Mám škaredý klitoris

lenk1a1234
1. jan 2021

Ahojte baby. Už dlhšie mám komplexy z toho, že mám škaredý klitoris. Taký, ktorý je vonku a nie schovaný vnútri. Myslite, že to mužom vadí poprípade máte tu niekto taký istý problém?

sparkling
1. jan 2021

Toto som nahlasila adminovi, lebo to, co sa tu v poslednom case deje, to uz neni s kostolnym poriadkom

lenk1a1234
autor
1. jan 2021

@sparkling Prosím? Myslím si že môj príspevok je úplne v poriadku, prišla som si len po radu.

sparkling
1. jan 2021

@lenk1a1234 hej s dvomi prispevkami a registraciou v maji. Sa opytaj chlapa a nie zien na mamickovskom fore ked uz sme pri tom. A sak pockaj si na ine odpovede. Co tam po mojom nazore

miselar
1. jan 2021

Super a my to máme ako co na to povedať??? Nam je to jedno ale to máš. Otázku smeruj na partnera. A osobne si myslím diera ako diera 🤣. Keď chce chlap sex tak mu je to jedno. A vážne niektoré témy co sú tu cítim sa jak v časopise Bravičko🤪

virbonus
1. jan 2021

@lenk1a1234 To si nevšímaj, vždy sa nájdu puritáni, pre ktorých je fuj všetko, čo sa týka pohlavia a sexu. Aby som ti odpovedal: mužovi, ktorý ťa bude milovať, určite nebude vadiť klitoris, ktorý je obnažený. Vo vzťahu sú podstatné úplne iné veci. Ale keď sme už pri tom, mne sa to napríklad páči, je to sexi 🙂

mishka81
1. jan 2021

@lenk1a1234 to ako uz fakt ta ine netrapi? 😨 ved sa spytaj chlapa doma. V podstate ak nejakeho mas, tak ho to urcite netrapi, bol by nieco povedal. Zeny si nebudu porovnavat ktora ma aku a uz vobec nie na mamickovskom fore.

pribinak
1. jan 2021

No a koľkým chlapom chceš akože ukazovat ten svoj klitoris? Ideš robiť nejakú anketu, či kvantitatívny výskum?

sparkling
1. jan 2021

@mishka81 az nema, tak tuto
@virbonus sa isto rad kukne a zhodnoti situaciu. Problem solved. Este sa mozno daju dokopy a konecne najde na koniku partnerku. Alebo to mozno pise on sam...

elizabet173
1. jan 2021

@lenk1a1234 vycap ho na facebook a pocitaj lajky

virbonus
1. jan 2021

@sparkling Dobre sa Vám útočí na mňa od klávesnice, však? Neznížim sa na Vašu úroveň. 🙂

leskovael
1. jan 2021

Dúfam že niesi tá, ktorá tu už svoju škaredé vagínu riešila a trápi ťa roky😂 lebo keď hej, tak je to s tebou fakt zlé a chod si to už konečne poriešiť s nejakými plastickym chirurgom. V diskusiách svojou depku nezaženieš

zirafienka
1. jan 2021

@virbonus mne sa zdá, že ty si autorom...Toto už naozaj nemá obdobu. A ty si sa znížil už len tým, že si sa sem prihlásil

strela7
1. jan 2021

neviem škaredý klitoris, treba zvazit nejake logické riesenie napríklad samovraždu alebo niečo, ale nie vážne, toto sa nemôžeš pytat vážne 🙂) neverim ze nieco take existuje a pýta sa to realne zena ktora s tym ma problem lebo neexistuje definicia pekneho ani skaredeho klitorisu takisto ani nie penisu, toto sa pytat mi nepríde vhodné ani vtipne, a to nie som puritan ani nic take ale toto je fakt mega sprostost ktora neexistuje

klip0
1. jan 2021

Nemusite byt hned zle, moze to mysliet vazne a moze to byt pre nu problem. Niekto sa hanbi lebo ma velky nos a trapi sa preto, niekto pre toto, netreba hned sudit

virbonus
1. jan 2021

@zirafienka
@sparkling

Milé dámy, predpokladám, že keď ste na mamičkovskom fóre, zrejme máte deti. A tiež predpokladám, že ste k tým deťom nejako museli prísť, pravdepodobne pohlavným stykom. Tak sa tu nehraje na sväté panny. :D

klip0
1. jan 2021

Teda ak ide o niekoho, kto pise aj na ine diskusie a skryva sa za niekoho a robi si tu "srandu" tak beriem späť

lenk1a1234
autor
1. jan 2021

Vždy ma dokáže udivit, že koľko nenávisti v sebe môže vlastne mat človek😂 ak vás to pohoršilo, tak fakt sorry, už sa to opakovať nebude. A pekný večer ešte ;)

strela7
1. jan 2021

@lenk1a1234 si fake profil lenočka 🙂 len sa doma nudis 🙂 a pravdepodobne si uchylny chlap 🙂

lenk1a1234
autor
1. jan 2021

@strela7 áno , samozrejme, som uchylny chlap a sa doma nudim 🙂

strela7
1. jan 2021

@lenk1a1234 ved viem /) toto by sa zena nepytala, isla by na to z tej strany ze partner mi hovori toto a toto a aj tak by sa to nepytala tu 🙂 daj si viac zalezat a nabuduce lepsie fakove temy nech sa pobavim aspon

lenk1a1234
autor
1. jan 2021

@strela7 ak si nepochopila, ide o iróniu. Som žena , a myslela som si že sa tu dočkám normálneho názoru, no vidím, že ženy majú asi pravdepodobne zo seba nejaké komplexy keď sa musia takto vzájomne haniť. A Vám chlapci ďakujem za Vaše názory 🙂

whatever1
1. jan 2021

@lenk1a1234 Ak si nestastna kvoli tomu ako dole vyzeras, možno by si mohla zvážit labioplastiku.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strela7
1. jan 2021

@lenk1a1234 vraj komplexy zo seba hahaha, ved sprav lepsiu tému 🙂 nic ine ako urazky a pohrdanie od takejto témy cakat nemozes, ved neda sa nam rozpisat tak jedine co môžem povedat ze sa doma nudis 🙂

leskovael
1. jan 2021

@klip0 v prvom rade ak majú ženy depku takéhoto intímneho charakteru, tak si hľadajú info podľa mňa na nete, kde sa dočítajú pomerne dosť a riešia to jednoduchou operáciu.. A nebudú sa pýtať na fóre či sa to chlapom páči a už vôbec nie že kto má ten istý problém🤦🏽‍♀️ ked chce vedieť ci sa to chlapom páči, nech sa opýta niekde na pokeci a posiela fotku do správy, tam je dosť uchylov ktorý jej zdvihnú ego zhodnotením.. Takže pravdepodobná je varianta druhá, že nejaký chudák čaká, že tu ženy začnú písať a rozoberať ďalej tému o klitorise, aby si mohol doma ponaťahovať šaša takto v piatok večer..

lenk1a1234
autor
1. jan 2021

@leskovael nikde som nepísala, či sa to mužom páči, iba či im to vadí😉

strela7
1. jan 2021

@lenk1a1234 chod sa umyť dievca myslím ze si sa este nesprchovala tento rok, az sem ta citim 🙂)

lenk1a1234
autor
1. jan 2021

@strela7 tak ty si pekne trafená asi, neviem čo ma s týmto spoločne sprchovanie🤣

sparkling
1. jan 2021

@virbonus hej a prave preto ze si mily zlaty na mamickovskom fore a deti nemas, ako sme sa dozvedeli z predoslych diskusii a tato tema ak som dobre pochopila, nema nic spolocne so starostlivostou o deti samotne, tak si padaj posielat skarede klitorisy s pipkami na zoznamku alebo sexzoxnamku. Mam taky dojem, ze si si pomylil posobisko.

strela7
1. jan 2021

@sparkling nechapes ze to je fake? s cielom pobavit sa? ach jaj, proste niekto sa vecer nudi netreba to brat vazne aj ked mna by potesila tema aspon na pobavenie toto je nevtipne extremne