Hnedý výtok a slabé krvácanie

vladka09876
5. nov 2017

Ahojte,chcela by som sa opýtať či máte niektorá skúsenosti alebo čo by to asi tak mohlo byť. Včera ráno som mala slabo hnedý výtok ktorý prešiel do slabého krvácania používam len intímku, ale vychádzajú zo mňa také krvavé kusy. Menzes mám dostať 14teho tak menzes to nieje a krvácanie úplne slabucke. Ďakujem za rady

sadika
5. nov 2017

Rada znie, zajtra je pondelok,tak chod k lekarovi.

vladka09876
autor
5. nov 2017

No tak to určite pôjdem,len sa chcem informovať či už nejaká má s týmto podobnu skúsenosť

michaella94
5. nov 2017

ahoj....ja som sice mala po porode dlho krvacanie a tiez zomna vychadzali take kusy niekedy som len spinila niekedy krvacala viac nakoniec mi nasli v maternici hematomy musela som na kyret....vraveli ze hematomy sa takto prejavuju krvacanim mimo cyklu...teraz uz druhy cyklus mam podobny problem ako ty...sice nie vela ale spinim mimo menzesu a tak som sa minuly tyzden objednala k dr v utorok idem tak som zvedava a dufam ze to nebudu zase zrazeniny....drzim plce a v kazdom pripade sa objednaj 🙂

vladka09876
autor
5. nov 2017

Tak dúfam že nič také to nebude,bola som síce len raz na kyret keď som potratila ale nieje to nič príjemné. Tak zajtra pôjdem k dr isto,nemala som také problémy ale po pôrode to začalo tak dúfam že bude všetko dobré

michaella94
5. nov 2017

@vladka09876 mozno len rozhadzane hormony..ja som bola na kyret uz 2x..ked som potratila a po porode kvoli hemtomu...tiez sa mi nechce ist k dr ale co uz narobime....

lejuska412
6. nov 2017

@vladka09876 ahoj bola si u lekara? Ja mam zasa teraz druhy mesiac problem s tym ze miesto menzesu mam len take spinenie a velmi velmi slabucke krvacanie. Ja este kojim 21 mesacne dieta ale to uz ani nie je kojenie skor zuzlanie...minuly mesiac som volala lekarke a sestricka ma hned zrusila ze to moze byt kojenim...ale to uz kojenie ani nie je a tento mesiac to mam zasa...tak tam.radsej zajdem...

michaella94
10. nov 2017

@lejuska412 ahoj...ja som uz bola lvoli krvacaniu mimo cyklu...orva otazka...kojite??? ..ja ze ano...tak ma hned zrusila ze je to tym....syn ma 15m takze to kojenie uz nie je take caste a predtym som mala ms normalne ...ale tak ja mam uz dlhsie na krcku maternice rabku doteraz s nou nebol problem a teraz sa zvacsila tak preto mi robi problem...riesenie....ked dokojim skusime hak....nie som velmi nadsena uz som hak brala a nechce sa mi do toho ale mam aj ide problemy tak hadam to pomoze...a pozrela ta vobec??

lejuska412
17. nov 2017

@michaella94 presne aj mna tym odbili ze ked kojim je to tym...este sestricka po telefone ale nedala.som.sa odbit sla som tam lekarka urobila sono , vsetko ok len vraj mam nejake ranky na maternici aj to nejako nazvala ale uz si nepamatam. A ze aj slabe spinenie sa povazuje za menzes. Vraj vekom zeny sa cyklus rozne meni...a dnes na 14 den cyklu som zacala zasa velmi slabo krvacat....je to akoby stred cyklu tak neviem ci to mam povazovat za ovulacne krvacanie (cosi som o tom citala) alebo uz neviem comu to pripisovat..pred tyzdnom som bola u lekarky kvoli tomu slabemu menzesu a teraz tam mam.ist kvoli krvacaniu mimo cyklu? Tebe sa ako casto stavalo to krcacanie mimo.cyklu?

michaella94
17. nov 2017

@lejuska412 ja som zvykla tak 2-3 za ckylus krvacat niekedz to trvalo cely den niekedy len tke jednorazove zakrvacanie....a ze hormony mozu sposobovat krvacanie z tej ranky na krcku...a ja som sama na sebe citila ze mam tie hormony teraz rozhadzane bola som naladova a niekedy som mala chut plakat len tak...mne dr navrhla ze dame hak ked dokojim...

lejuska412
17. nov 2017

@michaella94 2-3 krat za cyklus? A vzdy iba jeden den? A hormonalmy profil ti nerobila? A to si mala krvacanie alebo hnedy vytok?

michaella94
19. nov 2017

@lejuska412 aj ja som myslela ze urobi hp ae tak ked pocula ze kojim zakoncila to tym ze je to kojenim....bolo to niekedy sinenie niekedy cerstva krv...ale tak v decembri mam preventivku bude mi aj sono robit tak uvidim...dufam ze nemam zase hematom lebo to krvacanie je velmi podobne tomu ked som mala hematom

lejuska412
19. nov 2017

@michaella94 hematom na maternici ? Ja som mala vzdy pravidelny menzes....ale od septembra mi akosi blbne...mam cykly ze 34, 38, 24, 15 a to som vzdy mala presne na 28 den cyklu menzes....a teraz takto....zvazujem ci ist znova na gyndu...bola som tam minuly tyzden..ale to som netusila ze po dvoch tyzdnoch dostanem znova menzes...a myslim si ze by ma odbila zasa kojenim...ale kojenie 22 mes.uz nie je take kojenie....a doteraz som mala presne..a silnejsi menzes...teraz mam slaby.zeby hormony ?

michaella94
19. nov 2017

@lejuska412 ja mam cyklus 30-32 dni takze pravidleny presne viem kedy mam ovulaciu len to krvacanie je divne...ano hematom v maternici som uz mala a ten moze krvacat....tak ale viem ze nepravidlena ms moze byt sposobena kojenim...je jedno ako casto kojis...ale krvacanie mimo cyklu neviem...asi nam ostava uz len pockat ked dokojime a uvidime co bude...ja som pomaly stale viac a viac presvedcena ze si dam hak lebo ja mam strasne bolestivu ovulaciu a strasne silnu ms....tie dni som uplne mimo a o deti sa doslova stara muz lebo ja nie som schopna sa ani postavit a hak to upravi...