Myóm v maternici

janicka1988
24. jún 2022

Dobry deň , na prehliadke mi zistili 3cm myom v maternici dosť som z toho smutná pretože doktorka mi povedala že to budeme len sledovať ale mávam bolesti krížov a výtoky hlienove bez krvi mimo menzesu prosím vás má niekto s týmto skúsenosti , radšej by som ho odstránila ale doktorka vraví že pokým mi nerobí problémy budeme ho len sledovať , mám 33 rokov a 3 deti , ďakujem za vaše skúsenosti

janetinka27
24. jún 2022

@janicka1988 ahoj, neviem ti odpovedat, ci s nim treba nieco robit, ale tie hlienove vytoky nemusia byt chorobne, hlien je uplne prirodzeny. pozorovanim hlienu sa da vselico zistit o cykle a zdravi, pripadne sa da odlisit hlien, ktory je priznakom ochorenia.

viestta
24. jún 2022

Hlienov výroky nie sú z myomu. A áno, kým nerobí problémy nič sa tým nerobieva

adulka07
25. jún 2022

@janicka1988 ja som mala myomy...strašne som krvácala počas menštruacie.. tiež mi to lekár iba sledoval ..potom som mala zlé výsledky z vyteru tak mi maternicu vybrali a mám pokoj...lekár hovoril ,že pokiaľ je myom na prednej strane maternice tak rastie k brusnemu priestoru a to je lepšie ako na zadnej strane ,lebo vtedy môže tlačiť na chrbticu..a že myomy sú ako huby ...že je ich vždy viac...

petra0511
27. jún 2022

@janicka1988
Ja som týždeň po operacii myomu lebo mi nicil zivot. Moj mal vyse 5cm a bol na zadnej strane. Ak nieco chces vediet kludne mi napis.

malinkaja
27. apr 2023

@petra0511 mozem prosim viac info mam to iste .dakujem

gabkazabka12
3. júl 2023

@petra0511 ahoj, prosím ťa aká bola operácia? Kde ss operovali?

petra0511
3. júl 2023

@gabkazabka12 ahoj kludne mi napis

tiffka227
30. jan 2024

@petra0511 ahoj aj ja by som chcela vedieť viac kde ta operovali ako si to zvládla atd moj myom mi začína asi rast alebo čo viac ako bol mám tlak v bruchu a takú guľu cítim veľmi sa bojím tvrdne mi brucho

petra0511
30. jan 2024

@tiffka227 @malinkaja

Operovali ma v Šaci a bola som veľmi spokojná, kludne mi napíšte a pýtajte sa