Pripadám si pre chlapa škaredá

natalyyy_000
1. máj 2024

Ahojte, mám frajera, ale príde mi že som pre neho škaredá😭boli sme na svadbe tam chytal druhu babu keď som bola pri ňom. Neviem čo si o tom mám myslieť. Mal bývalé chudé ja som troska pri sebe ale pripadam si že sa mu nepáčim 🥺myslite sa že sa na to vykašľať?

jovka
1. máj 2024

@natalyyy_000 fuu no keby pri mne chytal moj chlap inu , ani s nim domov nejdem

lonely66
1. máj 2024

@natalyyy_000 začínam premýšľať, či fakt nicky, ktoré sú zaregistrované tak, ako napríklad ty, čiže cca 3 roky, či nie sú umelo vytvorené adminmi, aby zaujala téma.... ak však nie, tak....
to čo máš za primitívnu otázku? ak robil to, čo opisuješ, plne sa stotožňujem s
@jovka
odišla by som a už v živote by ma "nevidel"...

natalyyy_000
autor
1. máj 2024

@lonely66 ľahko sa hovorí ťažšie sa koná keď máš niekoho rad 😌

gulka123
1. máj 2024

@natalyyy_000 no…tak on ta pravdepodobne rád nemá 😅 je to hnusne napísané, ale ak by ta niekto mal naozaj rád alebo ľúbil/miloval tak by na inú ani nepozrel a nie to ešte chytal…😄

natalyyy_000
autor
1. máj 2024

@gulka123 od toho prešiel už nejaký čas povedal že to ľutuje a podobne len sa bojím že čo ak to urobí zas🙉

jovka
1. máj 2024

@natalyyy_000 no ano , ale ja by som to mala pred očami, a myslim , ze aj preto sa vravi ako blízko je od lásky k nenávisti.. mohla by som ho mat rada , seba mam radsej...aj ty by si mala mat..

gulka123
1. máj 2024

@natalyyy_000 takže ste sa o tom rozprávali… povedal ti aj normálny dôvod prečo to urobil?? Bol opitý alebo co

natalyyy_000
autor
1. máj 2024

@gulka123 áno že bol opitý že si to nepamätá 😌

gulka123
1. máj 2024

@natalyyy_000 a naozaj bol? 😄

natalyyy_000
autor
1. máj 2024

@jovka ale ako píšeš že niekedy to mám zas pred očami 🙉

gulka123
1. máj 2024

@natalyyy_000 pretože keby bol až taký opitý že si nepamätá čo robí tak by si to na ňom zjavne videla nie?

natalyyy_000
autor
1. máj 2024

@gulka123 áno bol 😆ale aj tak podľa mna vy toto nemal robiť

lonely66
1. máj 2024

@natalyyy_000 opitý sa práve ukáže v tom pravom svetle... z čoho vyplýva, že on je taká povaha. omaciavať bude vždy, keď bude mať príležitosť. ba možno i viac. ale pokojne ho maj rada, zarámuj si ho a zaves nad posteľ a vlož aj do postele... len aby si raz trpko neoľutovala.

gulka123
1. máj 2024

@lonely66 presneeeee to už som toľkokrát počula toto a hovorím to každému tiež…keď sa chlap opije (aj žena to je jedno) tak sa ukáže aký naozaj je…ak je opitý a pozerá po iných alebo ich chytá tak taký naozaj aj je a až po čase sa ukáže takýto aj bez alkoholu…neviem…ja by som s takýmto chlapom nedokázala žiť…a to že bol opitý je len lacná výhovorka…keby bol AŽ TAK opitý že si to nepamätá tak neviem neviem či by dokázal vôbec normálne stáť alebo chodiť a nie to ešte nejakú obchytávať 😅

sevrin
1. máj 2024

Ja neviem, ale keby som ja mal byť taký opitý, že by som si nepamätal, že v prítomnosti mojej frajerky by som inú chytal za zadok, tak to skôr by som ležal niekde zošablený pod schodami.

iwanka222
2. máj 2024

Si ani nechcem predstavit co robi ked je niekde bez teba.

feb13
2. máj 2024

Ak pri tebe chytal inu, to nie je o tebe ale o nom. Nevie sa ovladat. Mozes vyzerat aj ako Barbie, to ho nezastavi.

domkakvet
2. máj 2024

@natalyyy_000 toto nie je o tvojom vzhlade, ale o jeho charaktere a nie sa na to vykaslat, ale na neho sa vykasli.

karolinakr
4. máj 2024

keby ste boli na chate, idete spat a ty sa v noci zobudiš, ideš na wc a on na vedlajšej valande by sexoval s inou..odpustila by si mu?