Existuje práca z domu pre mamičky na materskej?

niksss
18. feb 2023

Ahojte baby,

Chcem sa spýtať ci existuje niečo seriózne co sa da zvládať popri bábätku z domu. Premýšľam nad nejakým malým pri výrobkom popri materskej, je tu niekto kto ma niečo naozaj overené že to není odrb? Myslím mimo nejakého katalógové ho predaja. Premýšľam ci niečo také vôbec je a ci sa dá na tom aj niečo málo zarobiť.

Ďakujem všetkým za info

niksss
autor
18. feb 2023

@niksss svoju prácu mám do ktorej sa plánujem po materskej vrátiť

milanemila
18. feb 2023

@niksss jasne ved aj na profesii je kopec ponuk na fully remote 🤷🏼‍♀️ zalezi od toho co vies, tak si odfiltruj vyhovujuce ponuky aj co sa tyka uvazku a pozeraj. Ja ked sa budem uz nudit na materskej/rodicovskej, tak budem robit svoj stary job z domu na nejaky polovicny uvazok. Takze vobec nemusis robit iba nejaku bobu pyramidu.

belllinka
18. feb 2023

Mozes doucovat fancuzstinu alebo piect torty na objednavku

29simona29
18. feb 2023

@niksss ako píše
@milanemila , prác na fully remote je x, v dnešnej dobe obzvlášť, závisí, čo ovládaš a vieš ponúknuť.
Btw- fungujem tak už 6 rokov od nástupu na prvú MD popri 2 deťoch, pre pôvodného zamestnávateľa, a budem tak fungovať už na stálo aj teraz po skončení RD- bol to môj sen..
Moja práca si ale nevyžaduje byť v konkrétnom čase k dispozícii, som 100% pánom svojho času- plus manžel sa plne podieľa na svojich rodičovských povinnostiach, takže sa to a prehľadom dá zvládnuť

amonet
18. feb 2023

@belllinka bacha, torty su dost risk kvoli hygiene

23tina23
18. feb 2023

@niksss Ja som cez materskú si privyrabala predajom produktov, a pokračovala som s tým aj keď som sa vrátila naspäť do práce.

denka456
18. feb 2023

@niksss samozrejme že áno ja tak doma pracujem popri drobcovi a môžem povedať že je to super lebo sama si urcujes kedy budeš pracovať a ja za seba môžem povedať že ja vďaka tejto práci sa nemusím už po materskej vrátiť naspäť do pôvodnej prace a budem mat tak možnosť sa naplno venovať drobcovi. Ako príjem som si už nahradila viac ako v pôvodnej práci a čo je super že sa môžem stále posúvať vpred. Takze za mna neľutujem že som išla do tejto možnosti popri drobcovi

lenkav9
18. feb 2023

@29simona29 a kdeze to pracuješ?

simik411
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monca1310
2. okt 2023

@simik411 môžem poprosiť info, ďakujem

misicka36
3. okt 2023

Ahojte. Tak ja nemám nejaké speci vzdelanie ani skúsenosti, aby som mohla piecť torty, robiť účtovníctvo a podobne... Doma pri malom... Viem ze predaj a MLM sa veľkí kdcuzuje... Ale ja osobne som chcrla si aj privyrobiť ale aj proste niečo robiť.. Cítiť, že nie som iba matka.. Chýbalo mo robiť niečo čo sa aspoň troska podoba práci a mohla som sa cítiť ekonomický prínosna😊 takže ja robím MLM... Iba od februára konkrétne.. Nezarabam milióny... To nie.. Ale ako brigáda a ja to nazývam vreckové (zatiaľ) je to určite super 🥰

mmishkaa
9. okt 2023

@simik411 aj ja si prosím info ;)

luciadrahosova
7. nov 2023

@simik411 môžem poprosiť info? Ďakujem😊

hana1992
18. apr 2024

@29simona29 dobrý deň chcem sa spýtať čo treba presne robiť mala by som záujem