Ako sa pripraviť na pracovný pohovor na pozíciu predavačky do Lidla?

22. apr 2024

Ahojte. V stredu idem na svoj prvý pracovný pohovor na pozíciu predavačky v Lídli a chcela by som vedieť, ako sa pripraviť. Boli ste niekto alebo poznáte niekoho, kto bol? Aké otázky sa pýtajú?

levandula7
22. apr 2024

myslím si, že zrovna toto je typ pohovorov, na ktorý sa nijak špeciálne pripravovať netreba.. pekne sa obleč, buď počas pohovoru milá, usmievaj sa a prejav úprimný záujem pracovať pre danú spoločnosť - to je asi všetko. na technikálie sa vypytovať nebudú, veď nejdeš robiť krajského manažéra ani business analytika. podľa mňa si budú všímať hlavne tvoje soft skills, možno sa spýtajú, ako zvládaš stres, či ako by si riešila naštvaného, nespokojného zákazníka, ale to sú veci, ktoré musíš mať v sebe a ktoré sa do stredy nenaučíš 🙂

inom75
22. apr 2024

@levandula7 neboj! To oni budu rozpravat, aka skvela praca to je! Ak nie si uplne “mimo”, si zdrava a nemas 5 deti, ku ktorym sa priznas, tak ta vezmu. Len z vlastnej skusenosti ti radim, aby si isla inde!

inom75
22. apr 2024

@levandula7 joooj, prepac, zle som ta oznacila!🤪

autor
22. apr 2024

@inom75 Čiže nie Lidl? Je to tam až také zlé?

janickacrazy
22. apr 2024

Je to makacka, syn tam bol na brigáde a schudol 5 kg za tri mesiace. 😁

inom75
23. apr 2024

Robila som tam 5 rokov a nechapem, ako som to mohla vydrzat! Stres, tlacia na teba, vsetko rychlo, rychlo a este rychlejsie. Nikdy nevies, kedy koncis! PN, OCR a P - zabudni! A tie tony tovaru, co vykladas….Robis vsetko! Pecies, vykladas a este behas do kasy!!!!🫣😤

8mirka7
24. apr 2024

Dobrý deň,ak máte záujem pracovať v obchode,tak aj u nás hľadajú ľudí (nie sme potravinový obchod).