Mám mykózu?

lucia851
2. dec 2021

Boli ma dosť podbruško a tam dole ma to svrbí a páli. Môže to byť mykoza alebo niečo iné. Co vám pomáha? Dajte neake domáce overené tipy

simsalabim
2. dec 2021

@lucia851 este stihnes do konca tyzdna navstivit gynekologa. Urcite lepsie, ako skusat naslepo. Ak boli podbrusko, asi skor bakterialna infekcia.

lucia851
autor
2. dec 2021

@simsalabim mi nedajú voľno v práci teraz, ja si dávam macmiror masť a pijem vodu so sódu Bikarbonu tak snáď to pomôže

sima338
2. dec 2021

To si už radšej kúp niečo, čo ti odporúči lekárnička.

bebotka
2. dec 2021

@lucia851 a k čomu je dobré piť sódu bicarbonu to prvý krát čítam v súvislosti s mykozou

emalka
2. dec 2021

@lucia851 skade mas ten Macmiror? Este ti ostal z predoslej infekcie alebo ti ho niekto posunul? Pytam sa lebo je to liek na predpis a ak mykozu nemas tak ti to nemusi vobec pomoct, prave naopak.
O sode bikarbone pocujem prvy krat, to budu nejake babske rady 😒, hlavne ak to pijes - nech to ma robit cokolvek tak sa to zneutralizuje v zaludku. To uz by som radsej isla do lekarne a kupila si nejaky sedaci kupel.

Skus ist k doktorovi co najskor sa ti bude dat, pripadne mu zavolaj ak sa tam nedostanes osobne, nech sa ti vyjadri k tomu Macmiroru aspon.

lucia851
autor
2. dec 2021

@emalka ten mam ešte keď som mala v lete zápal močových ciest a následne mykozu. Teraz mam bolesti v podbrušku aj v krížoch a svrbenie a pálenie vaginy

simsalabim
2. dec 2021

@emalka Macmirror je na kombinovane infekcie, aj na ymkozu aj na bakterialnu infekciu. Pravdepodobne zaberie, ale musi sa vkladat v dostatocnom mnozstve do posvy aspon 5 dni. A to neviem, ci
@lucia851 dokaze odhadnut... na to su lepsie kapsule Macmirror. No a soda bikarbona ti na to absolutne nepomoze. Este mozes skusit kupit Betadine cipky - su volne predajne, dezinfikuju a na niektore infekcie zaberu bez potreby inych liekov. Ale priserne farbia a hned sa rozpustia, treba menstruacnu vlozku, vlozit a uz nevstat.

lucia851
autor
2. dec 2021

@simsalabim idem zajtra ku gynekológovi nech ma vyšetrí a uvidím co mi povie

cica8
2. dec 2021

@lucia851 ty nehraj sa na frajerku a padáj k lekárke, chceš si ešte viac poškodiť? Výhovorka ze nedostaneš voľno, lekárka ti papier dá a musia ti to uznať alebo chces radšej skončiť v nemocnici hm?

lucia851
autor
2. dec 2021

@cica8 idem zajtra ku gynekológovi, dali mi voľno. Mňa boli podbruško a vraza mi to moc do ľavej strane krížov a páli ma tam dole. Ale marodovat nemôžem, lebo som doteraz marodovala 3 týždne a som v skúšobnej dobe

ajka251
2. dec 2021

@lucia851 taketo bolesti som mala aj ja a bol to zapal krcka maternice..takze neriskuj...viem,ze ides k dr..a v práci by ti to mali uznat.. predsa ide o tvoje zdravie

ankare
2. dec 2021

@lucia851 skoré uzdravenie!

cica8
2. dec 2021

@lucia851 chúďa moje nuž ale jak skončíš v nemocnici tak budeš musieť byť zase na PN, silno držím palce nech ti doktorka pomoze

lucia851
autor
3. dec 2021

@cica8 prečo by som mala skončiť v nemocnici?