Bolestivá endometrióza

marshmallow
29. jún 2014

Dobry den 🙂 29.5 mi po laparoskopii oznamili ze mam endometriozu na maternici.Uz 10 mesiacov mam hrozne bolesti kazdy den....mohla som si vybrat liecbu menopauzou alebo babatko....ale ako sa k nemu cez tie bolesti dopracovat?Nechcem brat ibalgin alebo ine lieky na bolest...aby to nahodou nejako neuskodilo ked by sa podarilo babatko...neexistuju nejake bylinky?Baby ktore ste mali bolestivu endometriozu a otehotneli ste...po akej dobe ked ste otehotneli vam zmizli bolesti?

timuska26
29. jún 2014

@marshmallow no na bolesti skoro nic nezaberie, ja som brala no spa, trosku to uvolnili, ale bylinkove caje na zenske problemy trosku uvolnia, teply kupel, ale moja predosla gynekologicka mi odporucila aj cervene vinko. su caje aj na endometriozu, ale co hovoria lekary alebo zeny, ktrore maju s nim skusenosti, tak moc nezabera a hlavne moze obsahovat bylinky, ktore mozu babatku aj uskodit. ja uz dlhe roky mam endo a mne po laparoskopii, to uz som mala druhu operaciu, mi nasadili antikoncepcnu liecbu, co velmi dobre zabralo a po pol roku som mohla otehotniet.

marshmallow
autor
29. jún 2014

@timuska26 a mala si na maternici alebo vajecnikoch?

timuska26
29. jún 2014

@marshmallow všade, mám stredne rozšírené, teraz trošku viacej rozrástlo okolo ľavého vaječníka.

marshmallow
autor
29. jún 2014

A bolesti ti presli od Anti alebo od tehotenstva?

timuska26
29. jún 2014

@marshmallow mne od antiko

timuska26
29. jún 2014

@marshmallow teraz čítam, že si z rožňavy, s tade pochádzam. No tam ti veľmi nepomôžu, ku ktorému gynekológovi chodíš?

marshmallow
autor
29. jún 2014

No z Roznavi 🙂 Si ma nepotesila velmi :(