Opakovaná kvasinková infekcia.

sara_1
3. apr 2020

Ahojte žienky opakovane sa mi vracia kvasinková infekcia ale nemala som ju už dlho ale práve dnes to muselo prísť 😑 lekárovi som volala ale môže ma zobrať až v štvrtok a dovtedy mi asi vlasy vypadajú môžem sa opýtať čo si na to dávate alebo aký liek masť vám pomáhajú pri tomto? Aby som mohla dnes ísť do lekárne kúpiť urýchlene

elenka74
3. apr 2020
sara_1
autor
3. apr 2020

@elenka74 ďakujem krásne

teressa30
3. apr 2020

ja používam krém jenamazol a pijem pravidelne acidko

sara_1
autor
3. apr 2020

@teressa30 počula som že acidko a smotana tiež pomáhajú ale doktor mi to vyvrátil že to robí ešte horšie

petkaaa
3. apr 2020

Kúp si aj probiotiká pre ženy

kuroyuky
3. apr 2020

Ja som mala tieto problémy asi tri mesiace vkuse raz kvasinky potom bakterialna infekcia. Najviac sa mi osvedčili posvove probiotika gynimum. Dokonca aj teraz som jedla antibiotiká a všetko je v poriadku.

simsalabim
3. apr 2020

@sara_1 v lekarni ti poradia. Volnepredajne su pripravky s clotrimazolom. A lekar ti nemohol v tejto dobe poslat erecept?

sara_1
autor
3. apr 2020

@petkaaa určite kúpim

sara_1
autor
3. apr 2020

@simsalabim nebol nejak vôbec ochotný aj keď som mu volala bol nejaký podráždený asi nemal svoj deň

teressa30
3. apr 2020

@sara_1 fakt? 😨 tak to je nanič :D

bona69
3. apr 2020

@sara_1 mne už po pôrode prestalo nejak všetko účinkovať, pred tým super zabral Tantum rosalgin alebo jenamazol, bez predpisu, na koniec mi kamoška poradila tinktúru z grapefruitovych jadierok a super, odvtedy pokoj, dva krát denne som si dala po 30 kvapiek, odvety pokoj,

sara_1
autor
3. apr 2020

@teressa30 aj doktori sa mýlia každému zaberá niečo iné

sara_1
autor
3. apr 2020

@bona69 o tomto počujem prvý krát a normálne sa to dá dostať v lekárni?

bona69
3. apr 2020

@sara_1 posielam ti link, je ich veľa druhov,ja mám konkrétne tieto,cena fajn aj množstvo. Ani ja som nepočula ale fakt mi prešlo, a aj sladké som jedla,čo by sa pri kvasinkach nemalo. Mala som k tomu aj multi gyn, skús držím palce
https://anezka.sk/grapefruit-grepove-grep-jadie...
https://www.pilulka.sk/multi-gyn-actigel-gel-50-ml

sara_1
autor
3. apr 2020

@bona69 ďakujem krásne objednávam to uz😊

bona69
3. apr 2020

@sara_1 verím že ti pomôže, ja už som bola taká z toho nešťastna a zúfalá že mi to nechce prejsť že som až revala, daj vedieť potom ako😀😘

janeninka
3. apr 2020

ja nemozem dopustit na dva vyrobky - Multigyn Actigel - je super ze sa da pouzivat aj len ako prevencia a tym padom aj dlho vydrzi - dam si vzdy ked daco viac hrozi - po kupani, pri cestovani ked je teplo, vela sedenia,.. ked zacinam mat zly pocit, diskomfort...
a druhy Lactofeel - tiez sa da pouzivat preventivne ze si das napr po kupani no ja ho skor pouzivam ako terapiu ked je problem- tusim tyzden vkuse na noc.
Jasne ze ked je akutny problem tak pomoze aj Canesten a pod, nejest sladke, vnutrone uzivat probiotika, aj s extraktom z grepovych jadierok mam fajn skusenost - len je tazke najst kvalitny nezriedeny prilis,
DRZIM PALCE!!

sara_1
autor
3. apr 2020

@bona69 aj ja som tak bola aj dnes už som sa rozplakala tak mi to ide na nervy určite dám vedieť 😊

katiku
3. apr 2020

@sara_1 ja som mala dlhé roky s tým problém a raz mi jedna pani v lekárni doporučila candistop tabletky.. Úľava do dvoch dní.. Potom brať ešte aspoň 2-3dni.. Ja som S nimi maximálne spokojná.. Veľmi mi pomohli

sara_1
autor
3. apr 2020

@katiku ďakujem vám krásne

kajkag
3. apr 2020

Multigyn Actigel ten je najlepší!!!!!

enigmaenie
4. apr 2020

Dievcata a ked je komplet usta creva koza dolu . Co viete poradit ked som tehotna . Dakujem

sara_1
autor
4. apr 2020

@enigmaenie to už by ste mali čo najskôr lekárovi a ešte keď ste tehotná môže to byť nebezpečné

cristi
4. apr 2020

gynophilus control alebo restore- probiotika +prebiotika

enigmaenie
4. apr 2020

@sara_1 bola som dali krem od spodu a vyokach ust a ze si mam pozriet nejake prirodne lieky

bona69
4. apr 2020

@enigmaenie Tantum rosalgin môžeš aj keď si tehu

aiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz