neni to nic hrozne..a zotavovanie ako po každej inej operácii..hlavne žiadny kúpeľ,bazén,len sprcha..ranu si ošetrovať repikom napríklad..a ziadny sex do najbližšej ms..držím palce

jaruna123
autor
13. jún 2021

@ancovicka21a a na ktorom oddeleni su lezala po operacii? Bojim sa ze budem mat depky a ma daju na oddelenie s tehotnymi

ancovicka21a
13. jún 2021

@jaruna123 na gynekologickom oddelení..neboj,oni nedajú na izbu tehotnú spolu s operovanou ženou..ale ja idem radsej stale na nadstandard,radsej si zaplatím,aby som mala súkromie..lebo v nasej nemocnici su sociálne zariadenia spolocne pre dve izby,cize 6-8 pacientov..a to dakujem,neprosím 😁

jaruna123
autor
13. jún 2021

@ancovicka21a a tiez si bola v Ke? Kolko si platila za nadstandart

ancovicka21a
13. jún 2021

@jaruna123 nie,ja som bola v lc..ale ceny su približne rovnaké vsade..treba sa poinformovať,ako to v ke nemocnici funguje..u nas je 20 eur za noc,ale neľutujem..fakt mi tie peniaze za to stali..

jaruna123
autor
13. jún 2021

@ancovicka21a aj sestricky chodili k tebe castejsie ? Alebo opytam sa takto ked si priplatis za izbu pliplacas si automaticky za lepsi pristup personalu? Dakujem

ancovicka21a
13. jún 2021

@jaruna123 to tazko povedať..chodili normálne,ked bolo treba..aj doktori..ci to bolo častejšie ako na bežnej izbe nemam ako porovnať..