Aký druh pracovného pomeru by ste si vybrali?

2. máj 2024

Aký druh pracovného pomeru na 7h je lepší? Prevádzka funguje od 8:30 do 19tej. Slobodná matka, v prípade choroby na očr iba ja , pre slabý net nemám možnosť pracovať na homeoffice. Mám možnosť pracovať na smeny( ranné a poobedne) alebo delené smeny. Po 4tej hodine mi môže ostať niekto s deťmi , resp. Ich aj vyzdvihnúť zo školy. Idú prázdniny pomaly, neviem si to v hlave utriedit ani dáko.

nyusika
2. máj 2024

co znamenaju delene smeny ?

uglybetty1234
2. máj 2024

Zaplatit si lepsi net a spristupnit so HO

chrobak7
2. máj 2024

Najlepší je trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú. A ranné smeny.

Ale asi nerozumiem otázke, skús upresniť, čo potrebuješ vedieť.

autor
2. máj 2024

@nyusika 7h si rozdelis na dve smeny počas dňa. Odrobis niekoľko hodín dáš si pauzu akú potrebuješ a potom dorobis druhú časť.
@uglybetty1234 bohužiaľ u nás optika nie je , mám ten najrýchlejší aký sa v mojej lokalite dá zohnať
@chrobak7 či je lepšie pracovať 7h striedavo ranné poobedne alebo si tých 7 hod rozdeliť na 2 časti

nyusika
2. máj 2024

podla mna je lepsie odrobit celu smenu.
Ked ma sniekoho, kto ti diete vezme zo skolky(SK po 16>00 hod, tak je to velka pomoc.
a nebudes mat rozbombardovany cely den.
pri pravidelnych zmenach si totiz vies naplanovat dopredu cas.

ale teda, ja pisem len cisto teoreticky, co si tak myslim...skusenost nemam.

uglybetty1234
2. máj 2024

Tiez nemame optiku a som full HO.

chrobak7
2. máj 2024

Aha, tak potom je jednoznačne lepšie odrobiť celú smenu naraz, nerozdeľovať to. Zabiješ viac času, keď to máš rozdelené. Čo budeš robiť medzi tými 2 smenami?

eleanor2510
2. máj 2024

Robis nejaku technicky narocnu pracu, ze ti nestaci ten internet? Ani my nemame optiku, mam uplne najjednoduchsi kablovy internet s dost malou rychlostou a fungujem uplne normalne aj na HO. Niekedy este dokonca lepsie ako v robote.

regina22
2. máj 2024

Keď nestimuješ, tak ti net pôjde, stačí silnejší router
Alebo dátový internet