Billa - pohovor na pozíciu predavačky

eva9251
12. okt 2023

Ahoj babulky, chcem sa spýtať, či niektorá z Vás absolvovala pohovor v Bille na poziciu predavačky. Čo sa pýtali pri takejto nižšej pozícii?
V utorok ma čaká pohovor, tak nech sa viem pripraviť 🙃
Napríklad v Sportisime sa ma pýtal otázky, ako keby som sa uchádzala o poziciu manažéra 🙈 (prečo práve ja, prečo oni, prečo mna by mali zobrat atd atd)

bubbiik
12. okt 2023

@eva9251 takéto otázky sa pýtajú všade aj keby ideš len na upratovačku sú to základné otázky, pre tvojich nadriadených aby si vedeli predstaviť aký prínos budeš mať pre kolektív, takýchto otázok sa ťa môže človek pýtať oveľa viac, paradoxne čím vyššia pozícia tým menej otravných otázok

babulkomale
12. okt 2023

@eva9251 Sportissimu chyba asi jednotka pred tou sumou, co ponukaju ako plat 😂 smiesne...kopa kecov a vyplata ako brigadnik na par hodin v bufete.

lunademonica
12. okt 2023

@eva9251 pozri na youtube videa, ako odpovedat na pohovore

zeldia
13. okt 2023

@eva9251 ono tie otázky sú úplne nepodstatne a aj tvoje odpovede lebo vsetko sa naučíš. Skôr je pohovor o tom že či šéfovi budeš odvravat a oduvat sa a či ta zákazník svojou hlupou 20 otázkou nevytoci a nevynadas mu alebo ho niekam neposles.

melanta
13. okt 2023

@babulkomale počula som nie jednu skúsenosť z pohovorov v Panta Rhei, že u nich pracujú ľudia, krotí majú radi knihy, že o peniaze nejde. Niektorí zamestnávatelia majú zvláštne predstavy.

3petka
13. okt 2023

@eva9251 to budeš mat všade rovnaké. Akurát tu sa ta ešte opýta na akom oddelení by si chcela pracovať. Proste si musíš tieto otázky natrenovat.

sheila121
13. okt 2023

@melanta to bude ale asi pravda. Lebo podľa mňa v takom kníhkupectve zarobia malo.

sono2
13. okt 2023

Hlavne byť suverénna a rozprávať.
Veď to neni zložité.