Kde kúpim hrajúci nočník?

hoblinka13
10. dec 2013

Viete mi prosím poradiť e-shop,kde kúpim nočník,ktorý po vycikaní zahrá príjemnú melódiu?Samozrejme za rozumnú cenu,prípadne odporučte,s ktorými ste boli spokojné a nerezali uši tie melódie 😀

somjankad
10. dec 2013

http://nocniky.heureka.sk/tega-hrajuci-nocnik-a... skus si vyhladat na heureke ja som tam len narychlo klikla -ale moja skusenost-dcera sofinka sa ho bala 🙂

luba28
10. dec 2013

aj my ho mame,ale maly tiez nechce aby to hralo,boji sa,....maju aj v draciku cca 4,50eur,...

lejlla
10. dec 2013

aj st.syncek sa toho boji....my sme kupovali v kindercentre 🙂

ivett1
10. dec 2013

@hoblinka13 no, ani my nemáme dobré skúsenosti s hrajúcim nočníkom...nám hral tú, aj keď príjemnú melódiu, kedy sa mu zachcelo😀 ... najlepšie bolo, keď spustil uprostred noci😀

lylkatomaskova
10. dec 2013

Ahojte.Aj ja som chcela spikevajuci nočník ,ale potom ma napadlo čo ak sa malá naň tak naučí že ak niekde pojdeme príklad k babke nebude chciet ísť na obyčajný.Tak som sa rozhodla že radšej nie

amadea3
10. dec 2013

neskusis radsej toto? http://www.nosime.sk/kategoria452-my-wee-friends 🙂 na kamoskine deti to fungovalo 🙂

cmulinko
10. dec 2013

@hoblinka13 z vlastnej skusenosti s mojimi 3 detmi sa pripajam k maminkam,ktore hrajuci nocnik neodporucaju.Ja som mala fisher price a bol dost drahy...ale ani jedno moje dieta si na to nechcelo sadnut na viac ako na par sekund...hrali sa s nocnikom mimo ''vyprazdnovanieho casu'' 😅 .Moji chlapci nocnik vseobecne moc nemuseli....chceli ist hned na zachod a moja dcera sa zas zamilovala do ruzoveho nocnika za 2 eura,ale tiez uz preferuje zachod 🙂

luba28
10. dec 2013

@amadea3 to su krasne nalepky,este som o nich nepocula,....

eliska07
10. dec 2013

@hoblinka13 určite kúpiš aj v dráčiku alebo alltoyse za rozumnú cenu - tak do 5,- eur. My sme tak kupovali a dali sme si ho hneď aj vyskúšať. Prešli po ňom mokrou handričkou, či hrá. Podľa mňa ty si rozhodnutá, že taký nočník chceš, takže by som asi neriešila, či sa ho dieťa bojí... Náš malý ho mal a nebál sa, takže je to o dieťati. A s nočníkom sa nehral, ten bol určený na cikanie, nie na hratie. A výhodou hracieho bolo, že keď sa vycikal, tak sme to vedeli a nemusela som ho stále nadvihovať, či sa už vycikal alebo nie.

Je pravda, že sa môže aj pokaziť, nám sa tak napr. prvý po umytí pokazil - ostal stále hrať, tak sme ho rozobrali a ostal len bez hrania. Potom sme kúpili ešte jeden hrací - tá suma do 5,- EUR mi nepríde až taká privysoká. A keď sme ho už nepotrebovali, tak sme ho posunuli ďalej. A vždy sme kupovali neutrálnej farby - žltý, zelený, aby bol pre všetky deti, ktoré ku nám chodili (naše, sestrine...).

eliska07
10. dec 2013

@hoblinka13 A ešte, ak by sa Ti melódia zdala prisilná, tak stačí, aby si odspodu nočníka, odkiaľ ide zvuk, tú čas prelepila lepiacou páskou - toľko vrstiev o koľko to chceš stlmiť. My tak máme polepených veľa zvukových hračiek, pretože niektoré sú naozaj prihlučné. Takže tu sme to riešili rovnako.

1234lubka
10. dec 2013

@hoblinka13 ale ani ja by som ho velmi neodporucala....mi sice do nocnika este necikame-nechceme ani vidiet nocnik.....ale stale sa s nim hraje tak ze leje donho vodu a dava hracky...keby mi to stale hralo tak ho vyhodim von oknom

hoblinka13
autor
10. dec 2013

Nočník nie je pre mňa,jedna pani si dala kúpiť pre vnúča a je presvedčená,že práve taký chce.

hoblinka13
autor
10. dec 2013

A prinajhoršom môžu vybrať baterky a používať ako obyčajný

hoblinka13
autor
10. dec 2013

@1234lubka skor je to o tom,co dieta naucis a co mu dovolis.nocnik je na cikanie a na hranie su ine hracky.

rora
10. dec 2013

aj vdaka takemu "super" hrajucemu nocniku moja dodnes odmieta vzdat sa plienok... ma z nocnikov hrozu.... ten hrajuci sme vymenili za obycajny.. ale problem nan sadnut mame dodnes.. toto je jedna z veci ktore by som zakazala predavat 😠 a to som si myslela ó aka super vec

horana
10. dec 2013

Mojim obom detom sa praveze hrajuci pacil, vdaka nemu sa vlastne naucili na nocniky. Pravda, mal len jemnunku tu melodiu. Predtym ich nocnik otravoval a nebavil - myslim obycajny, melodia ich inspirovala zacat pustat. Alekazde dieta to ma inak, treba poskusat.

1234lubka
10. dec 2013

@hoblinka13 hej? takze by som ho mala pred nim skryt nech nanho ani nepozera? pozri podla mna ked pride jeho cas tak pojde sam na hocijaky nocnik...on vie ze sa tam cika, dava tam psika "pisat" aj macicku dava pisat aj ked ku nam pride sesterka tak vidi ze ona donho cika...len on este nechce co narobim neverim ze hrajuci by to vyriesil skor ako vravim by donho lial vodu alebo daval gulicky aby hral

hoblinka13
autor
10. dec 2013

@rora toho sa prave chcem vyvarovat,aby nezacal hucat a dieta bude mat traumu