Seriózne ponuky na prácu z domu

jankapresov
23. jan 2018

Maminky, nemate nejake info o praci, privyrobeni si z domu? Samozrejme len seriozne ponuky( nie katalogove predaje a pod) resp vyrobou coho kreativneho sa da finacne prilepsit? Chcem sa doniecoho pustit ale ziaden napad:/

anielicek009
23. jan 2018

Aj ja som hocico hladala ale co som sa dozvedela tak vecsinou je to len nejaky podvod :(

jankapresov
autor
23. jan 2018

Ved to...ze vsade vstupne poplatky a oblby. :/

anielicek009
23. jan 2018

Presne a kdesi som aj citala ze sa pri najhorsom aj daco doplaca zo svojho :( tu je teraz vsade plno odrbov

albiva
24. jan 2018

@jankapresov ahoj, no hodne závisi od toho, čo ťa baví, čo vieš... Ja napr popri rodicaku prekladám, strazim ešte jedno dievčatko, hoci nie každý deň, ale i tak dobre.
U rodičov na dedine máme sliepky, predávame vajíčka. Tak isto sem tam pomôžem niekomu s nejakou prácou na VŠ, zväčša nejaké témy po anglicky, ale aj slovensky.

zuzpar
24. jan 2018

No normalnu taku som ani ja este nevidela. Akurat rozne pyramidove prace a taketo toho je ako maku, ale normalna nejaka praca z domu s tym som sa nestretla ☹

evaromana
2. okt 2018

@zuzpar ano normálnu prácu manualnu nezoženieš,všade je vstupný poplatok ale napíšem ako som začínala ja s Dedrou áno je to katalogový predaj .Hľadala som na internete dáku aviváž bez vône a natrafila som na p.čo ponúkala aviváže ,pracie prášky a iné tak som jej zavolala povedala mi len že mám za objednávku zľavu 23% a dostanem darček ale mám sa registrovať pod jej číslom,neverila som ktorá firma dá len tak darček že sa registruješ a nakúpiš len jednu vec ale bolo to tak 23% som mala na aviváž a prišiel aj darček,ktorý som podarovala svojej kámoške a to bola vlastne mojá 1 dedruška čo si u mňa objednávala,potom rodina kámoškinej rodina a tak sa to akosi rozbehlo dnes ponúkam výrobky 3 rok a som nad mieru spokojná.Firma si nás proste hýčka ,ak je problém vybaví sa hneď nejde to vo firme nepoznajú,takže aj katalogový predaj môže byť radosť,klikni na link https://www.dedra.cz/cs/?ppk=245365 uvidíš čo všetko majú na predaj,ak by si mala záujem napíš poinformujem ťa viac Maja

hanney
2. jan 2019

Krásny deň 🙂. Ak si chcete privyrobiť, ponúkam možnosť pracovať s firmou, ktorá sa zaoberá predajom oblečenia, pre deti a dospelých, taktiež pre moletky. V ponuke sú tiež kabelky a kuchynské pomôcky. Piaff Networking je novinka ktorá ešte len prichádza na náš trh! 💪🍀☺️🌺👍🤩💰💌🤝.
💪Takže na nový začiatok! 😉

olla434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily_279
9. aug 2022

Viem o aplikácii, kde sa dá zarobiť, je to overené bez vstupného poplatku. Ak máš záujem píš správu 🙂

darinajanek13
13. mar 2023

@lily_279
Dobrý večer. Chcela by som sa opýtať na tú aplikáciu a k tomu nejaké informácie a skúsenosti. Ďakujem.

uchadzaciaquamol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz