Laparoskopia myómu

dedaaa
15. aug 2017

Ahojte dievčatá. Viem, že o myomoch a ich odstraňovaní sa to už čo to popísalo, ale napriek tomu otváram túto tému. Potratila som bábenko v 10tt.. Po kyretáži (výškrab maternice) mi na kontrole zistili myom vo veľkosti 2,7 cm, ktorý rastie do maternice, čo je pravdepodobne dôvod môjho potratu. Na kontrole som bola vo februári (pred tým ako sme sa začali snažiť) a všetko bolo v poriadku. Otehotnela som v júni a za 10 tt stihol narásť. Doktor mi teraz odporúča dať si ho laparoskopicky vybrať. Mám 23 rokov, po deťoch veľmi túžim. Bojím sa však. Je tu niektorá z vás, ktorá aj po takomto zákroku donosila vporiadku bábo? Prípadne kto a kde jej zákrok robil. Ďakujem moc.

1988majka
15. aug 2017

Poznam take pripady 🙂 konkretne tie co poznam boli operovane V ZV a BB a mali bezproblemove tehotenstvo.

dedaaa
autor
16. aug 2017

ďakujem to si ma celkom potešila uf 🙂

casperka1980
17. aug 2017

Po operácii myomu čakám už druhé bábo... Takže sa to dá...

zuzka0605
17. aug 2017

urcite chod na operaciu..myomy su bezna vec..po odstraneni bez problemov donosis.ak by si ho tam nechala moze dalej rast a budes potracat..bud rada ze sa zistila pricina.niekedy sa zeny snazia a na pricinu potratov sa ani nepride