Som precitlivelá a bojím sa zmeny

1. máj 2024

Ahojte. Práve končím v jednej práci a budem si hľadať inú. To ma veľmi stresuje, nakoľko nemám rada zmeny. Dnes mám pokazený celý deň, bola som smutná, chcelo sa mi plakať, mala som pocit, že som mimo reality. Pretože mi je ťažko rozlúčiť sa s touto prácou, hoci mi poslednú dobu spôsobovala veľmi veľa stresu. Som unavená a vyčerpaná.
+sa bojím, že ako ma prijímne nový kolektív, nakoľko mám niečo ako sociálnu fóbiu, pripadám si škaredá, myslím si, že sa na mňa každý pozerá. Vyhýbam sa ľuďom ako sa dá, no pritom mám rada spoločnosť ale nie som rada jej stredobodom. Prosím, potešte ma nejako 😢

alickapusinka
1. máj 2024

Vyhýbam sa ľudom a rada som stredobodom pozornosti. Tak alebo jedno alebo druhé ľudí mám rada alebo nemám. Ak máš sociálnu fobiu nemáš rada ľudia a na druhej strane som stredobodom pozornosti. Tým stredobodom je tak že druhý pozerajú ako sa predvádzaš či ako.

lienocka2808
1. máj 2024

@alickapusinka pise ze nie je rada stredobodom

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

V starej praci si uz skoncila, takze nemas na vyber, musis len zacat nanovo 🙂 zvyknes si… aj na pracu aj na ludi, neboj sa

tinamary
1. máj 2024

Nič nie je také zlé ako naše prvotné obavy... chápem Ťa, hlavu hore, bude dobre...
S výzorom sa dá čarovať... pekne sa obliekaj, upravuj, nájdi si štýl v ktorom sa cítiš a vyzeraš fajn... a v novom kolektíve možno stretneš spriaznenú dušu, s ktorou si budeš rozumieť...
Nové veci, nová práca, noví ľudia... to všetko Ťa môže posunúť vpred. Držím palce ✊🏻