Nočník s melódiou

9. feb 2022

Ahojte maminy, nevedeli by ste mi poradiť nočník, ktorý po potrebe hrá melódiu a dajú sa v nom vymeniť baterky? Totiž konečne sme tento týždeň začali využívať náš dlho odložený nočník, malý sa veľmi teší keď mu zahrá a motivuje ho to a zrazu došli baterky a nedajú sa vymenit 🤷

autor
9. feb 2022

@slavuska1506 ten máme presne aj my a dnes prestal hrať tak som suverénne išla pozriet ake tam idu baterky a prisla som na to, že sa nedajú vymeniť

autor
9. feb 2022

@luckaiza keď kliknem na odkaz, napíše mi, ze inzerát bol odstráneny a neukaze mi ho.

luckaiza
9. feb 2022

skuste pozriet u tohto predajcu ci ich este ma https://www.modrykonik.sk/market/seller/vipbaby/ my sme ho kupili asi pred 2 tyzdnami

autor
9. feb 2022

@luckaiza Ďakujem pozriem 😊

slavuska1506
10. feb 2022

Fakt ??? Dobre vediet, nevedela som

autor
10. feb 2022

@slavuska1506 Áno nedajú sa, ale teda musím doplniť, že začal hrať sám od seba asi o desiatej večer potom 🙈 normálne bol utretý, odložený a začal hrať, zahral 4x po sebe a prestal. Takže baterky idú, ale neviem prečo nehral po vycikaní a potom sa spustil. Dnes zatiaľ ide.

slavuska1506
10. feb 2022

Toto sa stalo aj nam, ze chvilku nehral. Tie konektory su dokonca uz hrdzave a to ho ani nepouzivame, lebo mala este nechce. A tiez takto zacal v noci sam hrat. Som hladala po celom dome, odkial to ide a to z kupelky 🤣

autor
10. feb 2022

@slavuska1506 Ja som ho na noc radšej schovala do kumbalu, keby sa náhodou znova rozhodne hrať 😂😂